2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hamile kalmadan önce 45 kiloydum doğuma gittiğim de 60 kilo olmuştum doğumdan çıkınca 53 e düştüm ve şimdi 50 kiloyum herkes burda kilo vermeye çalışıyor bnde alamıyorum diye üzülüyorum ne yesem de kilo olsa diye düşünüyorum dün çocuğun doktoru da kızında bişey yok iştahlı ama sen kendine bak ye iç dedi yesem süt olacak ama bende iştah yok ne yapmalıyım kızlar iştah açıcı ilaçlar alsam bebegime zararı olur mu

Sağlığınız yerindeyse kan değerleriniz hormonlar vs normalse boşverin bence kilo sadece yük... her vücudun dengesi var, belki sizin metabolizmanızın normali de budur sadece...

Aslında şöyle düşünürsen de zararlı (ama ben de çok düşkünüm tatlıya) doğadaki canlılara bak hiç obez var mı? Hepsi kendi ölçülerinde neden şeker, tuz ve un yok hayatlarında... :KK66:
Mmmm :) haklısın :) ama benim de hep şu takılıyor kafama madem zararlı nasıl girdi hayatımıza eskiler nasıl hasta veya obez olmamış şeker un tuz yeni bişey değil ki sonuçta kafamda deli sorular :KK66:

Merak ettim ya o yüzden ya. Daha veremem herhalde zaten anne sütü almıyor. Bizde 6 ay devam sütüne devam. Bende istiyorum kendi yemeye alissin diye. 4 yaşına girecek eşimin yeğeni hala annesi yediriyo
Senin mama verdiğini biliyorum ama unutma en azından 1 yaşına kadar tüm gerekli besinleri annesütü ya da mamadan alıyor gerisi ek gıda yemeye hazırlık yani. :)

Sağlığınız yerindeyse kan değerleriniz hormonlar vs normalse boşverin bence kilo sadece yük... her vücudun dengesi var, belki sizin metabolizmanızın normali de budur sadece...
Öyle canım doğru söylüyorsun bebegime süt olsunda basma bise istemiyorum

Bizim şöyle bi sorunumuz var. Ağlamaya başlayınca eğer hemen müdahale etmessen çok sinirleniyor ve daha fazla ağlamaya başlıyor. Sonrasında susturmak mümkün olmuyor gözlerinş kocaman açıp sesi kısılana kadar bağırıyor. Bizimkinin huyu değişik anlayacağın o yüzden mümkün olduğunca ağlamasına müsade etmiyorum. Biraz daha anlamasını bekliyorum bişeyleri yavaş yavaş olacak inşallah. Çocuk bakmak çok büyğk sabır isteyen bir işmiş onu anladm
Sanirim ikizler burcu boyle.bizde aglamayiz ama aglayinca mudahale olmazsa sesi kisilana kadar resmen böğürüyor.sanki birisi biryerlerine biseyler batiriyor.

Bizim de Amasra yalan oldu. Seneye artık:)
Olsun gidersiniz bir gün. Zaten çok bi yeri yok. Ben çok defa gittim sırf değişiklik olsun, hem yakın hem serin diye gitmek istiyorum şimdi.

Kollari bacaklari soguk oluuo ya o zaman usiyomu usumuyomu anlamiuorum
Şuan çorap giydirdim. Yağmurda atıştırdı.

Mmmm :) haklısın :) ama benim de hep şu takılıyor kafama madem zararlı nasıl girdi hayatımıza eskiler nasıl hasta veya obez olmamış şeker un tuz yeni bişey değil ki sonuçta kafamda deli sorular :KK66:
Ender Saraç diyorki
Eskiden insanlar herseyi yiyormuş
Ama tarlaya gidip çalışıyor. At biniyor.
Odun kırıyor. Çamaşırlarını elde yıkıyorlardı diyor...
Şimdi elimizde tlf klima karşısında oturuyoruz. Merdiven bile çıkmıyoruz diyor.
Adam haklı

Kızlar idrar tahlili istedi doktorumuz ama Bn hala alamadım kızima yapistiriyorum ama torbaya bi yemek kaşığı kadar anca doluyor gerisi hep beze gidiyor yeterli olmaz mı ne zormuş idrar almak
Ben anlatmistim birkac sayfa once.
Buzdolabi posetinin agzini ac.altina yerlestir.bezini acik tut.o sirada beslemeye devam edersen yakalayabilirsin.
Ben bugun tahlil verirken hastanede yapistirdim.sonra kan verirken cisini yapti dogal olarak.veee yakalamisim.tupun dibinde azcik kaldi.gorevliye soyledim bebek idrari.yakalamasi zor.yetmezmi diye.cok az ama deneyelim dedi.cikmis sonuclari.az once netten baktim.ama lokosoit cikmis.kizimda.10 yaxiyor.normalin ustunde.

Olsun gidersiniz bir gün. Zaten çok bi yeri yok. Ben çok defa gittim sırf değişiklik olsun, hem yakın hem serin diye gitmek istiyorum şimdi.

Şuan çorap giydirdim. Yağmurda atıştırdı.

Ender Saraç diyorki
Eskiden insanlar herseyi yiyormuş
Ama tarlaya gidip çalışıyor. At biniyor.
Odun kırıyor. Çamaşırlarını elde yıkıyorlardı diyor...
Şimdi elimizde tlf klima karşısında oturuyoruz. Merdiven bile çıkmıyoruz diyor.
Adam haklı
Evet çok haklı hareketsizlik hepimizin başlıca sorunu malesef..

Ben anlatmistim birkac sayfa once.
Buzdolabi posetinin agzini ac.altina yerlestir.bezini acik tut.o sirada beslemeye devam edersen yakalayabilirsin.
Ben bugun tahlil verirken hastanede yapistirdim.sonra kan verirken cisini yapti dogal olarak.veee yakalamisim.tupun dibinde azcik kaldi.gorevliye soyledim bebek idrari.yakalamasi zor.yetmezmi diye.cok az ama deneyelim dedi.cikmis sonuclari.az once netten baktim.ama lokosoit cikmis.kizimda.10 yaxiyor.normalin ustunde.
Lokosoit çıktığında nasıl tedavi uyguluyorlar

Ay bitmedi bugün. Aşılar ateş, huzursuzluk, ne lazımsa yaptı. Oğlanın doktoru 38,5 u bekleyim demişti, soydum ettim yine de 38,8 oldu. Verdim Calpol'ü rahatladı. Aşıdan yıldım.
Biz de bugun olduk tetikteyim cikacak mi diye. Cok gecmis olsun

X