2017 Şubat Anneleri

Kizlar lekelenmelerim var diye az once dr gittik yavrumun kalp atislarini duyduk sukur saglikli dedi karacigeri olusuyor dedi lekelenme kan sulandirici igne kullaniyorum ondan olabilir dedi haftaya kendi dr gidicem kan testlerimi yapicak

Selam kızlar, benim kaşıntılar hala devam ediyor döküntülerim azaldı çok şükür. Progestanı korkudan kullanamıyorum hala.
Evi iki güne taşımış ve yerleştirmiş olacağız inşallah, miniğimi çok ihmal ettim iştahım da kapandı, vitaminleri alerji korkusuna içemiyorum.

Kızlar Merhabalar ben de biraz önce bikaç damla kahverengi leke gördüm gttik hastaneye iğne vurdular yarın doktorum cagirdi bakalım ne dicek dua edin ınsallah bişey olmamistir

Benim Dr um şuan hiç iliski yok dedi bilmiyorum ne zaman a kadar der ctesi kalp atışı için gitcem bakalım

Kızlar Merhabalar ben de biraz önce bikaç damla kahverengi leke gördüm gttik hastaneye iğne vurdular yarın doktorum cagirdi bakalım ne dicek dua edin ınsallah bişey olmamistir
Canim bende surekli var sakin canını sıkma az once dr gittik bisey yok dedi saglikli bebisin dedi dr leke goremedi ama her gun 1-2damla geliyor

c
çok sağol canım Allah razı olsun. rapor aldım ise gitmicem güzelce dinlenirim hapimi da kullanırım belki igneyi biraz daha ileri aşamada veriyor olabilirler

inşallah canım sağolasın. düşük riski var şekli de çok yuvarlak değil hap yaziyim onu kullan dedi o kadar

inşallah canım sağolasın. kanamayi mi Attın lekelenme şeklinde. tanıdıklar hapı kullan dinlen dediler umarım hayırlısı olur

Ayyy canim insallah. Cok sevindim akintinin kesilmesine. Bizim tontikler simdiden boyle nazliysa yandik biz :)

inşallah canım sağolasın. kanamayi mi Attın lekelenme şeklinde. tanıdıklar hapı kullan dinlen dediler umarım hayırlısı olur
evet cnm bende kullandım ıkı hafta o hapı bende baş dönmesi yapınca birde lekelenmeler durunca kesti dr. stres yapma raporda almışsın güzelce dinlen ins daha güze haberler alırsın bir sonraki görüşmende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…