2017 Şubat Anneleri

slm canım biz aynıyız beta kaç senin doktora gittin mi
merhaba canım hayırlı olsun seninde:) en son ptesi ölçtürdüm 276ydı. çok erken gelmişsin dedi salı tekrar gideceğim keseyi görecek herhalde. sırf muayene günüm var diye gidicem bilseydim böyle erkenden gerek olmadığını 6. haftayı beklerdim:)) sen gittin mi?

kızlar benim de sat 4 mayıs 31'inde test yaptım silik çıktı. Dün de silikti. Haftaya perşembe doktora gidicem. Çok heyecanlıyım.

Kızlar meraba hepinize bende yeni ogrendim hamileligimi biraz da süpriz oldu aslinda bize ikinci gebeligim bu birde 1 yasında bi kızım var bugun idrar testi yaptım henuz kan testi vermedim 6 haftalık olsun öyle gidicem erkenden gitmiyim dedim sat'ım 30 nisan dı 5 haftalık gözüküyor

Bende bu tüp bebek tedavisine başladım bu ay sonu transfer yapılacak .inş bu ikinci olacak bide Şubat 28 2015 doğumlu oğlum var

Bende bu tüp bebek tedavisine başladım bu ay sonu transfer yapılacak .inş bu ikinci olacak bide Şubat 28 2015 doğumlu oğlum var
cnm merhaba inş tüp bebek tedavin başaralı olur... ilk çocuğunuzdamı tüp bebekti? birde oğlunuz çok küçükmüş neden bu kadar erken tüp bebek tedavisine başladınız? merakımı mazur görün

Allah sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. Karışık duygular :) Kalp atışı için doktor randevum çarşamba geçmiyor günnlerr...
Amin beni de salı cagırdı benım hafıf kanamalarım oldu progestan verdi doktor inşallah birsey yoktur senındemı pıhtasman var

bende çok merak ettim neden 2si tüp bebek ve diğeri daha bir buçuk yaşında bile değil
bende çok merak ettım belkı de yaş problemı vardır arkadasın fazla beklemek istememiştir. En iyisi aslında inş tutarda beraber büyürler

kızlar bat 31 mayıs kırmızılar gelmeıdi şükür.... pazartesi test yapacagım

teşekkürler canım seninkide hayırlı olsun ben yarın kadın doktoruna gitmeyi düşünüyorum erken mi ya

hayırlı olsun canım aynıyız seninle ben yarın gitmeyi düşünüyordum erken mi şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…