2017 Şubat Anneleri

Bama tutamazsin dedi en az 12 bardak su tuketmem gerekiyormus ozellikle bu donemde amnion sivisi olusuyormus sekerli gidalar hamurisi cerez cips yagda kizartma yasak...
Evet onlar banda yasak ama bna tut dedı bak şimdi tedirgin oldum napsam

kızlar çok kötüyüm beta 300 çıktı kese görünmedi riskliymiş değerim sizinkiler kaçtı :cry::mad:
Canım kese şuan zaten gorulmez ki. Değerii de bi kere gormus yükselme falan olmasa da riskli dese neyse de. Şimdiden öyle demesi çok yanlış olmuş. İçini ferah tut bence.

kızlar hepinize soruyorum doktora gittim beta 300 çıktı kese görünmedi çok kötüyüm doktor riskli değer dedi
pazar günü tekrar test yaptıracam 2ye katlanmazsa sağlıklı gebelik dedi sizin değerleriniz kaçtı:cry::KK69:

Canım benim son adet tarihin 27 nisan
31 mayısta kan verdim ve bhcg 716 çıktı.
İnşallah değerin katlanır canım. Hayırlısı olsun hakkında.

Tutmayın arkadaşlar tutmanız daha günah yeni gelişiyorlar yazık etmeyin kışın günler kısa kaza edersiniz ablam beni dinlemedi onbeş gün tuttu gelişimi durdu onbesgun geri tutmadı ben hiç tutmadim pişman değilim ve bu sene tuttum borcumu eğer ikinciye hamile kalırsam istiyoruz yani yine tutmam bi şeyler eksik kalıp biyerleri eksik olduğunu düşünün allah muhafaza hayırlı bisekilde kucaginiza alın inşallah

Merhabalarr bende aranıza yeni katıldım bugün kan testi sonucu 2. kez anneliği yaşayacağımı öğrendimm plansız oldugu için çok şaşkın cokta mutluyum :) beta 300.4 cıktı ortalama kaç haftaıktır acaba?

Tutmayın arkadaşlar tutmanız daha günah yeni gelişiyorlar yazık etmeyin kışın günler kısa kaza edersiniz ablam beni dinlemedi onbeş gün tuttu gelişimi durdu onbesgun geri tutmadı ben hiç tutmadim pişman değilim ve bu sene tuttum borcumu eğer ikinciye hamile kalırsam istiyoruz yani yine tutmam bi şeyler eksik kalıp biyerleri eksik olduğunu düşünün allah muhafaza hayırlı bisekilde kucaginiza alın inşallah
Amin canim allah razi olsun

Ya kim dedi bunu sana benimkide 1 haziran di degerim 132. Sacmalamis dr bence riski diye hep soylerler zaten banada dedi daha cok kucuk dusebilir dis gebelik olabilir diye keseyi gorup kalp atislarini gorene kadar doktorlar hep riskli der

Korkma içini ferah tut sen

Canım kese şuan zaten gorulmez ki. Değerii de bi kere gormus yükselme falan olmasa da riskli dese neyse de. Şimdiden öyle demesi çok yanlış olmuş. İçini ferah tut bence.
kızlar çok teşekkür ederim ya içimi ferahlattınız bana dua edin pazar günü tekrar test yapacam :KK43:

Canım benim son adet tarihin 27 nisan
31 mayısta kan verdim ve bhcg 716 çıktı.
İnşallah değerin katlanır canım. Hayırlısı olsun hakkında.
yani benim ki çok düşük demi pazar günü tekrar yaptıracam hakkımda hayırlısı ne diyim çok üzgünüm :olamaz:

Canim sen muafsin gebelik yuzunden tabi karar senin ama benim 2 kaybim var bundada sirun olursa bu sefer kendimi suclarim
Evet benımde ıkı kaybım var fakat pıhtılasmadan dolayı gerci doktorlard ılk uc ve son uc ay tehlıkelı dıyor bakalım ınsallah olmadı tutmayız

Selam kizlar bende daha yeni ogrendim ilk hamileligim ne yapmam gerekiyo ilk saglik ocaginami gitmeliyim yoksa hastaneye yada ozel doktorami

X