2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

aynen cnm inşallahh inşallah 11,günü işte yarın akşam 8,00 gibi baktırıcaz kanda allahımm kurban olduğummm haYIRLI SAĞLIKLI SIHATLİ BİR EVLATTT İNŞALLAH UMUDUM YOK NE YALAN SÖYLİİM AMAA YİNEDE UMUT FAKİRİN EKMEĞİ
Artık umudum yok diyenlere kızabilirim sanirim kiz beni gözünün önüne getir bende hep umutsuzdum ama rabbime binlerce şükürler olsun iyi geldi inşallah devamıda iyi gelir...rabbim seninde bekleyen bütün arkadaşlarımızın yüzünü güldürsün insallah

son adet tarihi düzensiz adet gören için bence hatalı olur.

kadın doğumcu arkadaşımla oturup hesapladık.
MEsala 5. gün embiyorsuydu benim.

Normal süreçte
10 gün yumurta oluşuncaya kadar geçen zaman. yumruta oluşup döllendi 5.gün embiyorsu olduğu için 5 günde oradan geldi.

Transfer tarihiminden 15 gün önceyi hesaplıyorum ilk adet tarihimi.

Ortalama birşey aslında.
Iyide canım zaten dondurulmuş embriyodada normal transferde de adetin ikinci günü gidiyorsun ve tahmini 15 yada 20.gune transferin oluyor yani son adet tarihin baz alınıyor...bana doktorum öyle dedi

Sana progestanin ignesi bizede jeli verilmiş canim sonuçta progestan alıyoruz vücuda
hımmm yaa şimdi anladım normal yanı benım iğne tek olması vitamıne ihtiycaım yoktu zaten folik asit ve iğne ohh ya içim rahatladı bir sürü ilaç isimi yazmışlar 1 kaç sayfa önce de şaşırdım herhalde onlarda vitamin demir falan

Sorma canım saate bakıp duruyorum. İnşallah ilaçlar fayda ediyordur da boşuna kullanmış olmam.

Yaa ne güzel benim aile hekimim yazmadı. Hep özel aldım ilaçlarımı. Ben de dikkat ediyorum saati saatine kullanayım diye. İnşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.
Benimki doktorunun reçetesini getir o şekilde yazarım dedi

kızlar bişi sorcam ben tüp bebek tedavisine başlarken gonol f ve merinol gibi ıkı iğne vuruldum hergün daha sonra 3,ipne eklendi çatlama erken olmasın dıye sonrea 2 adet çatlatma iğnesi vuruldum sonra opu yapıldıı eretesi gün prosgrton iğnes 100 ml başladım birde foilk asit 1 aydır siz çeşit çeşit ilaç jel alıyorsunuz benım doktorum opu dan sonra prosgrton a başladım hergün o war birde folik asit kafam karıştı
Herkesin ihtiyacı hormon durumu farklı canım doktoruna güven senin için ikisi yeterli demekki bizde farklı olanlar ya kan sulandırıcı yada vitamin

Hayırlı sabahlar hamisler pozitifden sonra ne haldesiniz mide bulantısı uyku falan yaşayan varmı yoksa sanki hiç hamiş değilmiş gibi rutun hayat devammi...benim sadece arada karnım ağrıyor o kadar oda hemen geciyor:emir_bebek:

X