2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
permanganat permanganat bikmşyorum ki cnm inşallah değildir..
Kızlar ağlıcam ya makarna aldım hususi Ankara makarna aldım öğlen yapcam diye kv yapmış içine de tereyağı koymuş ve yedikten sonra farkettim :KK43: ağlıcam ya utanmasam hüngür hüngür ağlıcam...
kötü bi niyetle yapmadı biliyorum ama hiç dikkat etmiyor diyorumki bak bisküvi bile yiyemem o kadar süt yasak ama hiç dikkat etmiyor :KK43:

Kızlar ağlıcam ya makarna aldım hususi Ankara makarna aldım öğlen yapcam diye kv yapmış içine de tereyağı koymuş ve yedikten sonra farkettim :KK43: ağlıcam ya utanmasam hüngür hüngür ağlıcam...
kötü bi niyetle yapmadı biliyorum ama hiç dikkat etmiyor diyorumki bak bisküvi bile yiyemem o kadar süt yasak ama hiç dikkat etmiyor :KK43:
Ya cnm ama senin sorman lazım önceden zaten çevre dikkat etmez bana gezmede bak baklavadan ye bi dilinimden ne olur sonra canın çeker daha çok yersin diyorlar tereyağını geç yumurta yoğurt var içinde o kadar yani sofrada 10 dk birşey yemedim hepsinin izahatını alıp öyle başladım. Çevre sana iyilik ettiğini sanıyor. Bunaltma kendini süt devir daim yapıyor yarına biter gider etkisi yapacak birşey yok :KK66:. Bende balın pekmezin dibine vurmuştum bilmiyordum bak kestim onlarıda bebeğin kakası pütürleşti biraz.

Canim yeme onun yaptiklarini. Kendin yap. yani o kadar soyluyorsun hala dikkat etmiyorsa kendin yap mecburen

maşallah bu ay iyi almış kilo asi verdiğin tarihi not et gerçi ben yaptıracağım zaman sana haber veririm sende yaptirirsin
bende uyandirmiyorum 12.30 1.30 arası uyuyor saat5 buçuk 6 buçuk arası uykusunda emziriyorum

Tamam canım çok sağol :) 4.ayda aşısı var mı bebeğin takvime göre? Hiç sormadım daha aramadım sağlık ocağını.

Canim yeme onun yaptiklarini. Kendin yap. yani o kadar soyluyorsun hala dikkat etmiyorsa kendin yap mecburen
LifeandFeel LifeandFeel
Kızlar o kadar çok söyledim ki hiç bir şekilde süt Yok dedim bisküvideki süt bile Yok o kadar yani anne dedim kızamıyorum da o kadar iy niyetiyle yapıyor ki Yani elinde olsa kaşığı ağzıma tutacak diğer türlü olsa bağırır çağırırım ama sinirin içimde patlıyor mecburen :KK43: zaten ailecek sağlıklı beslenme gibi bi şeyler Yok kesinlikle...
Bn yapayım dedim bi baktım yapmış :KK43: offf yemicem artık taptıklarını aç kalçam ama yemeyeceğim...
Kızlar bu arada iki gündür kakası normale döndü eskiden yaptığı gibi yapıyor :)

kadıköy de çocuk doktoru önerecek olan var mı? Çocuğu kulağından ayak parmağına kadar dikkatlice muayene edecek bir doktor arıyorum.

Kadıköy sifa da İlknur kılıç adında bir doktor varmış. Ona götüren kimse var mı?

Cok yogun canim. Tum diger seyleri geciriyorum mukus gecmiyo. Gecmeyebilir ek gidaya kadar dedi bazi doktorlar. Diger tepkilerin gecmesi yeterli diolar. ama yine de bi doktora daha danisacagim.
Daniş bakalım için rahat etsin ama hepsi farklı birşey söylüyor insan allak bullak oluyor. Bizde de kaka biraz düzeldi gibi ama diğer belirtiler devam ediyor çok değişik birşey bu alerji.
LifeandFeel LifeandFeel
Kızlar o kadar çok söyledim ki hiç bir şekilde süt Yok dedim bisküvideki süt bile Yok o kadar yani anne dedim kızamıyorum da o kadar iy niyetiyle yapıyor ki Yani elinde olsa kaşığı ağzıma tutacak diğer türlü olsa bağırır çağırırım ama sinirin içimde patlıyor mecburen :KK43: zaten ailecek sağlıklı beslenme gibi bi şeyler Yok kesinlikle...
Bn yapayım dedim bi baktım yapmış :KK43: offf yemicem artık taptıklarını aç kalçam ama yemeyeceğim...
Kızlar bu arada iki gündür kakası normale döndü eskiden yaptığı gibi yapıyor :)
dediğim gibi cnm çevrenin yapacağı birşey yok sen elinden geleni yapıcaksın cnm çok şükür bak sende karşılık almışsın diyetten

Ohhh valla hem kayınvalıde makarna yapsın hem ağla ne alaaa:KK66:))

Kızlar kırkı çıktıktan üzerine bir ay da geçtikten sonra adet oldunuz mu?

Benim bebiş 2 buçuk aylık halen olmadım. Olsam çok ii olacak en azından biraz göbeğim gider diye düşünüyorum:)

70 günlük olunca adet olmak gerekiyor. Eğer normalde düzenli adet olunuyorsa. Senin 5 gun geçmiş. Normalde 30 güne bir oluyor muydun düzenli geçiyor muydu yoksa?

Merhaba kızlar bende çok özledim sizleri malum bende iki çocuk var çok zorlanıyorum sizlere bi sorum olacak benim kızın verem aşısı yeri hiç yara olmadı hatta iğne izi bile hemen geçti sizlerde böyle olan varmı?hemşiremize sordum tutup tutmadığını anlamak için sadece verem savaş dispanserinde ppd testi yaptırıp anlayabilirsiniz ama bekleyin 6 aya kadarda iz belirebilir dedi ama benim büyük kızınki hemen yara olup kabuk bağlamıştı içim rahat değil sizce yaptırsammı testi??

bizde de yok hic bir belirti ben dr a sordum 6 sonra olur olursa ama o olsa da olmasa da tutmamis olabilir dedi bide tutmamis olsa yeniden yapilmadigi icin hic dusunme tut kabul et kafani buna yorma dedi

Bizim surekli gazz sancilari karin gurultusu. Mukuslu ishal. Ki sirf gece 10 kere kaka degistirdigimi bilirim o donem. Sonra yuzunde kizarikliklar vardi sivilce gibi. Sonra o kizarikliklar egamaya cevirdi. Egzamanin tenelinde zaten %80 alerji yatarmis. Vucudunda nokta nokta kirmiziliklar vardi. Kulak arkasinda kabuklanma vardi. Burun sik sik tikaniyor ve hirilti var. Yani hemen hemen tum alerji belirtileri vardi bizde. Testlerde cikmiyor bizim. Ama bu kadar bekirtiyi sayinca direkt alerji diolar. Diyet ile bi cok sorunu astik cok sukur. Kaka hala mukuslu. Ve tabi gida denedigimde dokunursa bir hafta boyunca gene kaka sayisi artiyo kirmizi dokuntuleri oluyo.
Sizin belki sadece atopik dermatit dir. yani cildi hassas ve kurudur belki sadece. Cunku sadece kizariklik ise alerji denirmi bilmem.

ya bizde aksam 6bucuk 7 den sonra inanilmaz huzurluk var popoda kizariklik ara ara hirilti da var ama mukuslu kaka yok cogu zaman gunde 2 kere yapio ve normal yapiyo acaba alerjiden olabilir mi

kadıköy de çocuk doktoru önerecek olan var mı? Çocuğu kulağından ayak parmağına kadar dikkatlice muayene edecek bir doktor arıyorum.

Kadıköy sifa da İlknur kılıç adında bir doktor varmış. Ona götüren kimse var mı?

ben de duydum ilknur hanimi ama denemedim ben fusun okan a goturuyodum ciftehavuzlar intermedde suan ama kizim da hemanjiom hastaligi cikti bu yuzden cocuk cerrahina gitmeye basladik fusun hanimi tavsiye ederim

Kızlar korunarak hamile kalınırmı benim bugün adet olmam lazımdı hiç belirtisi bile yok.

benim drum 3 aydan sonra regl olabilirsin ama sut verdigi surece hic olmayabilirsin de dedi ki annem 6 ay olmamis bide cok duzensiz olabilir endiselenme korundugunuz surece dedi

X