2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bizim üst dişler ayrıl bugün doktor kontrolümüz vardı doktor 5 yaşında dişçiye gitmesi gerektiğini oradaki etin kesilmesi gerektiğini söyledi
Demekki gözüne tuhaf gelmesinde birşey varmış bizimde ayrık yarı uzamış ama gitgide yakınlaşıyor. Alttakiler tam birleşti yan üstler epey ayrık onlarda ucu çıktı öle kaldı. Canım

Kızlaaaar, selam:KK54:
Ben minnakkaguya nın anneceğzi, eski marion
Nasılsınız? Ne var ne yok? Arada bakınıyordum buralara ama perişanlığın kitabını yazdığım için yazamadım:süslü:
Yürümeye başlayan yavrular var galiba :spor:
Benim minnak emeklemeyi çekirge gibi sıçrama stiline büründürdü,takipteyim sürekli:KK49:
Sevgiler herkese ve yavrulara:KK37:

Yakup 3 gündür ateşli grip değil sadece çok hafif boğazı acıyor belli. Ateş sürekli var soyuyorum düşüyor gene çıkıyor calpol veriyorum epey rahatlatıyor sonra gene çıkıyor. Çokta müdahale etmek istemiyorum aşırı yükselmedikçe. Belli enfeksiyon kaptı gezmede inş antibiyotik gerekmez :KK43:.

Nasılsınız? Ne var ne yok? Arada bakınıyordum buralara ama perişanlığın kitabını yazdığım için yazamadım:süslü:
Benim minnak emeklemeyi çekirge gibi sıçrama stiline büründürdü,takipteyim sürekli:KK49:
Selam valla perişanlık bizim işimiz gibi oldu :) bizimkide her yeri tutup kalkiyo sıralıyo düşüyo abisi hareketlendiğini görünce büyüdü sanıyo kucaklamak istiyo oturduğu yerde onları yanlıź bırakamıyorum amaan böyle işte sırf bakınıp kaçma yaz ne bu isimler bukadar değişti yahu ben minnakagu olanı biliyorum

Yakup 3 gündür ateşli grip değil sadece çok hafif boğazı acıyor belli. Ateş sürekli var soyuyorum düşüyor gene çıkıyor calpol veriyorum epey rahatlatıyor sonra gene çıkıyor. Çokta müdahale etmek istemiyorum aşırı yükselmedikçe. Belli enfeksiyon kaptı gezmede inş antibiyotik gerekmez :KK43:.
Geçmiş olsun çocukla biyere çıkıldığı kışın mümkün olmadıkça çıkma derim bende bazen katılıyorum sıkıntıdan ama çıksam rahat vermiyo en iyisi oturayım diyorum 38 ı geçmeden verme vücudun direnmesini engelliyoruz öksürük vs varmı bi götür olmadı boğaza indimi genelde antibiyotik veriyolar insallah olmaz belki geçer gerek kalmaz ama bi kontrol ettir derim

ben 37 yasimda 3.dogurdum hatta bi arkadaşım 45 yaşında 4 .doğurdu maddi imkanın var yardım edeninde. ...zaman ne gösterir bilemeyiz hiçbir zaman asla demeyelim

Tabii ki canım, büyük konuşmamak lazım ama eşim de bende düşünmüyoruz. Ama kaza vs olursa da üzülmeyiz tabi. Çevremde çocuk sahibi olmak için tüp bebek merkezinin kapısında yatan arkadaşım var, Allah onlara ve olmayanlara versin inşallah. Herşeyin hayırlısı :)

Kuzu niye yine isim değiştirdin :))
Nasılsınız? Süreyya prenses nasıl? Alıştınız mı oralara, araba kullanmaya başladın mı :)
Oralar soğuktur şimdi, iyi bakın kendinize :KK200:

canım geçmiş olsun bebeğin boğazını hafif sar sıcak tüt onun en büyük ilacı anne sutu ilik şeyler icir ihlamur verebiliyorsan bi dene

Geçmiş olsun çocukla biyere çıkıldığı kışın mümkün olmadıkça çıkma derim bende bazen katılıyorum sıkıntıdan ama çıksam rahat vermiyo en iyisi oturayım diyorum 38 ı geçmeden verme vücudun direnmesini engelliyoruz öksürük vs varmı bi götür olmadı boğaza indimi genelde antibiyotik veriyolar insallah olmaz belki geçer gerek kalmaz ama bi kontrol ettir derim
dun kv gittim bayadır ugramiyordum evi yadirgadi hiç durmadi en sonra da aglamaktan uyuya kaldı evde de canı çok sıkılıyor gözü camda sokak delisi bizimki

kolaylıklar canım malasef hepimiz bir şekilde perişanlık yazıyoruz ki bırak buradaki arkadaşlara yazmayı tlf cevapsız çağrı mesajla doluyo. Zor zamanlar. Arada yazabilirsen yaz Öpüyorum Süreyya prensesi

çıktığım gün hava güzeldi kalın giydirip terlettim ondan oldu sanırım. Hafif öksürük var günde 2 kere filan. Bugünde iyi olmazsa doktor a gideriz artık belki boğaz değil başka nır enfeksiyon vardır. Elimden geldiğince ılık bez kompres uyguluyorum 38 geçince düşmediyse veriyorum. Aşırı mızmız çok aksi oldu iyice illede istediği elinde olucak yoksa Yandık :\

canım geçmiş olsun bebeğin boğazını hafif sar sıcak tüt onun en büyük ilacı anne sutu ilik şeyler icir ihlamur verebiliyorsan bi dene
amin canım sağol ateş olunca saramıyorum da ama yakasını örtüyorum em azından çünkü yakuptan önce ben aynı öyle oldum ateş var ama yaka kapanmadıkça iyi olmuyordum.salya var ama boğazları ağrıyor ondanmı akıyor diyorum diş yok görünürde çünkü

Bizim üst dişler ayrıl bugün doktor kontrolümüz vardı doktor 5 yaşında dişçiye gitmesi gerektiğini oradaki etin kesilmesi gerektiğini söyledi
benim ortanca kızının ayrık ama dişlerine ayrik cikti ve inanirmisiniz oradaki eti ben yeni fark ettim kız geldi 11 yaşına hiç aklıma gelmezdi o etten olduğu bebekken memeyle savaş halindeydi 3 ay emdi benimde cahillığım emmiyor diye vermedim bi allahin kuluda demediki bagi varmi dr öyle sık gidemiyoruz yani cahillik perisanlik

kolaylıklar canım malasef hepimiz bir şekilde perişanlık yazıyoruz ki bırak buradaki arkadaşlara yazmayı tlf cevapsız çağrı mesajla doluyo. Zor zamanlar. Arada yazabilirsen yaz Öpüyorum Süreyya prensesi

çıktığım gün hava güzeldi kalın giydirip terlettim ondan oldu sanırım. Hafif öksürük var günde 2 kere filan. Bugünde iyi olmazsa doktor a gideriz artık belki boğaz değil başka nır enfeksiyon vardır. Elimden geldiğince ılık bez kompres uyguluyorum 38 geçince düşmediyse veriyorum. Aşırı mızmız çok aksi oldu iyice illede istediği elinde olucak yoksa Yandık :\

amin canım sağol ateş olunca saramıyorum da ama yakasını örtüyorum em azından çünkü yakuptan önce ben aynı öyle oldum ateş var ama yaka kapanmadıkça iyi olmuyordum.salya var ama boğazları ağrıyor ondanmı akıyor diyorum diş yok görünürde çünkü
bogazi açıyor ya yutamiyordur benimkide 6 aylıkken öyle oldu aferinle sekrol vermişti çok şükür antibiyotiksiz gecirdik

Merhaba kızlar 5aylık bebeğime bakıcıya başlatılacak, bakacak kişi 21yaşında eşimin bir akrabası, dikkat etmesi gereken şeyleri baltan konuşmak en iyisi, sizce neleri konuşmalıyım, nelere dikkat etmeliyim gözlemlersen? Aranızda bebeğine bakıcıya baktıran var mu? Tam gün ve yarım gün için ne kadar ücret ödüyorsunuz? Evde ne gibi işler bekliyorsunuz ?

Geçmiş olsun Can'ım rabbim şifa versin.

dun kv gittim bayadır ugramiyordum evi yadirgadi hiç durmadi en sonra da aglamaktan uyuya kaldı evde de canı çok sıkılıyor gözü camda sokak delisi bizimki
Bizimkinden saklı çıkıyo evdekiler aynen biliyolar herşeyi bi kaç ay sabretcez havalar düzeltimi birazda büyümüş olurlar biol bol çıkarlar

Selam valla perişanlık bizim işimiz gibi oldu :) bizimkide her yeri tutup kalkiyo sıralıyo düşüyo abisi hareketlendiğini görünce büyüdü sanıyo kucaklamak istiyo oturduğu yerde onları yanlıź bırakamıyorum amaan böyle işte sırf bakınıp kaçma yaz ne bu isimler bukadar değişti yahu ben minnakagu olanı biliyorum
Senin bir de büyükten sakınma olayı var di mi:anne: ben de kocamdan sakınıyordum,baş başa bırakamıyordum ilk zamanlar:eek: tahmin edebiliyorum işinin zorluğunu:KK200:
Yaaa nick değişikliği hakkım dolmuş,ben de yeni hesap aldım:KK54:
Bikaç zorlu telaşım var onları da atlatsam daha sık uğruycam buralara:dua:
Kuzu niye yine isim değiştirdin :))
Nasılsınız? Süreyya prenses nasıl? Alıştınız mı oralara, araba kullanmaya başladın mı :)
Oralar soğuktur şimdi, iyi bakın kendinize :KK200:
Nick im en son 34 beden di:KK45: 34 bedne olamayınca,değişiklik hakkım dolmuş ben de fit ve sağlıklı olayım dedim:KK52:
İyiyiz biz, çok şükür. Süreyya da iyi, bakıcısına alıştı. Anne-baba-bakıcı üçgeninde yaşıyor.
Alıştık biz. Arabayı rahat kullanabiliyorum artık. Burası gerçekten çok soğuk.
Sen nasılsın? Toprak kuzusu nasıl? İşler-güçler nasıl gidiyor?

X