2017 Şubat Anneleri

amin canım çok teşekkürler inşallah sen nasıl oldun umarım en yakın zamanda sende duyarsın pıt pıtları
Insallaah canim sagolasin. Kanamam yok o sildigimde gordugum kandan sonra sukur bi daha olmadi. Dun oglenden beri kahverengi akinti da yok. Insallah iyidir diye olumlu dusunuyorum canim.

ben de istanbuldayım ama anadoluda araştırmaya devam

Merhaba arkadaşlar ben de tüp bebek tedavisi sonucunda 5+3 günlük hamileyim. Dün keseyi gördük ama henüz kalp atışını duymadık. Bir onceki bebeğimi kalp atışı olmadığı için kürtajla aldırmak zorunda kalmıştım. O yüzden biraz tedirginim. Bakalım artık hepimiz için hayırlısı olur inşallah. Birkac gub once mide bulantim vardi, simdu o da yok. Mide bulantisi gibi belirtiler yaşayan var mı aranizda?

Tebrikler kalp atıslarınız için cidden klima olmasa ne yapardık bizim çarşam radevumuz ben tedirgim iki kayıbımız oldu şuan iğnelerimizi ilaçlarımızı eksik etmıyoruz ama cok da korkuyorum
Selam elinay günlerimiz aynı inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bende yarın gidicem .Benimde üç kayıp var iğne kullanıyorum bu sefer bende korkuyorum ama doktorumun söylediği busefer iğne kullanıyoruz durmıycak kalp atışları diye güven verici konuşuyor Rabbim bilir tabiki inşaallah kucağımıza alırız.Senin nasıl iğnelerle aran benim karnım morardı birazda kola geçelim dedi hemşire zorluklar geçene kadar

inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım. bende henüz mide bulantısı yok. sadece sabahları biraz oluyor ama bişeyler yer yemez geçiyor. onun dışında bazen karnım ağrıyor ama uzun sürmüyor.

Pazarteciler nerdesiniz duydunuz mu bebislerinizin kalplerini :) ben gordum cok sukur bebegide minicik kalbinin atisini gordum... ama doktorum dinletmedi cunku ilk haftalarda zararli olabiliyormus.. bende israr etmedim zaten onu gorunce kendimden gecmistim :) bir daha ki randevum 1 ay sonra gec degil mi ya :)

Hemen hemen aynı kan değerleri yaa ne güzel kendimi gördüm sen de. benim de sat 16 mayıs canım. Benden bi daha kan testi istemedi sadece 30 hazirana randevu verdi. Sanırım senin randevun benden önce iyi haberlerini bekliyorum

slm kızlar bugün doktora gittim şükür kalp atışlarını duydum bir sürü testler yapılacak aç olmam lazımmış darısı sizlerin başına kızlar 6+2 olmuşuz
maşallah canım, darısı bizim başımıza. ben de testler ve kalp atışı için cuma gideceğim inşallah.birkaç test yapacağız dedi ama heyecandan hangi testler diye sormak aklıma gelmedi.
belki gitmeden önce sağlık ocağında yaptırır diye düşündüm.

kızlar Merhaba ben de bugun doktora gittim 5+1 bugün. ama moralim bozuldu 8 mm kese şekli çok düzgün değil dedi bi de etrafında biraz kanama gözüküyorMuş progestan verdi. ne diyorsunuz. Bu arada lekelenme falan gibi bi problemim yok

Kızlar bir sorum olacak adetime 8 gün varken beta HCG 10.3 çıktı bir gün sonra 12.6 iki gün dolmadn 19.7 çıktı sizce normal mi daha adete 5 gün var

Benimde her yerim mosmor cok zor acı veriyor yayılırken benım esim yapıyor inşallah durmaz bizim kesemiz göründü ama geliştimi gelişmedi mi hersey yolundamı merak ediyorum gecmısdeki kotu anılarımızdan dolayı evet aynı tarıhlerımız sizde iğne kullanıyorumussunuz bakalım ne olcak yarın iyi haberlerinizi bekliyorum

Merhaba bende igne kullaniyorum benimde esim yapiyor ama annemlere gidicem haftaya 1 hafta ayri olcaz orda kime yaptirabilirim kliniklermi yapiyor

İnşaallah canım.Benimde eşim yapıyor iğneleri benim cesaretim yok o olmadığında sağlık ocağına gidiyorum.Şu üç ayı bi tamamlasak gerisi gelecek gibi geliyor

Merhaba bende igne kullaniyorum benimde esim yapiyor ama annemlere gidicem haftaya 1 hafta ayri olcaz orda kime yaptirabilirim kliniklermi yapiyor
Merhaba.Annenin cesareti varsa oda yapabilir ben anneme gittiğimde yapmıştı yada sağlık ocağı klinikler yapıyor.Raçeten veya raporun yanında olsun.Sağlıklı hamilelikler dilerim

Ata

Ataşehirdeyim canım valla tavsiyelere açıgım çok sevinirim
Ben de Anadolu yakasindayim canım.
Uskudar hospital Türk e gidiyorum. Dr Baran hanım.
Ben memnunum net ve açıklayıcı bi insan. Cok kişi önerdi o yüzden gittim. Kuzenim Eyüp de oturup bu doktorda doğum yaptı 2 çocuğunu da. Fikir olsun bi araştır istersen.
Uskudar sahile yakın bi yerde. Muayene ücreti de 60 tl .

Slm bayanlar hepinizi kutluyorum umarım sizde bizim gibi şubatta bebeğinizi kucağınıza alıcaksınız
Birçoğunuz alışverişlere başlamıştır ne güzel

beni tanıyan bilir
İhtiyaç sahibi bir aileye Bir yardım dolayısıyla indirim kuponuna ihtiyaç var
Civil mağazasından indirim kuponu olan ve yardıma ortak olmak isteyen varsa verebilir mi lütfen

Kızlar bir sorum olacak adetime 8 gün varken beta HCG 10.3 çıktı bir gün sonra 12.6 iki gün dolmadn 19.7 çıktı sizce normal mi daha adete 5 gün var
Normsl canım hergün yaptırma ama iki güne bir iki katı artması lazım hergun yaptırırsan anlayamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…