2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
kumrudeniz kumrudeniz 2 gundur ozellikle geceleri fiskirtarak kusuyor ama normalde sagligi yerinde duruyor etrafa gulucukler saciyor
Bir de tyzemin kocasi vefat etti annemlere gelmek zorunda kaldim hava degisimide etkiledi sanirim
Bugun oyle kusmadi ama emdikten snra yogurt gibi azda olsa cikartiyor annem yogurt gibi kusmasi daha iyi diyor vucut fazlasini atiyor diyor ama ne kadar dogru bilemiyorum
Artik inan doktora goturmeye korkuyorum ne zaman gitsek kizimin elini delik desik edip kan aliyorlar snra normal diyip gonderiyorlar hangi hastaneye gittiysem ayni durumla karsilastim bugunde ayni sekilde kusarsa pazartesi mecburen doktora goturecm yine
Canım yoğurt gibi kesik kesik kusuyosa çok iyi üzülme zaten öyle o kıvamda olunca az az kusar ama fıskırırsa götür tabi yoğurt gibi olması demekki süt işlendi vücutta fazlası cikiyo gibi düsün

Tecrübeyle sabit en az üç yıl bekleyin derim mesela ben emzirirken ejderin tuvalet ihtiyacı olduğunda gidiyo yapiyo kıyamam yada yemek yedirirken uyaniyo ufaklık kendin ye annem diyorum yani kendini biraz kurtarmak ilk çocuk yoksa delirir insan benim komşum vardı bizler yaşında 3 çocuğu var 2 si bez kullaniyodu okadar azdı araları kadın koli koli prima alıp duruyodu:)
Zaman ne gösterir bilmem ama kızım okul çağına gelmeden düşünemem gibi geliyor. Okul çağı dediğim de şöyle bi 10 yaşlar falan. Tabi zaman değişir düşünceler değişir ne olur bilmem. He bana kalsa şu an kardeş de şart değil diyorum :KK70: zaten kızım da zor bi bebek. Kucaktan inmiyor, başkasına gitmiyor çok yoruluyorum. Tabi bunlar unutulur herhalde :KK70:

Ben de " gözetlemeci" gibi düşünüleceğimi hiç tahmin etmedim , hesap nasıl kapatılır bilmiyorum ama çıktım herkesi takipten zaten kimsenin özel hayatına fotolarına meraklı değiliz bu tercih meselesidir ben de paylaşmayı tercih etmeyen gruptanım buraya geliş sebebim küçük kızımdı onu da sizlerle paylaştım zaten instagramdan konuşulacaksa diye o an herkes oraya geçince açtım hesabı baktım oralardan takip zor burdan devam etmeye karar verdim sizler de whatsappa geçtiniz zaten bu kadar sorun olduysa sonradan gözetlemeci damgası vurmak yerine baştan belirtseydiniz ya da kabul etmeseydiniz takip isteğini bunca aydır burdayım kimseden ne resim talep ettim ne başka şey böyle denmesi gerçekten kırıcı oldu.
Canım bence hiç kırılma boşver niye gözetlemeci olcan kalan belli giden belli kim nereyi istiyosa kullansın am fikrimi sorcak olursan büyük oglumdada sonradan ayrıldı gruptan herkez ben katılmadım burdan devam etmek istedim bence uzatmadan kapatalim konuyu derim arzu eden gelir dimi ama

kumrudeniz kumrudeniz 2 gundur ozellikle geceleri fiskirtarak kusuyor ama normalde sagligi yerinde duruyor etrafa gulucukler saciyor
Bir de tyzemin kocasi vefat etti annemlere gelmek zorunda kaldim hava degisimide etkiledi sanirim
Bugun oyle kusmadi ama emdikten snra yogurt gibi azda olsa cikartiyor annem yogurt gibi kusmasi daha iyi diyor vucut fazlasini atiyor diyor ama ne kadar dogru bilemiyorum
Artik inan doktora goturmeye korkuyorum ne zaman gitsek kizimin elini delik desik edip kan aliyorlar snra normal diyip gonderiyorlar hangi hastaneye gittiysem ayni durumla karsilastim bugunde ayni sekilde kusarsa pazartesi mecburen doktora goturecm yine
Cnm bzdede hep kusma vardı ama tam bıttı derkn ailemn yanına geldiğimdn beri cok kusmaya başladı.kapıyı kapatsak bayılırz acsak hava soğuk gbi.birde ayptr demesi gazı bile kokuo bi tanıdk bi cay kaşığı nane kaynatp ver dedı ama bilemedm

Cnm bzdede hep kusma vardı ama tam bıttı derkn ailemn yanına geldiğimdn beri cok kusmaya başladı.kapıyı kapatsak bayılırz acsak hava soğuk gbi.birde ayptr demesi gazı bile kokuo bi tanıdk bi cay kaşığı nane kaynatp ver dedı ama bilemedm
Hava degisiminden oldu o zamn bizde nasil giydirecegimizi nasil edecegimizi tam bilemedik ince giydirsem usuyor gibi kalin giydirsem terliyor gibi iki arada bir derede kaldik

Zaman ne gösterir bilmem ama kızım okul çağına gelmeden düşünemem gibi geliyor. Okul çağı dediğim de şöyle bi 10 yaşlar falan. Tabi zaman değişir düşünceler değişir ne olur bilmem. He bana kalsa şu an kardeş de şart değil diyorum :KK70: zaten kızım da zor bi bebek. Kucaktan inmiyor, başkasına gitmiyor çok yoruluyorum. Tabi bunlar unutulur herhalde :KK70:
Aynen unutulup gidiyo birde ben hiç kardeş düsünmemeistim baktım çocuk 2 yaştan sonra tek tek üzüldüm seninki de geçmiş yaa 10 sene naptin :)

slm kızlar nasılsınız ben bahar temizliğine düştüm hic giremiom pek ama aklımdasiniz
Kolay gelsin abartma yorma kendini bi baharda böyle olsun de sen neler yaptın kv karisiyomu daha mama olayına falan valla bizi o gün mahvettin herkezin aklı kaldı sende girmedinde bidaha

Y yesilagac44 I isimx e katılıyorum.kimse gözetlemeci değil.bu laf ağır ve kırıcı haklısın. sen topik azalmasın diye konuşuyorsun, niyetin belli.üzülme,kırılma...bizler burdan devam eder gideriz.kızlar da burayı ihmal etmezler biliyorum.canını sıkmaya değmez...
Öyle canım , üzüldüm doğrusu öyle düşünen çıkarsaymış keşke ben girmediğimden bilemedim neyse çıktım zaten herkesi takipten artık sorun kalmamıştır diye düşünüyorum.

Aynen unutulup gidiyo birde ben hiç kardeş düsünmemeistim baktım çocuk 2 yaştan sonra tek tek üzüldüm seninki de geçmiş yaa 10 sene naptin :)
Hahah şu an hiç düşünmemwkten iyidir 10 sene :KK70: aman bilmiyoeum tek olmasam belki farklı düşünürdüm ama bi başıma mücadele edemem işe dönmem iyice imkansızlaşır hayatım iyice istemediğim bi yöne kayar gibi geliyo. Mutsuz bi anne olmak istemem çocuğuma.

Allah kabul etsin canım.

lütfen doktora götür.kusma birden olmuşsa hastalık belirtisi olabilir.doktorun görmesinde fayda var.

benimki de 3.ay 550 gr. aldı.@ baharınbahçesi de az almış.acaba 3.aya özel bi durum mu bilemedim.

şimdi....belli bir süre paylaşımda bulunulunca aile gibi olduk.birbirimizi ve özellikle de bebişlerimizi merak ettik.inanın her birinin sağlığı mutlu ediyor, rahatsızlığı mutsuz ediyor.onların dünyaya geliş yolculuklarında yanlarındaydık.her molada onları konuştuk.aldıkları her gr.mı paylaştık.gelişimlerinin her aşamasını takip ettik hep birlikte.umutsuz olduğumuzda destek olduk, çaresiz olduğumuzda derman olduk birbirimize.onları daha doğmadan korumaya çalıştık...evet, onların bir sürü annesi var...korumaya da devam ediyoruz....

instagrama gelince... eşimden gizli açtım, sonra anlattım.biliyorsunuz zaten sorunluyuz, bıt bıt etti, paylaşımda bulunamadım..ikna ederim sandım edemedim ve farkettiniz mi bilmiyorum 2.gün ins. kapattım.çünkü kendimi gösterememek pek hoş gelmedi bana.ama amacım asla Gözetlemek değildi....böyle düşünülmek kırdı beni.aslında bunu düşünmeyin diye 2.gün kapattım...sizleri görmek beni çok mutlu etti.paylaşımda bulunmamam çok güzel olup beni nazar edeceğinizden değil, şartlarımın buna el vermemesinden (İns. anlamadım zati)...hepiniz çok özelsiniz, iyi ki varsınız.kalplerimiz kırılmasın boşuboşuna.burdayız biz, isteyen istediği zaman gelir.....

ha, bu arada eşim neden izin vermedi onu da anlatayım...2010 aralık annelerini aratabilirsiniz.orda da face grubu açıldı, benim de facem vardı.kızlarla paylaşımlarda bulunduk.ben de bir sürü foto attım, yazıştık falan...derken içimizden birinin fake olduğu ortaya çıktı.herkes çok korktu,pek çoğu ayrıldı.ben size çok güveniyorum ama benim herif onu başıma vururp durduğu için resim atamadım..bu açıklamamdan da sizlere güvenmediğim sonucu asla çıkmasın sadece eşimin karşı çıkmasının sebebi bu.ikna edemedim.
:KK200::KK200: Gözetlemek kelimesi hoş olmadı evet Y yesilagac44 afedersin yeşil. Kalp kırmak değildi tabi ki amacım. Ama orda herkes kendini açık edip,burda edenler hakkında konuşulup bir de hesabı sadece açıp kendini göstermeyince ordakiler adına hoş olmadı. Bu arada orda aktif olup buraya gelemeyenlerin de haklı gerekçeleri var:forumda banlı olmak,telefonda net paketi sınırlı olduğu için pc den açamadığından kolay kolay buraya girememek gibi gibi..
@tesstess o olayı duymuştum çok can sıkıcı..kusura bakmayın daha yazamıyorum. Selamlar sevgiler

Çok şükür evime geldim ama içim şişti bi yandan çocuk huzursuz oldu düzeni değiştiği için bi yandan büyüklerin lafları bi şeyde diyemiyosun heheh dedim geçtim hep

Bizim kız yastığını bile aradı dün hiç uyumadı bugünde 3 ten beri uyuyor gece napcaz bilmiyorum

X