2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Suluk olarak ne kullanıyorsunuz? Pipetlerin hep yosun tuttuğu söyleniyor ne kadar her gün yıkansada. Baby&plus'ın çelik matarasını önerenleri okudum, kullananız var mı? Bardaktan oyun yapıyor su içmiyor, pipetliden içer diye umut ediyorum ama.

pipetli kullanıyorum ben 7-8 aylıktan beri. Yosun filan tutmadı. kaynatıyorum arada. birde dr brown biberonun incecik bir temizleme fırçası vardı onunla pipetin içini temizliyorum

Suluk olarak ne kullanıyorsunuz? Pipetlerin hep yosun tuttuğu söyleniyor ne kadar her gün yıkansada. Baby&plus'ın çelik matarasını önerenleri okudum, kullananız var mı? Bardaktan oyun yapıyor su içmiyor, pipetliden içer diye umut ediyorum ama.
Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyordum ara ara okuyordum. Herkes iyidir inşallah . Ben suluk olarak pipettli ve diğer silikon uçlu yumuşak olandan kullanıyorum ikisinide alıyor. Baby plas termosunu kullanıyorum Can'ım çok memnunum e Bebek mağasından aldım. Tam Bebek yemekleri için uygun. Tavsiye ederim.

Cnm su içiyor arada temizledim tatlı düşkünüydü bir ara ama taş çatlasın 1 ay sürdü o düşkünlük kan ilacı da kullanmıyoruz leke değil bildiğin çukurlu gibi geldi bana. Bir arkadaşta görmüştüm kızı ağzına dikip dikip içiyordu akıtmayan bir suluktu internet bakarım resmini bulursam paylaşırım :KK66:

İstiyorsan bir pedodontiste göster canım, tatlı çok tükettiyse dediğin gibi zarar vermiş olabilir.
Akıtmaması önemli zaten, bulursan bekliyorum:)

https://www.hepsiburada.com/philips-avent-scf551-03-damlatmaz-bardak-6-ay-200-ml-p-AILEAVNT9430266?magaza=Healty Cosmetics&wt_gl=cpc.nelk.6809.abo-bebek-beslenme-pla&gclid=Cj0KCQjw0PTXBRCGARIsAKNYfG1SQo_axN2-OTXS8FkwntgI9G398zcZWdZLUL1irnkX3vUTfMOvEQMaAhF6EALw_wcB

Aventin alıştırma bardağından kullanıyorum ben altı aylık olduğundan bu yana. Ara ara bardakla da içiyor ama onu henüz tam kavrayamadı. Bir yerden sonra oyuna dönüp üstünü başını ıslatıyor.

Alıştırma bardağı var ama koku yaptı sanki, bebedor markaydı. Bir de onun ucunu mamasandalyesine bastırıp bastırıp suyu döküp oynuyor sağolsun.

pipetli kullanıyorum ben 7-8 aylıktan beri. Yosun filan tutmadı. kaynatıyorum arada. birde dr brown biberonun incecik bir temizleme fırçası vardı onunla pipetin içini temizliyorum

Pipet kullanabildiği için aslında pipetli istiyorum evet, o fırçadan da gördüm, koku yapmıyorsa ve akıtmıyorsa tamamdır benim için:)

Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyordum ara ara okuyordum. Herkes iyidir inşallah . Ben suluk olarak pipettli ve diğer silikon uçlu yumuşak olandan kullanıyorum ikisinide alıyor. Baby plas termosunu kullanıyorum Can'ım çok memnunum e Bebek mağasından aldım. Tam Bebek yemekleri için uygun. Tavsiye ederim.

Evet onun matarası için de işte termosu için daha doğrusu çok olumlu yorumlar okudum, sanırım onu alcam:)

Kızlar merhaba çok zor günler geçiriyoru epeydir giremedim babamı kaybettim çok yorgunum oğlumda bu aralar çok huysuz vurmaya başladı 2.azı dişini çıkarıyor acaba diştenmi yapıyo sizinde öylemi bittim artık

9F79AFCC-9EA2-490E-A0C0-0B5B3619605C.png
7EC2D948-C985-482D-B93D-BC35418110D1.png

Ucu böyleydi cnm kız içip geziyordu elinde meyve suyu için vs bende istiyorum bulduğum iyi oldu :KK66:

çalışan annelere soruyorum
ya eve gelir gelmez kucakta alip da ağlayan varmi??
benim kızım ağilyo ben özlüyorum öpeyim koklayim diyorum onada yanaşmiyo:KK43:

Kızlar merhaba çok zor günler geçiriyoru epeydir giremedim babamı kaybettim çok yorgunum oğlumda bu aralar çok huysuz vurmaya başladı 2.azı dişini çıkarıyor acaba diştenmi yapıyo sizinde öylemi bittim artık

Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin.

çalışan annelere soruyorum
ya eve gelir gelmez kucakta alip da ağlayan varmi??
benim kızım ağilyo ben özlüyorum öpeyim koklayim diyorum onada yanaşmiyo:KK43:

Benimki babannesine almaya gidince kapıdan girer girmez üzerime atlıyor. Orada mutfağa geçip iki yudum yemek yememe bile izin vermiyor. İstiyor ki hemen eve gidelim.

Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Benimki babannesine almaya gidince kapıdan girer girmez üzerime atlıyor. Orada mutfağa geçip iki yudum yemek yememe bile izin vermiyor. İstiyor ki hemen eve gidelim.
bizde yok babaannesine çok düşkün.. halasiyla beraber bakiyolar ben kucagina alinca ağliyo. halasini babaannesini istiyo.
otoriter davrandığım için mi öle oldu babayada gitmiyo. ama anneannesindeylen bana geliyo. babaannesinde durmak istiyo hep orda kalmak istiyo üzülüyorum ya napacagimi bilmiyorum.

Başın saolsun bebisinede geçmiş olsun diş malesef sıkıntılı süreç bizimki bi türlü çıkaramadı

https://www.hepsiburada.com/philips-avent-scf551-03-damlatmaz-bardak-6-ay-200-ml-p-AILEAVNT9430266?magaza=Healty Cosmetics&wt_gl=cpc.nelk.6809.abo-bebek-beslenme-pla&gclid=Cj0KCQjw0PTXBRCGARIsAKNYfG1SQo_axN2-OTXS8FkwntgI9G398zcZWdZLUL1irnkX3vUTfMOvEQMaAhF6EALw_wcB

Aventin alıştırma bardağından kullanıyorum ben altı aylık olduğundan bu yana. Ara ara bardakla da içiyor ama onu henüz tam kavrayamadı. Bir yerden sonra oyuna dönüp üstünü başını ıslatıyor.

benimki 6 aylıktan beri çay bardağında içiyor.önceleri hep genzine kaçardı, şimdi lıkır lıkır içiyor...ben de NUK marka suluk almıştım, ağzını sürmedi.bir yere giderken de çantasına çay bardağı koyup taşıyordum hep.geçenlerde aventin pipetli suluğunu aldım.bayıldı,,,elinde hiççç düşürmüyor.kendi tutuyor, içiyor.taavsiye ederim.

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin..

Eki Görüntüle 2147552 Eki Görüntüle 2147553

Ucu böyleydi cnm kız içip geziyordu elinde meyve suyu için vs bende istiyorum bulduğum iyi oldu :KK66:

Nuk sanırım markası, ona da bakayım canım sağol çok:)

benimki 6 aylıktan beri çay bardağında içiyor.önceleri hep genzine kaçardı, şimdi lıkır lıkır içiyor...ben de NUK marka suluk almıştım, ağzını sürmedi.bir yere giderken de çantasına çay bardağı koyup taşıyordum hep.geçenlerde aventin pipetli suluğunu aldım.bayıldı,,,elinde hiççç düşürmüyor.kendi tutuyor, içiyor.taavsiye ederim.

Koku yapıyor mu hiç? Birde akıtıyor mu canım? Benim oğlan suyunu içince oyuna çeviriyor onun için akıtmaması lazım.

Koku yapıyor mu hiç? Birde akıtıyor mu canım? Benim oğlan suyunu içince oyuna çeviriyor onun için akıtmaması lazım.

akıtmadı canım ama daha yeni verdim, koku almadım henüz.bir de tüm parçalar bulaşık makinasında yıkanabiliyor.sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum

Ben başlamadım. Vermeyi de planlamıyorum. Faydası olduğuna inanmıyorum. Onun yerine yoğurt, kefir, ayran, peynir gibi fermente süt ürünlerini vermeyi tercih ediyorum.
Merhaba boza, ben de inek sütü vermiyorum. Keçi sütü veriyorum ama, sütün fayda sağlamadığıyla ilgili doktorunuzun bir fikri var mı ya da nereden vardın bu kanıya?
Bilgi edindiğin bir yer ya da kaynak var mı diye merak ettim.

X