2017 Şubat Anneleri

inşallah canım. bende de baş dönmesi yaptı işin ilginci ben de lekelenme de yok. kanama içte demekki. iyiki varsınız ya

Lekelenme ve parça dusurme ile korkup dogum hastanesinin acile gittik orda ilk bakan doktor bn kede görmüyorum hamile olmayabilirsin ddi bende hayır sabah girdim karından 5+5 gözüktü dedim hocami çağırıym dedi ustü olan doktoru çağırdı oda aynı dedi kese goremiyorm 5hafta diyorsunuz dedi çok korktum dustu mu o kanama ile diye sonra alttan bakmak istedi bende o korkuma rağmen oturdum çok şükür kalp atışlarını da bebisimi de gördum ama 6+2 dedi doktor 4gun önde çıktı alttan

Tesekkur ederim kesinlikle aklımız çıkıyordu aglaya aglaya gittim baktım esimin gözleri dolmuş birdaha stres yapmamaya ve kendimi yormamaya çalışacağım ıı geceler rabbim hepimizin meleklerini korusun

Oh çok şükür atlatmissin. Inşaallah tekrarlamaz sağlıcakla büyür bebişin.

Çok sukur canim inşallah bana da yarin bişey olmamis der rabbim bize bagislasin miniklerimizi benim bugün ilk keZ oldu
İnsaAllah yarin guzel haberlerini bekliyoruz yuregini ferah tut bi slklntl oldugunu dusunmuyorum Allah' in izni ile
Guzel bi supriz olmus bak nasil korkutmuslar sonunda ne cikmis :) sabah tuvalete slklslk gittiysen ondan gozukmustur zaten 5 haftalik gozukmesi zor önde oldugu icin gozukmustur hep diyoruz ya makineden makineye farkediyor iste kaniti gozunuzaydin canim

Arkadasım merhaba bende cuma gunu gıdecegım doktora nasıpse kalp atısı ıcın acaba ne testıymıs merak ettım.
kan tahlilleri dedi doktor. aç karınla yapılacakmış. sanırım şeker vs gibi şeyler. ama net olarak bilmiyorum maalesef. bakalım sağlık ocağına yarın sormayı düşünüyorum.yazarım inşallah öğrenince.

Kızlar ya hapşırırken çok canım acıyor korkar hale geldim hapsirmaktan Sanki kasıklarıma tekme atıyorlar gibi

Boş zamaniniz olunca izlemeyen varsa bebislerimizin yolculuğunu izleyebilirher izlememde gozlerim doluyor.

Arkadaslar cok mutluyum ya zeynep kamile ssvd bolumu acilmis hemen randevu aldim cuma gunune rabbim nasip ederse ikinciyi normal istiyorum

Süper olmuş Gozde bana yakın hastane ama hiç duymamistim inş basarirsiniz deneyip başarılı olan arkadaşlarım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…