2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hemde nasıl rahatladim anlatamam migde bulantımi halsizligimi unuttum resmen :) doyamadım ve heyecandan çekmeyi unuttum :) canm oyle mutluydum ki sormayi unuttum :)
Ayyy cok sevındım rahatla artık zaten bısey olsa bu zamana kadar gelmezdi :) cinsiyet hakkında da bişey soyleseydi
Keske:))

Kızlar ben bugün hiç iyi hissetmiyorum ya. Elim ayağım tutmuyor sürekli bebeğin olduğu yere sancı giriyor :KK43: Çok yoruldum sanırım ya da üşüttüm..

Emer emer sen hiç merak etme. Anne stres yapmazsa küçük de olsa bebişler emiyor. İlk günler elbette zor olacak emzirmek felan, hele de ilk bebişse ama onlar geçince allahın izniyle vantuz gibi yapışıyor canavarlar. Ve bence kızlar amzirmek bir kadına bahşedilmiş en büyük lutuf. O kadar güzel o kadar huzur verici bir şey ki. İkinciyi isteme nedenlerimden biri de kesinlikle tekrar emzirebilmekdi...
KIzlar baksanıza benim alttaki bilgi bölümünde bile diyor hissedebilirsiniz diye :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar ben bugün hiç iyi hissetmiyorum ya. Elim ayağım tutmuyor sürekli bebeğin olduğu yere sancı giriyor :KK43: Çok yoruldum sanırım ya da üşüttüm..
Kendine dikkat et canım ya. Çok kötü olmadan doktora bir sorabilir misin acaba? belki bir akıl verirdi. Bitki çayı felan da vermiyorlar bildiğim kadarıyla. İlaç zaten olmaz.

Kendine dikkat et canım ya. Çok kötü olmadan doktora bir sorabilir misin acaba? belki bir akıl verirdi. Bitki çayı felan da vermiyorlar bildiğim kadarıyla. İlaç zaten olmaz.
Haftasonu şehirdışındaydım bir de yağmurda çok ıslandım ondan oldu galiba. Bir de ben ağrıdan bayılana kadar hatta ilk bayılmayı saymam ikinciye kadar inat ederim rahatsız etmeyeyim diyip aramam doktoru, ya da gitmem. Bebeğe zararlı bir durum yok gibi ama çok uyuz bi haldeyim. Katlanırım ama ağırlaşırsa bi danışırım doktora dedim. Bir de çok sık kontrole gittim, şöyle 12-13. haftalar gelsin öyle gideyim diyorum ayın 29-30u gibi.
Dün bende oyleydım hep karnım agırdı bugun yol sukur gaz sancisi o
Yok canım gaz sancısı değil bu onun haricinde, sızlıyo bebeğin olduğu yer, ani çarpılma şeklinde bi acı işte değişik. Kanama falan olmadığı için bi de hep hamileliğin başından beri hissettiğim o bebeğin orda olduğunu anladığım zonklama mı desem artık o his hala duruyor, o yüzden iyidir diye düşünüyorum.

X