2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bence hemen pes etmesen çok üzülüyorum emzirmek isteyip emziremeyen ennelere ne kadar üzgünsün tahmin edebiliyorum :KK43:
Ay çok çok anlatamam yani üzüntümü.hala ağlıyorum emziremedim sütümle koruyamadim onu diyorum inşallah dualarimla korurum diyorum. Eşim kızıyor artık olmadı düşünme üzülme diye. Ama nasip mis. Rizkinda yokmuş demek ki. Ben şuan alerji olan annelere üzülüyorum bisey yiyemiyorlar inşallah sütleri kesilmez diyorum.ben uğraştım baya canım pes etmedim hemen doymadi kızım yetmedi süt. Sonra da hepten gitti

Ay çok çok anlatamam yani üzüntümü.hala ağlıyorum emziremedim sütümle koruyamadim onu diyorum inşallah dualarimla korurum diyorum. Eşim kızıyor artık olmadı düşünme üzülme diye. Ama nasip mis. Rizkinda yokmuş demek ki. Ben şuan alerji olan annelere üzülüyorum bisey yiyemiyorlar inşallah sütleri kesilmez diyorum.ben uğraştım baya canım pes etmedim hemen doymadi kızım yetmedi süt. Sonra da hepten gitti
Annenin tek gücü sütü değildir , sen ona bakışınla bile annesin. Kendini bu konuda uzerek ona da zarar veriyor olabilirsin. Emin ol mutlu bi anneyi süte tercih eder:) yazmadan gecemedim kusura bakma.

Annenin tek gücü sütü değildir , sen ona bakışınla bile annesin. Kendini bu konuda uzerek ona da zarar veriyor olabilirsin. Emin ol mutlu bi anneyi süte tercih eder:) yazmadan gecemedim kusura bakma.
Ya ne kusuru iyi oldu moral oluyor bana böyle sözler. İçim içimi yedi emzirmedigim için bi bağ olmayacak aramızda diye. Hala da arada aklıma geliyor ama inşallah olmkcak öyle bisey.

İnternette tomrisin emzirme notları yazı serisi var. Orda emzirmeye yöneltecek bazı tavsiyeler var, okudunuz mu? Belki faydası olur. Emzirme kampı diye bir yöntem var. Denediniz mi? Okumadıysanız tavsiye ederim. Denemeye değer

Ya ne kusuru iyi oldu moral oluyor bana böyle sözler. İçim içimi yedi emzirmedigim için bi bağ olmayacak aramızda diye. Hala da arada aklıma geliyor ama inşallah olmkcak öyle bisey.
Sevindim:) bağ olmaz olur mu. sut degil ki bebegi annesine baglayan. asil bagi soyleyeyim. Ömür boyu huzuru sende bulacak. Her şeye rağmen kendisini sevebilecegini bildiği tek varlik sen olacaksın...
sut konusunu sil kafandan. O enerjiyi uretme bir daha.

İnternette tomrisin emzirme notları yazı serisi var. Orda emzirmeye yöneltecek bazı tavsiyeler var, okudunuz mu? Belki faydası olur. Emzirme kampı diye bir yöntem var. Denediniz mi? Okumadıysanız tavsiye ederim. Denemeye değer
Evet bakmistim 1 ay önce hatta sağlık ocağı hemşiresi ile anlaşmıştık sadece emzir 3 gün kaç kilo almış bakalım demişti ama olmadı. Saatlerde meme de kaldı doğmadı o ağlar ben ağlar sonra eşim kızdı uğraşma yeter diye.

Sevindim:) bağ olmaz olur mu. sut degil ki bebegi annesine baglayan. asil bagi soyleyeyim. Ömür boyu huzuru sende bulacak. Her şeye rağmen kendisini sevebilecegini bildiği tek varlik sen olacaksın...
sut konusunu sil kafandan. O enerjiyi uretme bir daha.
Evet dediğin gibi artik tamamen kafamda bitmesi lazim süt olayının. Artik alistim ama.nasip değilmiş. Soran olmasın yeter. Bide biri soracak diye insan içine çıkmıyorm onu da atlattım mi tamam :) ay bide biberon tutmadı zor valla biraz ya. Kol kalmıyor :)))

Evet dediğin gibi artik tamamen kafamda bitmesi lazim süt olayının. Artik alistim ama.nasip değilmiş. Soran olmasın yeter. Bide biri soracak diye insan içine çıkmıyorm onu da atlattım mi tamam :) ay bide biberon tutmadı zor valla biraz ya. Kol kalmıyor :)))
Onu hep soracaklar. Çocuk yapmadin mi, ne zaman yapacaksin, emiyor mu, ikinciyi ne zaman dusunuyorsun, bu buyumus baya artik dusunmeye başla. .. sirasi bile degismez:) biberon niye tutmadi? Napiyorsunuz peki onu da tutmadi da?

Onu hep soracaklar. Çocuk yapmadin mi, ne zaman yapacaksin, emiyor mu, ikinciyi ne zaman dusunuyorsun, bu buyumus baya artik dusunmeye başla. .. sirasi bile degismez:) biberon niye tutmadi? Napiyorsunuz peki onu da tutmadi da?
Yok canım yanlış anladın biberon emiyor. Bazen keyfine yavaş yavaş emiyo insanın kolu yoruluyo :) benim yeni korkum şimdi bide mama içtiğini bilen fazla verme diyo obezite olurmuş. Falan filan. Buaralar o korku sardı. Doktor ne kadar isterse o kadar ver dedi.nasıl aç bırakayim. İnşallah fazla kilo almaz diye dua eder oldum aah ah çok zor muş gerçekten.

Nereyi seçtin haritadan :)))
Boyle dedi ya nereyi secdem diye düşünüyorum. Tek isteği var koca kişisinin herşey dahil olacakmış. Oda Amasra da yok. Heryerde yer var. Fiyatlarda aynı yolun saatinde aynı Büyük ihtimal kemere gideriz. Yazarım buraya.

Nereyi seçtin peki :)
Ne güzel git gez kafan dağılır :)

Regl demişken regl olan arkadaşlar göbek esas regl olmaya başlayınca iner tam anlamıyla diye duydum ve okudum bi kaç kez gerçekten öylemi
Yazacam canım.
Göbeğim var biraz. Sevindim okuyunca.
Yazarım. Bakalım inecek mi.

Pantolonlarım oluyo , yükaek bel giyerim genelde.
Bir de sezaryende baya 4-5 aylık hamile gibi kalan arkadaşlarım vardı. Benim şu an yumuşak bi karın kaldı, o da normal bence. Sporla toplanır da.
Ben asıl çatlaklarıma sinir oluyorum.
Keske çatlağım olsaydı da göbegım olmasaydı.

Kuzum ben ilk çocuğum annem doğurmuş beni. Hemen hamile kalmış dolayısıyla emzirememiş. Kardeşimi doğurmuş iki yıl emzirmiş. İkimizlede bağı yok annemin:)
Bence annenin sevgisi herseyden en önemlisi.
Bende yazmadan gecemedim.

Boyle dedi ya nereyi secdem diye düşünüyorum. Tek isteği var koca kişisinin herşey dahil olacakmış. Oda Amasra da yok. Heryerde yer var. Fiyatlarda aynı yolun saatinde aynı Büyük ihtimal kemere gideriz. Yazarım buraya.

Yazacam canım.
Göbeğim var biraz. Sevindim okuyunca.
Yazarım. Bakalım inecek mi.

Keske çatlağım olsaydı da göbegım olmasaydı.

Kuzum ben ilk çocuğum annem doğurmuş beni. Hemen hamile kalmış dolayısıyla emzirememiş. Kardeşimi doğurmuş iki yıl emzirmiş. İkimizlede bağı yok annemin:)
Bence annenin sevgisi herseyden en önemlisi.
Bende yazmadan gecemedim.
Çok sağol ben mutlu oluyorum siz anlamadım böyle yorumlar yapınca

Dediğin gibi nasip canım sen uğraşmışsın takdir Allah tan
Bencede anneler evlatlarını dualar la koruyabilirler Allah istemezse sütte koruyamazki dua dua dua :)

Inş öyledir çok mutlu ama çoook mutlu olurum:))))))
Demi ama :))) inşallah öyledir

Biz 45 günlükken sokmak için götürdük ama biraz soğuk geldiği için elimizle üzerine deniz suyunu sürdük kıyıda eve gidene kadar yıkamadık, isilikleri geçti bu sayede
Ben 2. Ay aşılarını bekliyorum. Haftaya olacak, girilecek denize güveniliyorsa eger fizyolojik su işte iyi bile gelir bebişe. Ben de girdiricem.

İki çocuklu hayat çok zormuş büyükler boşuna tek çocuk hiç çocuk dememisler.ilk bebeği olan kızlar sakın yanlış anlamayın ikinci olunca büyük olan çok yoruyor
Benim buyugu fena huy değiştirdi artık sürekli sınırlı vuran bi çocuk oldu
Gecen tableti verdim diye kolumu öyle bı ısırdı ki tüm gün izi kaldı.istiyorki sürekli onunla oynayalım ama küçüğü de artık eskisi gibi degil yatmak istemiyor kucak istiyor konuşmak istiyor.buyuk kiskanmasin diye kucuguyle konuşamıyorum bile.bir psikolog ile görüşmeyi düşünüyorum kızım için
Çünkü hiç böyle bı çocuk değildi
Şimdi bizi hiç sallanıyor hiç dinlemiyor sakince söylemekte fayda etmiyor kizmakta.kendimden utanıyorum ama okulların açılmasını bekler oldum
Sanki benim kızı anlatmıssın:KK43:

Eski kıyafetlerine giren arkadaşlar gerçekten çok şanslısınız, hala hiç bişeyim olmuyor. Göbeği anladım doğum yaptım diye ama bacaklarımda feci benim. Hiç bir pantolonuma giremedim.
Ust kiyafetlere yine giriyorum bi derece de antolonlar bana da olmuyo. Bi de dar kesim hepsi. Ustler oldukca oh ne guzel diyom pantolonlarla goz goze bile gelmiyoz :bicak:

X