2017 Şubat Anneleri

Hamilelik takvimini imza alaniniza eklemek için tıklayın yazan yere tıklıyorum beni ana sayfaya atıyor ekleyemedim bir türlü. Telefondan olmuyor mu acaba ?

Doktora sinir olup bir de kan sonucumu alamayınca evde bir test daha yaptım herhalde beta yükselmemiş olsa bu kadar koyu olmaz değil mi

Eklentiler

• image.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 63
Hamilelik takvimini imza alaniniza eklemek için tıklayın yazan yere tıklıyorum beni ana sayfaya atıyor ekleyemedim bir türlü. Telefondan olmuyor mu acaba ?
Telefondan yaptım ben.profilinden kişisel bilgiler bölümünde hamilelik takvimine doğum yapacagın günü girince olması lazım.Kolay gelsin canım

Ayyy canim insallah. Cok sevindim akintinin kesilmesine. Bizim tontikler simdiden boyle nazliysa yandik biz :)
Vallahi o tontik bi hayirlisiyla dogsunda isircam poposunu :) Sagolasin canim benim,insallah hepimizin saglikla devam eder. Hala cok korkuyorum ama sildigimde kan gormekten Ne kotu bi psikoloji...

Kizlar herkese gunaydin. Sabah hafif bi bulantiyla uyandim,yok canim ben abartiyorum aciktigimdan oyle geliyodur,midem bombos dedim. Simdi kahvalti yapmaya calisiyorum ama icim almiyo resmen tiksinerek 2 lokma yiyebildim Erken mi basladi acaba ya ?

Bende tup bebekle hamile kaldim oncesindeki hamileligimde bizde kalp atisini alamadik kurtaj oldum...Dunden beri kasik agrim azaldi korkularim hemen basladi...Haftaya sali gunu kalp atisi icin gidicez ozamana kadar nasil dayanirim bilmiyorum

Bende tup bebekle hamile kaldim oncesindeki hamileligimde bizde kalp atisini alamadik kurtaj oldum...Dunden beri kasik agrim azaldi korkularim hemen basladi...Haftaya sali gunu kalp atisi icin gidicez ozamana kadar nasil dayanirim bilmiyorum
Cok zor ama iyi dusunmemiz gerekiyor kizlar. Biliyoruz ki hersey olacagina variyor, kendimizi yipratmamiz daha da kotu bi durum yaratiyo. O minnacik bebegi de strese sokuyoruz,dunden beri cok kiziyorum kendime. Cok uzuldum cok agladim resmen yikildim bisey oldu diye ama toparlanmamiz stressiz zaman gecirmemiz lazim. Dun eve gidince ayaklarimi uzattim muzik dinledim biraz orgu ordum o kadar iyi geldi ki... Insallah saglikla duycaz bebeklerimizi.

canım benim doktorumda aynısını söyledi korunarak ilişki dedi her doktor farklı görüşte doktorumuza güvenmekten başka çaremiz yok

Kizlar herkese gunaydin. Sabah hafif bi bulantiyla uyandim,yok canim ben abartiyorum aciktigimdan oyle geliyodur,midem bombos dedim. Simdi kahvalti yapmaya calisiyorum ama icim almiyo resmen tiksinerek 2 lokma yiyebildim Erken mi basladi acaba ya ?
günaydın kızlar bende de bulantılar başladı canım sıcak havalardan dolayıda iştahsızlık hat safhada canım sudan başka hiçbirşey istemiyor bebeğime haksızlık yapıyorum gibi kendimi suçlu hissediyorum ama yiyemiyorum

günaydın kızlar ben sıcaklardan mıdır hamilelikten midir bilmiyorum ama hiçbirşey yiyemiyorum canım sudan başka bişey istemiyor bulantılarda başladı yedikten sonra kendimi kötü hissediyorum bebeğime üzülüyorum

günaydın canım nasılsın? erken değil canım ya geçen hafta olmuştu öyle bana. Şimdi de sabahları sadece tost yiyebiliyorum akşam en sevdiğim yemekten tiksindim değişik bir şey.

Canım haksızlık diye düşğnme bebeişler ilk 3 ay sen hiç bir şey yemesende senin depolardan besleniyorlarmış :)

Canım benim de oyle dun ve bugun mahvoldum. Ben de şu anda işteyim, birşey yiyemiyorum ve acayip midem bulanıyor.
Konsantre olamıyorum işe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…