2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Eğer tedaviyle gebe kaldiysan progesteron içeren hap fitil jel veya iğne veriyolar düşük tehlikesi olmasa da çünkü zaten zar zor elde ediyoruz gebeligi o yüzden de ilaç takviyesi yapiyolar
Aynen canm bende bebegimin kalp atısı yavaşti onu kaybetmeyelim diye kullanmştim gerekli durumlarda dr veriyo zaten

Kızlar bi tek bende mi var bu manyak gibi sürekli uyumak istiyorum. Dun sabah 9 da kalktim aksam uzeri gene uyduum 2 saat snra gece erken yattim 12 gibi sabah 11 buçukta uyandım bugün akşam üzeri 5 te yatakta uzaniyordm hemen uyumuşum habire mayisiyorum hep uyumak istiyorum.
Var mı sizde de bu

Bende oyleyim gun icinde sürekli uykuluyum evdeysem uyuyorum degilsem garip garip oturuyorm konusmadan... parmagimi kaldircak halim olmuyo bazen

Hayirli olsn cnm ne guzel.simdi benimde seninle ayni tarihte dogum olacak gozukuo bnm sali gunu acilde 428 cikti degerim daha dr ye gitmedm senin ki cok yuksekmis acaba farkedio mu ki simdi biraz korktm taaa saliya randevu aldm ozmana kadr meraktan catlicam insllh normaldir bnmkide
Teşekkür ederim cnm Bende adet düzensizliği yok ya 14 günde bir yumurtdıysam eğer o yüzden yüksek olabilir yani senin ki geç döllenme olabilir
İlk hamileliğim missed abortus tu bebek gelişmemişti bundada aynısı olur die çok korkuyorum inşallah hafta görürüm bebeği

Merhaba kızlar umarım bebislerimızı sağlıkla Kucağımıza alırız . Ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay çok umutsuzdum ama Rabbime göre hiç bi zorluk yok. Sat 4 haziran evde yaptığım idrar testinde saniyeler içinde belirdi çift çizgi. Şimdilik yalnızca eşim biliyor ilk bebek 4. Haftalık ken düştüğü için korkuyoruz söylemeye. Henüz doktora gitmedim önümüzdeki hafta ici gitmeyi planlıyorum. Umarım hem kese hem kalp atışları duyulur. Hepimize hayırlı sağlıklı kolay hamilelikler insallah

Teşekkür ederim cnm Bende adet düzensizliği yok ya 14 günde bir yumurtdıysam eğer o yüzden yüksek olabilir yani senin ki geç döllenme olabilir
İlk hamileliğim missed abortus tu bebek gelişmemişti bundada aynısı olur die çok korkuyorum inşallah hafta görürüm bebeği
hımm anladım cnm inşallah görürsün içini ferah tut.benim de ilk hamileliğim haliyle biraz acemiyim bu siteden okuduklarımdan birşeyler öğreniyorum

Kızlar bugün doktora gittim yine kese göründü ama kalp atışlarını duyamadık sizce erken mi bilmiyorum öok endişeliyim acele mi ediyorum ki
Bugün bende doktora gittim 5+4 kese göründü ama kalp atışı için iki hafta sonra tekrar bakacağız dedi doktor
Bende oyleyim gun icinde sürekli uykuluyum evdeysem uyuyorum degilsem garip garip oturuyorm konusmadan... parmagimi kaldircak halim olmuyo bazen
aynı ben :anne:

Bende varim arkadaşlar ikinciye hamileyim inşallah Allah hepimizinkini tamamina erdirir.bu arada neden midem bulanmiyor diyen arkadaslara söylüyorum bende ilkinde oyleydim neden bulanmiyo bulansin bulansin derken bi basladi aman yarabbim.
Yani bulanmasin daha iyi ama sunuda söyleyim az yada cok illaki bulantiniz olacak daha erken haftaya başlar büyük ihtimal Allah kolaylık versin

Canım adetin kaç gün gecti
6 haziranda oldum en son ve 30 gunde bir oluo hatta degisio duzensizdi.ramazan ayinda cok birlesme olmadigindan tam gun olarak hamile kaldigim gunu de biliorm 20 haziranda...acilede kan tahlili yaptrm sadece ondada 428 cikti baskalarinda da cok yuksek rakamlar duyunca ben biraz endiselendim

Bos gebelik olayini okudukca uykularim kaciyor bendede ne lekelenme var ne bulanti acaba hamile degil miyim diyorum bazen umarim kotu birsey yoktur cmtesi sabahi gelsin hemeeennn :KK43:

X