2017 Şubat Anneleri

iyi akşamlar. Umarım sağlıkla bebişlerimizi alırız kucağımıza...5 ay önce beta hcg düştüğü için düşük oldu. Allahım tekrar nasip etti Çok şükür. sat 27 nisan..şu ilk aylar sağlıkla bi geçse başka bişi istemiyorum...

Tweeetyy Tweeetyy cnmmm senın adına çok sevındım gözlerim yaşardı vallahi darısı başımıma inş.... dün eylül annelerinde kürtaj olan @friendly8584 arkadaşımızda silik çizgi gördü teste, buğün kan verecek inş onun da değeri iyi çıkar sizin adınıza gerçekten çok sevındım çok uzun zamandan beri bekliyordunuz inş kucagınıza almakta nasip olur :KK66: @EmelARVAS cnm arkadasım ben hala beklemedeyim buğün bat günüm gelen giden yok bazen adetım 4-5 gün gecikebiliyor .... kendime söz verdım pazartesıne kadar bekleyecegım gelmezse kırmızılar o zaman test yapacagım :KK66:
Insallah canim birlikte dewm ederiz bu ay sanada nasip olur beni hberdar et merak ediyorum :KK66:

Günaydın kızlar..
Hamileliği kesinleşip doktora gidenler "ramazan orucunu" tutabilir miyiz diye sorabilir mi ?
Ben haftaya anca gidebileceğim...

Sizin değeriniz benimkine göre bayaa yüksek maşallah. Adetim geçti şuan ağrılarımda geçti stresimde azaldı diyebilirim. Cuma muayeneye gidicem bakalım ben kese için.. stres yapma Rabbim nasip edecekse zaten olacak etmeyecekse elimizden gelecek bişey yok. İçini ferah tut
Cuma gunu kese günü olsun o zaman inşallah :KK66:
Rabbim sagsalim kucagimiza almayı nasip eder inşallah :)

iyi akşamlar. Umarım sağlıkla bebişlerimizi alırız kucağımıza...5 ay önce beta hcg düştüğü için düşük oldu. Allahım tekrar nasip etti Çok şükür. sat 27 nisan..şu ilk aylar sağlıkla bi geçse başka bişi istemiyorum...
Rabbim bi daha gostermesin canım ..
Zaman hiç geçmiyor sanki :KK66:

benim sat 1 mayıstı bugün fenalaşınca gittim doktora düşük tehliken var dedi. Herşeyde bir hayır vardır yoksa gitmezdim 10 gün daha
günaydın kızlar tatlım çok üzüldüm dikkat et kendine kanaman falan var mıydı ya da başka belirti düşük için

Günaydın hanımlar ben de bu ay aranıza katılmayı umuyorum çok heyecanlıyım inşallah tutmuştur :anneadayı:

Eklentiler

• 20160601_072448.jpg
    20160601_072448.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaşlar kazen 2017 şubat anneleri topğini açmış herkes orda toplansın yakında burayı kapatırlar

Benim de bu ay 2 yum vardi. Geri sayim son 10. Insallah burada hamile oldugumu paylasirim.

Bizdede durum aynı. İnşallah bizede nadip olur.

inş cnm buğün 29. günümdeyim kırmızılar yok şu an inş hiç olmaz :KK66:
Test yapsanız çıkmaz mı sonuç. Ben çook sabırsızım. Haber verin bizede. İnşallah hamilesinizdir.
Günaydın hanımlar ben de bu ay aranıza katılmayı umuyorum çok heyecanlıyım inşallah tutmuştur :anneadayı:

İnşallah tüm isteyenler katılır. Beklemedeyiz.

:KK51:Üç gündür kasık ağrım var. Psikolojikmidir bilmiyorum ama önceki gebeliklerimde de bu kasık ağrısı olmuştu. Adet önceside olurdu ama hem bu kadar erken hem de böyle sürekli olmazdı. Gebelik bu hissediyorum. İnşallah hayal kırıklığına uğramam. Önceki gebeliğimi 3. Haftada öğrenmiştim. Kasık ağrım vardı. Eşime ben hamleyim hissediyorum dedim test yaptım iki tane. İkinci çizgiler silik çıkmıştı. Sonra hemen kanda baktırdım. Kanda da pozitifti. Ama düşükle sonuclandı. Gidip tahlil yaptırasım var. Ama korkuyorum. Ve çok erken :KK51:

X