2017 Şubat Anneleri

Bnm bat 8 haziran bugün muayene için gitmiştim öksürük var şükür boğaz enfeksiyonu filan yokmuş. Gitmişken kan da verdim hemşire kendisinin de 1 hafta kala öğrendiğini muhtemelen çıkacağını söyledi bklm çok erken oldu ama umutla bekliyorum yarın sonucu öğrencem yazarım kızlar :)

Selam bayanlar,

Ben kan testi yaptırmadım ama idrar testi pozitif çıktı bat 28 nisandı.allah kısmet ederse iki hafta sonra doktora giderim diye düşünüyorum. 2012 Mayıs annesiyim 3 ay öncede bi düşüğüm oldu umarım bu sefer sorunsuz sağlıklı bir gebelik geçiririm endişeliyim ister istemez ama herşeyin hayırlısı hepimiz için..:KK200:

selam canım ben 2016 şubat annesiyim. benimde iki düşüğüm olmuştu ve iğnelere başladık. hergün aynı saatte hiç kaçırmadan iğnelerimi oldum.şimdi allahıma çok şükür nur gibi bir kızım var. bu iğne tedavisi çk başarılı oluyor artık. inş bebeğini kucağına alırsın.ve diğer şubat anneleri hayırlı hamilelikle dilerim:anneadayı::anne::emir_bebek:

Bende bişey sorcam benim düşüğümde sebepsiz düşük olarak geçti devlet hastanesindeki doktor 3 düşük olmadan pıhtılaşma testi yapamıyoruz dedi ben geç mi kaldım bu test için hamilelik testim pozitif daha doktora gitmedim

Selam bayanlar,

Ben kan testi yaptırmadım ama idrar testi pozitif çıktı bat 28 nisandı.allah kısmet ederse iki hafta sonra doktora giderim diye düşünüyorum. 2012 Mayıs annesiyim 3 ay öncede bi düşüğüm oldu umarım bu sefer sorunsuz sağlıklı bir gebelik geçiririm endişeliyim ister istemez ama herşeyin hayırlısı hepimiz için..:KK200:

Sağlıkla kucağınada alırsın inşallah. O korkuyu çok iyi bilirim. İnşallah allah birdaha yaşatmaz

Bende bişey sorcam benim düşüğümde sebepsiz düşük olarak geçti devlet hastanesindeki doktor 3 düşük olmadan pıhtılaşma testi yapamıyoruz dedi ben geç mi kaldım bu test için hamilelik testim pozitif daha doktora gitmedim
Her hastanede yapılan bir test değil. Dört düşük sonrası yapılıyor. Benim iki düşüğüm var. Test yapılmadı. Coraspirin kullanıyorum şuan. Geç diye birşey yok. Şuanda da yaptırabilirsin diye biliyorum.

Benim en son pazartesi 390 çıkmıştı. Daha kese için falan erken. Ama görmeden içim rahat edemeyecek. Beklemek çok zor. Ya goremezsem diye korkuyorum hamileliğin tadını çıkartamıyorum. Sizde de var mı acaba bu stresler??
Sizin değeriniz benimkine göre bayaa yüksek maşallah. Adetim geçti şuan ağrılarımda geçti stresimde azaldı diyebilirim. Cuma muayeneye gidicem bakalım ben kese için.. stres yapma Rabbim nasip edecekse zaten olacak etmeyecekse elimizden gelecek bişey yok. İçini ferah tut

Merhabalar ben 1 yıllık evliyim. Cocuk düşündüğümüz için doktora kontrol amaçlı gittim. işte bi sıkıntı vss varmı diye kontrol olayım dedim. doktor baktı sıkıntı yok son adet tarihim 30.04 adetim.. 23. günü sağlık ocağında progestronuna baksınlar dedi.23.05 tarihinde Gittim kan verdim sağlık ocağındaki ebe değerimi çok yüksek buldu 31,5 gibi birşeydi gebelikten şüphelendi ve 25.05 de gebelik testi yaptı ve değerim 19 a yakın çıktı 3 haftalık gebesin dedi. Şuan özeldeki doktoruma gitmedim biraz daha beklesemmi gitmişken keseyide görmek için. ondan sonra hiç tahlilde yaptırmadım.. Kafam karışık sizce ne yapmalıyım..

cnm bana dua et ne olursun, banada nasip olsun.... bu ay çat iğnesi olmadım sadece klomen kullandım adetimim 14. günü gittim kontrole 3 yumum vardı .... 24,16,14 mm doktor birisi bayagı büyük gerek yok çat iğnesine dedi .... hayırlsı artık :KK43:
İnşallah bitanem hiç stress yapma test yapcam diye de kendini strese sokma daha 5 gun var :) insallah bu kez seninledir meleğin :)

Merhabalar ben 1 yıllık evliyim. Cocuk düşündüğümüz için doktora kontrol amaçlı gittim. işte bi sıkıntı vss varmı diye kontrol olayım dedim. doktor baktı sıkıntı yok son adet tarihim 30.04 adetim.. 23. günü sağlık ocağında progestronuna baksınlar dedi.23.05 tarihinde Gittim kan verdim sağlık ocağındaki ebe değerimi çok yüksek buldu 31,5 gibi birşeydi gebelikten şüphelendi ve 25.05 de gebelik testi yaptı ve değerim 19 a yakın çıktı 3 haftalık gebesin dedi. Şuan özeldeki doktoruma gitmedim biraz daha beklesemmi gitmişken keseyide görmek için. ondan sonra hiç tahlilde yaptırmadım.. Kafam karışık sizce ne yapmalıyım..
benim sat 1 mayıstı bugün fenalaşınca gittim doktora düşük tehliken var dedi. Herşeyde bir hayır vardır yoksa gitmezdim 10 gün daha

Bu benim üçüncü hamileliğim ikisininde kalbi durdu ve bende pıhtılaşma sorunu oldugu gözlemlendi şuan ilaç kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olabilirim

Merhaba benim de iki kez düşüğüm oldu daha sonra kan pıhtılaşma sorunu olduğu ortaya çıktı ve eşimde de morfoloji sorunu vardı oda ameliyat oldu. Benim bat 15 haziran şu an bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Siz iğne dışında bi şeyler kullanıyor musunuz?

selam canım ben 2016 şubat annesiyim. benimde iki düşüğüm olmuştu ve iğnelere başladık. hergün aynı saatte hiç kaçırmadan iğnelerimi oldum.şimdi allahıma çok şükür nur gibi bir kızım var. bu iğne tedavisi çk başarılı oluyor artık. inş bebeğini kucağına alırsın.ve diğer şubat anneleri hayırlı hamilelikle dilerim:anneadayı::anne::emir_bebek:
Çok teşekkür ederim moral oldun bana.Ümitlenemiyodum

X