2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yaaa morordekiiiim, tebrik ederim. Saglikla devam etsin insallaaaah. Kac haftalik oldu kuzucuuk ?
Cok tesekkur ederim canım, insallah sizlerin de güzel haberlerini alırım. İnan takipteyim sizi :)

Haftası da SAT'a göre 6+6 ama ultrasonda birkac gün daha büyük gözüküyor, 7+2 gibi cıktı :)

Cok tesekkur ederim canım, insallah sizlerin de güzel haberlerini alırım. İnan takipteyim sizi :)

Haftası da SAT'a göre 6+6 ama ultrasonda birkac gün daha büyük gözüküyor, 7+2 gibi cıktı :)
Tontise bak seeeen buyuyor annesii. Cok sukur vallahi nazar degmesin. Amin canim insallah... BATa 5 gun kaldi beklemedeyim :)
Emineeemm le haziran annesi olsak ne tatli olur :)

Yaaa morordekiiiim, tebrik ederim. Saglikla devam etsin insallaaaah. Kac haftalik oldu kuzucuuk ?

Cook sukur canım.kafan rahat ilerle inşallah..
Bizde yesimimle çabalar dururuz.başaracağız birgün.

Tontise bak seeeen buyuyor annesii. Cok sukur vallahi nazar degmesin. Amin canim insallah... BATa 5 gun kaldi beklemedeyim :)
Emineeemm le haziran annesi olsak ne tatli olur :)

Cook sukur canım.kafan rahat ilerle inşallah..
Bizde yesimimle çabalar dururuz.başaracağız birgün.
İnsallah ikinizden de güzel haberler gelir :) Sizler burda olursanız ben de gelirim valla yüzsüz yüzsüz

Teşekkür ederim canım :) Sizden şüphem yok zaten ama gene de hamile kalmak isteyenlerin konularına yazmaya korkar oldum artık :)
Yaaa kuzum Emineyle cok konustuk bunu cok kizdik o tavra. Ne yani simdi bunca sey paylasmisken hamile olan arkadasimiza haset mi edecegiz? Kizacak miyiz? Ya da sen oh oh ben hamileyim sen degilsin mi diyosun? Cok kizdik yani cok. Ben hamileyken bebegim iyi olsun diye en cok dua eden sizlerdiniz. Sen gel konusalim nerde olursa temiz kalpli tatlis anne

Canım benimmm cok sagol valla dediklerine aynen katılıyorum Orada da yazmıstım aylardır bir sürü kisi hamile kaldı aramızda, hepsine ben ayrı ayrı sevindim hele seninkine, boza'nınkine falan ne kadar sevindigimi anlatamam kendim hamile kalmıs kadar olmustum yani. Hic aklımdan kötü bi düsünce gecmediginden, kendi hamileligim sonrasında da sizle konusmak icin yazıyordum yani oraya... Ne bileyim öyle anlasılacagını.. Neyse işte, ben de bir daha yazmam deyip cektim gittim artık. Arada sizlerin güzel haberi var mı diye bakıyorum ara ara ve inan hep dua ediyorum insallah saglıklı bir sekilde güzel haberlerinizi alırsınız diye :) Biz gene bi sekilde konusuruz canım dedigin gibi, sonucta aylarca neler neler paylastık

Canim beniim biz senin icini biliyoruz. Dualarin icinde cok cok cok tesekkurlerr. Insallah guzel haberler veririz bizdee.

Allahim sabir versin ayni seyi yasadim ne yazik ki... Bir an once hem psikolojik hemde fiziksel olarak toparlanip evladina kavusursun insallah.
Amin gülüm sağolasın.. Sanada geçmiş olsun aynı kaderi paylaşmışız canım.. Rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı.. Çok zor gerçekten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…