2017 Şubat Anneleri

mrhabe bende adedıme 2 gun kala ogrendım degerım 355 tı ıkı gun sonra 265 dedıler 4 gun sonra doktora gıttım 3500 olmuş dusuyo sandık ama allaha sukur keseyı gorduk:)

daha gebelik yok ama bu ay inşallah olmasını çok istiyorum çocuk düşündüğümden beridir stres yaptım sanki adet düzenim bozuldu tedaviye başladık bu ay inşallah tutar

mrhabe bende adedıme 2 gun kala ogrendım degerım 355 tı ıkı gun sonra 265 dedıler 4 gun sonra doktora gıttım 3500 olmuş dusuyo sandık ama allaha sukur keseyı gorduk:)
Sürekli kan mı alıyorlar. İlk hamileliğimde hiö öyle şeyler yapmamışlardı

Tek bir topikte toplanıyor herkes daha öncede öyle olmuştu. Kazen bu sitenin yöneticisi o açmış şubat annelerini

:KK51:Üç gündür kasık ağrım var. Psikolojikmidir bilmiyorum ama önceki gebeliklerimde de bu kasık ağrısı olmuştu. Adet önceside olurdu ama hem bu kadar erken hem de böyle sürekli olmazdı. Gebelik bu hissediyorum. İnşallah hayal kırıklığına uğramam. Önceki gebeliğimi 3. Haftada öğrenmiştim. Kasık ağrım vardı. Eşime ben hamleyim hissediyorum dedim test yaptım iki tane. İkinci çizgiler silik çıkmıştı. Sonra hemen kanda baktırdım. Kanda da pozitifti. Ama düşükle sonuclandı. Gidip tahlil yaptırasım var. Ama korkuyorum. Ve çok erken :KK51:
Seni mayıs annelerinden hatırlıyorm bende ordaydım fakat bebeğim düştü bu ay yine umutlandım bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için

Bende bişey sorcam benim düşüğümde sebepsiz düşük olarak geçti devlet hastanesindeki doktor 3 düşük olmadan pıhtılaşma testi yapamıyoruz dedi ben geç mi kaldım bu test için hamilelik testim pozitif daha doktora gitmedim
Tatlım sana tavsiyem hemen yaptır. ben yaptırmasaydım bu çocuğumda düşecekmiş. üniversiteye gidip yaptırdım hemen. eğer yine de yaptırmana izin verilmiyorsa hafta da 2 defa filan aspirin atarak birşeyler yapabilirsin bence.Allah yardımcın olsun

mavikelime mavikelime cnm ben 20 aydan beri bekliyorum sabrın ne demek olduğunu öğrendim :) bu ay kendime söz verdim adetım en az beş gün gecikinceye kadar test yapmıyacagım diye :KK66: pazartesı sabahı yapacagım inş sonucu buraya yazarım :KK36:

Benim hamilelik belirtim yumurtalamadan sonra kasıklarım da hep bir ağrı hep bi ağırlık hissi vardı hassasiyet daha önce hamilelik geçiren biri anlar o hissi onun dışında hiç öyle akıntım falan olmadı benim merak edenler için diyim

Seni mayıs annelerinden hatırlıyorm bende ordaydım fakat bebeğim düştü bu ay yine umutlandım bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için
İnşallah canım ya. Allah tüm isteyenlere nasip etsin. Ben yumurta takibi yaptırdım. Beklemedeyim. Siz tedavi uyguladınız mı?

X