2017 Şubat Anneleri

Merhaba kızlar..
Doktora bir hafta sonra gitmeyi düşünüyordum ama dayanamadım bugün gittim. Asıl gitme sebebim spora devam edebilip edemiyeceğimi ve ramazan orucunu sormaktı.
Spor için yürüyüş önerdi sadece.
Orucu ise önermedi.
Ben ise hala muallaktayım. Durumuma göre değerlendireceğim bakalım.

Bebek ile ilgili ise keseyi gördük şükür ama daha çok küçük olduğu için haftaya tekrar gelmemi istedi.

Bizden haberler bu kadar..

hayırlı olsun canım aynıyız seninle ben yarın gitmeyi düşünüyordum erken mi şimdiden

Evet erken ama en azından kafan rahatlar. Folik asite başlarsın mesela. Varsa soruların sorabilirsin. 1 hafta 10 gün sonra için tekrar çağırıyorlar zaten ama kafan rahat oluyor :)

Evet erken ama en azından kafan rahatlar. Folik asite başlarsın mesela. Varsa soruların sorabilirsin. 1 hafta 10 gün sonra için tekrar çağırıyorlar zaten ama kafan rahat oluyor :)
aynen canım kafam rahatlasın diye gitmek istiyorum vajinal muayene zararlı diyorlar doğru mu sence bide günde kaç tane folik asit içmeni söyledi canım

aynen canım kafam rahatlasın diye gitmek istiyorum vajinal muayene zararlı diyorlar doğru mu sence bide günde kaç tane folik asit içmeni söyledi canım

Yok canım ben ilk çocuğumda ilk muayenemde vajinal ultrason oldum ve bir zararı olmadı.
Ayrıca korkulacak bir şey değil.
Yani vajinal ultrason zararlı olsaydı eşlerle ilişkide yasaklanmalıydı :))
Ben içinin rahatlaması için gitmeni tavsite ediyorum
Folik asit olarak doktorum bana folica isimli takviyeyi verdi. Günde 1 tablet alınıyor.

hayırlı olsun canım aynıyız seninle ben yarın gitmeyi düşünüyordum erken mi şimdiden

Aaa evet aynıyız seninle senin ilk gebelik mi canım ? Bu arada gebelik kesesi genelde 6. Hafta da belli oluyor bu yuzden bir kaç gun daha ertelemek istiyorum eger gitmek istiyorsan yine gidebilirsin

Hanımlar merhaba.. Sat 5 mayıs,beta hcg 187,83 çıktı. İkinci bebeğim,ilk bebeğimde buradan çok güzel dostluklar kurdum,6 yıldır hala görüştüğüm arkadaşlarım var. Umarım bu defa da öyle olur

kızlar hcg degerıne gore kac hafta oldugunu nasıl hesaplıcaz

En Düşük Beta HCG, En Yüksek Beta HCG, Ortalama Beta HCG
12.gün: 17 119 48
13.gün 17 147 59
14.gün 33 223 95
15.gün 17 429 132
16.gün 70 758 292
17.gün 111 514 303
18.gün 135 1690 464
19.gün 324 4310 1061
20.gün 185 3279 1287

Merhaba canım.
Hayırlı olsun
Maaşallah şubat annelerinde 2.ci çocuğu bekleyenler çoğunlukta sanırım :)
Ben de ilk çocuğumda burdan kurduğum dostlukları 5 yıldır devam ettirenlerdenim.
Umarım bu defada güzel dostluklar olur.

Merhaba :) İlk cocuğun kaç yaşında turuncu? 2010 aralık annesiydim oğlumda

Günaydın arkadaşlar. Ben kan testi yaptırmadan doktora gittim keseyi göremeseydi test yapılacaktı ama gördü. Yanında birşey daha vardı ben ikiz sandım hatta ama kanama dedi. Progestan verdi fitil olarak ve ilişki yasak dedi. Hiçbir şey sormadım kal geldi işte Haftaya tekrar gideceğim inşallah tutunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…