2017 Şubat Anneleri

kızlar merhaba size bi sorum olacak deneyi,mli anne adayları olarak. :) geçen ay bebiş gelecek diye çok bekledik ddaha doğrusu 2 aydr bekliyoruz ama malaesef 4 gün önce adetim geldi yine. bitince tekrar başlycaz çalşmalara. hamilelik olayını artıracak bildiğiniz yöntemler var mı yiyecek içecek gün vs gibi. ister istemez stres yapıyorum artık inşALLAH ALLAH bana ve tüm isteyenlere nasip eder bu duyguyu. sizlerde bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın imşALLAH.. cevaplarınız için şimdiden teşekkrlerr

Ben ovulasyon testi ve folik asit olarak inofolic kullabdim

bende aranıza katılmayı çok isteyenlerdenim ama dün yumurtlama günümdü kaçırdık bişey yapmadık. diğer aya kaldı artık hayırlısı herşeyin...

Canım oncelikle yumurtlama donemını onemseyın fakat ılla deyıp uzerine gitmeyin bir de miyositol positive isimli vitamın var bunu doktorlar veriyorlar daha kolay hamıle olmana yardımcı

Ya arkadaslar bende cok erken baktim en basta 2 tane erken gebelik yaptik cikmadi normal gebelik testi yaptim cikmadi sonra adetime 3 gun kala normal testte cooookkkk silik bi cizgi cikti sonra da kan testi yaptirdim 30 cikti beta hcg adetim bugun doktor sonuç pozitif ama 1 hafta bekleyelim dedi insaAllah normal bi sekilde devam eder 3 kimyasal 1 dusugum var cunku korkuyorum

Neden yaptirmayin dedinz sakincasi nedir acaba..banayapticunku
Ben kesinlikle sakıncalındemıyorum ama dha onceden kotu tecrubesınolan ınsanlardan bıldıgım bu ben ıkı dusuk yasadım fakat sebebı bu degıldı ıkıncısınde bakıldı bısey olmadı ama siz tebrinizi elden bırakmayın cunku dahacok kucuk ve size tam baglı degıl riskli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…