2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlarrr yumurta işlemim oldu yeni çıktım 9yumurta toplanmış adet sancısı gibi ağrım oldu birde bulantım oldu bende şuan kendimi çooook rahatlamış hissediyorum allahım güzel sonuçlar alırız inşalllah

Hadi hayirli olsun canim inşallah güzel haberlerini alırız kac tane var dondurulmuş ve kaçıncı denemen olacak....dondurulmus transferi çok rahat oluyor
İnşallah :dua::anneadayı:İlk denemem canım. Pcos olunca, doktorum opunun olduğu ay yapmadı transferi. 5 tane dondurulmuş embriyom var. Sanırım pozitif senin sonucun balım sağlıkla al kucağına inşallahh:dua::dua:

İnşallah :dua::anneadayı:İlk denemem canım. Pcos olunca, doktorum opunun olduğu ay yapmadı transferi. 5 tane dondurulmuş embriyom var. Sanırım pozitif senin sonucun balım sağlıkla al kucağına inşallahh:dua::dua:
Amin amin inşallah darısı sana ve isteyen tüm arkadaşlarımıza olsun canim...insallah sendende güzel haber alırız benim 3.denememdi sadece ilki dondundurulmuş deyildi

Kızlarrr yumurta işlemim oldu yeni çıktım 9yumurta toplanmış adet sancısı gibi ağrım oldu birde bulantım oldu bende şuan kendimi çooook rahatlamış hissediyorum allahım güzel sonuçlar alırız inşalllah
Hadi geçmiş olsun canim inşallah güzel bir şekilde dollenirler tabiii canim o kadarcık da ağrın olur

Kizlar cts test günüm adeta zaman geçmiyor bu bekleyis ne kadar da zorrr :KK43:
ben de cumartesi kan vereceğim. 11. günüm oluyo o gün. Normalde 12. gün test günü veriyorlar ama benim kağıdımda 23.12 yazıyo. O zaman yapacağım bakalım. İnşallah güzel haberler veririz canım.

Bu arada ben bir sürü ilaç kullanıyorum. Climara forte bant, crinone jel, duphaston, clexane 0.6 iğne, folik asit, d vitamini, estrofem. pontik e baksana :KK70:
canım benim bir sürü sorunum var. 4 ay boyunca rahim duvarı kalınlaştırmaya uğraştık bunun için 3 ilaç kullanıyorum. Kan pıhtılaşma sorunum var onun için iğne kullanıyorum.

ya kızlar ben her wc ye gittiğimde adet oldum sanıyorum. Sürekli adet ağrısı çeken var mı ya? 8. günüm bu arada. Adet tarihim de cuma. İnşallah olmam ya.

X