2017 Şubat Anneleri

Merhaba hanımlar..Reglime 4 gün varken kanda beta hcg 94 çıktı.Dun regli günümdü.bugün tekrar kan verdim sonuç 977 çıktı değeri nasıl...İlk gün öğrenince hemen doktora kosmustum folik asit ve progestan verdi bu cuma tekrar randevum var.İnşallah hersey yolunda gider

inşallah canım hayırlı olsun
Hiç birşey olmaz millet 5 6 tane birden doğuruyor (kendimi böyle bari teselli edeyim)
tv de vardı ya 5izler
slm kızlar az önce doktordan geldim şükür kalp atışlarını duydum bir sürü testler yapılacak aç olmam lazımmış darısı sizlerin başına kızlar 6+2 olmuşuz
gözünaydın canım
Kızlarr ya istanbuldayım ben şuan o kadar sıcakki anlatmam bayılcagım sıcaktan resmen sizin oralar nasıl
kıbrıstayım yanıyoruz

Cok sukur yavrumun kalp atislarini duydum cok mutluyum ya hamd olsun darisi basiniza
gözünaydın canımm
Sayın şubat anneleri oruç tutsbiliyormusunuz.yada doktorunuz bu konuda ne tavsiye etti.benim doktorum henüz senden bağımsız olduğu için bi zararı olmaz dedi ama yinede tedirginim
benim dr um önermedi bol sıvı alman lazım dedi

Cuma gününe randevu aldım kızlar. Reglimin 11. günü oluyor. Umarım keseyi görebiliriz.
inşallah görürsün canım
benimm regl gunumde basladı akıntı

gozun aydın canımm

gözünaydın canım

Bende hiç bulantı yok, hatta şu anda çok uyumak dışında hiç bi belirti uok aslında mutlu olmamız lazım ama insan herkeste var bende niye yok diye korkuyo

Bende hiç bulantı yok, hatta şu anda çok uyumak dışında hiç bi belirti uok aslında mutlu olmamız lazım ama insan herkeste var bende niye yok diye korkuyo
Ben oğlumda doğuma kadar hiç bulantı yaşamadım çok rahattı hatta karnım şişmese hamile olmadığımı düşünüyordum keyfini çıkartın bu durumun hiç korkmayın :) annemde yaşamamış genetik de olabilir yani.

Merhaba.Annenin cesareti varsa oda yapabilir ben anneme gittiğimde yapmıştı yada sağlık ocağı klinikler yapıyor.Raçeten veya raporun yanında olsun.Sağlıklı hamilelikler dilerim
Bizim iki tarafda uzakda tek esim var o da sagolsun surekli yapmaya calısıyor benimde hiç cesaretim yok tesekkurler bende size saglıklık hamılelıkler dilerim

kızlar yazmıştım ama kimse bişey söylemedi moralim bozuldu. düzelir mi bu durum ne dersiniz

Çoğu yerde bulantı sağlıklı gebeliğin habercisidir, belirtiler kesildi bebeğin kalbi durdu... gibi yazı okuyunca insan endişeleniyo aslında bu tarz şeyleri genellememek lazım kişiden kişiye çok farkediyo

Yaa daha ne istiyosunuz o bulantı Bi gelmesin sonra görürüm sizi ben mahvoldum 2 gündür tek yediğim çubuk kraker ve açlıktan bayılacak gibiyim artık. Bence şükredin sadece.

Yaa daha ne istiyosunuz o bulantı Bi gelmesin sonra görürüm sizi ben mahvoldum 2 gündür tek yediğim çubuk kraker ve açlıktan bayılacak gibiyim artık. Bence şükredin sadece.

Ah ah sizi en iyi ben anlarım burdan arkadas demişti zencefil çayı yapın diye hemen aldım bugun nette yazarken bunu buldum şuan içiyorum inşaallah şifa olur

kızlar yazmıştım ama kimse bişey söylemedi moralim bozuldu. düzelir mi bu durum ne dersiniz
Selam canım.Hamileliğinin ilk haftasın dasın bu gibi durumlar olabilir bence moralini bozma kese boyutun normal.Nice hamilelikler var forumda okudum doğuma kadar yoğun kanama alanlarıyla sağlıklı bir şekilde bebeklerine birşey olmadan doğum yapmışlar.Bu kanama alanları olabiliyor kanamada yapabiliyor ama dediğim gibi hepsi korkarak her seferinde hastaneye gitmişler fakat bebekleri sağlıklıymış zor bir süreç ama yeterki bebeklerimiz sağlıklı olsun.Bu durum devam edecek diye bişeyde yok kanama alanları zamanla kaybolabiliyor. İlacına devam et eğer kanaman olursa hemen doktoruna git bunun daha etkili ilacıda progestanın iğne versiyonu diye okumuştum.Herşey güzel olur inşaallah duanı et Allaha emanet.

Biz de duyduk cok sukur cnm bana da 1 ay sonra dedi insallah o zamana kadar bi sorun olmaz ..cinsiyeti belli olur mu acaba o zamana

arkadalar hayırlı aksamlar. Bende sizinle birşey paylaşmak ıstıyorum. Doktorum ilişki sırasında korunmaya devam etmemiz gerektigini soyledi. Cunku spermler rahım kasları uzerınde gevsemeye sebep olabılıyormus, bu da dusuge yol acabılırmıs. boyle bır uyarı sızde aldınız mı

Arkadasım merhaba bende cuma gunu gıdecegım doktora nasıpse kalp atısı ıcın acaba ne testıymıs merak ettım.

Ben de bugün gördüm kalp atışını çok şükür darısı diğer arkadaşlara, bana da kalp sesini bu haftalarda dinletmek otizm riskini artırıyor dedi o yüzden dinletmedi, ben 2 temmuzda birdaha gideceğim eksik tahlillerimi var onlara bakacak sanırım ama ondan sonra büyük ihtimal ayda bir çağırır, bekle dur
Çok mu olumsuz konuştu canım bence ilaç iyi gelecektir öyle başta şekli bozuk olup da bebeğine kavuşan kişiler biliyorum ben de o yüzden moralini bozma inşallah herşey yoluna girecek :)
Benim ilk hamileliğimde hiç bulantı kusma yaşamadım biraz yemeklerden tiksinme oldu sadece, o bile çok kötüydü bunda kendimi daha kötü hissediyorum dün gece baya kustum çok kötüydü o yüzden endişe etme lütfen ve bunun kıymetini bil canım :)
Biz de duyduk cok sukur cnm bana da 1 ay sonra dedi insallah o zamana kadar bi sorun olmaz ..cinsiyeti belli olur mu acaba o zamana
Aynı gün duymuşuz kalp atışlarını maşallah :) drun özel tahlil fln istemesiyle zaten bundan sonra ayda 1 görüşeceğiz ama 1 ay sonra cinsiyet bilemez çünkü en erken 11 12. Haftalarda belli oluyo onda bile herzaman göremiyorlar, ben önceki hamileğimde 12. Haftada öğrenmiştim bakalım bu nezaman belli olacak

Edindiğim tek tecrübe bir Dr ile karar vermeyeceksiniz birkaç gün sonra başka Dr gosterin isterseniz kanama kendiliğinden dagilabiliyor benim ilk bebeğimde kahverengi lekelenmelerle attı kendini moralinizi bozmayin inş bu mübarek günlerde sağlıcakla inş bebeginize kavuşursunuz.

Gozunuz aydın inş darısı bize erkek bebislerde tahmin daha çabuk olabiliyor cinsiyet konusunda benim dr yüzde 80 erkek dedi 11. Hafta da ve hiç değişmedi genellikle 13. ve 14. Haftalarda ogreniliyor ama bazen yaramaz bebisler kendini saklıyor arkadaşım 25. Haftada öğrendi tabi sağlayanların çoğunluğu prenses oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…