2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Çok çok gecmiş olsun, hayırlısı sağlıklısı olsun senin için de bebek için de. Ama anlam veremedim. Doktor bana yolk varsa boş gebelik degıl demektir demişti. İnternette baska doktorun yazısımda da okumustum, embryo yolktan beslenirmiş, yolk u görmek embryo varlıgına işaretmiş diye... Doktor baska bişey soylemedi mi? Bence de iyi öğren...

Evet ben de okumuştum onu. Doktor tek söylediği şu: Kese küçülmeye başlamış. Normalde 20-21 mm olmadı gerekiyor ama seninki 14.7 mm Pazartesi ayrıntılı ultrasondan bakıp karar vereceğiz ve muhtemelen alacağız

Bugun tam 6 haftalik olmasi gerekiyodu sat 1 haziran arkadaslar. 2 gun onceki brta 3500ken bugun 4600 cikti ki bu normal degil, 7000lerde olmasi gerekiyodu en az. Ben vaginal muayene oldum bugun keseyi de gordum 8mm ama bu donemde olusmasi gereken meteryaller yok, yolk sac gibi. Buyuk ihtimalle bos gebelik ama pzt ye kadar beklimem gerekiyormus tibbi kurtaj olmasi icin

Anladm canim saglikla kucagina alirsin insallah bebegini.o jeli kullanirken benimde akinti icinde damar damar cok ince leke gibi seyler geliyodu o zaman kullananlara sormustum normalmis onlardada oluymus.

Benim de ayni canim 1 haziran. Benim yoksa o zaman beni de bekletecek dr pazartesiye kadar. Neyse artik hakkimizda hatirlisi olsun canim.

Demekki kese kuculmesi diye bir sey de varmis. Peki canim hamilelikle ilgili herhangi bir belirti yasiyor misun bulanti vs.

Demekki kese kuculmesi diye bir sey de varmis. Peki canim hamilelikle ilgili herhangi bir belirti yasiyor misun bulanti vs.
Hayır bulantı vs yok. İlk gebeliğimde de yoktu. İkisinde de bol bol uyudum. Oğlumda da aynı böyleydim yani. Şimdi doktoruma progestanı kullanmaya devam edeyim mi dedim. Pazartesiye kadar kullan tekrar bakacam dedi. Kafam iyice karıştı allak bullak oldum

Ay kiyamam :)) mide bulantisi ileri derecede yasiyorum ne yazik ki

Kese buyukluguyle ilgili bir sey diyemedim ama degerlerin %60larda artmasi da normal sayiliyormus, ayrica sata gore konusuyorsun ama her hamilelik ayri sekilde gelisir bak benim de kalbi duymadi ama bu paniklenecek bir sey degil her bebek farkli gelisir dedi, senin degerin dusmemis de hani, hemen umidini kesme. Zor zamanlar senin icin ne yazik ki hakkinda hayirlisi olsun

Biraz evvel peceteyi sildim kahverengimsi gibi akintiyla karışık leke geldi.Elim ayagim titredi yatıyorum şimdi evde kimse de yok.ne olur allahim bebegime bir şey olmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…