2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Merhaba kızlar transferin 5. Günündeyim karın ve kasiklarimdaa adet benzeri daha hafif düzeyde ağrı var. Huzursuz etti beni. Sizce nerden . Böyle bişey yaşayan var mi

Merhaba hanımlar,
Bugun 5. Tup bebek tedavisi icin ilk randevum vardı.
Dr. NURETTİN TÜRKTEKİN bey.
Oncelikle tedavi 2 regl donemi sonrasina ertelendi şimdilik.
Doktorumun söyledikleri şunlar;

*İlk deneme taze embriyio 2.ve 3. Dondurulmuş embriyo ilk üç denemen 3. Gun embriyosu 4. Denemen ise 5. Gun embriyosu ve tum transfer edilen embriyolarin iyi kalitede, nerdeyse her cedit denenmiş o yuzden bi sebep bulmak zorunda hissediyor insan kendini.

*Sizin probleminiz tuplerle ilgili ve esinizde de sperm sorunu görülmemiş o nedenle hep size yoğunlaşmış çalışmalar ama ben micro-chip ile sperm secimini tavsiye ederim. Çünkü sperm pribkemi olan hastalarda buna zaten bakılıyor. Bazen sperm durumu semen analizinde normal görünse de, bu yöntemle şansınız artiyor.

*Kilo fazlam oldugu icin, insulin direnci yumurta yapısında problem oluşturabiliyor o nedenle 3 aylik bir diyet takvimi olusturalim..

* Un, şeker, pirinc hic olmasın hayatınızda bu uc ay
Bu dönemde hem kilo vermis hemde bu tedavi için yumurta kalitenizi yükseltmiş olursunuz.
Durum bu hanımlar, umarım diyet programini guzel bir sekilde uygularim da sonuca dogru iyi bir sekilde ilerlerim.. Hepimize hayırla nasib etsin RABBİM anne olmayi insaallah. Sevgiler duaci duaci

Bugun booooom bos bir gun geçirdim. Iste çok az calistim. Faydali tek sey okumadim. Eve geldim kanepeden kalkmadim. Yemegi esim yaptı . Jeli bile yapip geri yattim. Tv izlemekle geçti. Peeef beklemek gıcık birsey.

Bugun booooom bos bir gun geçirdim. Iste çok az calistim. Faydali tek sey okumadim. Eve geldim kanepeden kalkmadim. Yemegi esim yaptı . Jeli bile yapip geri yattim. Tv izlemekle geçti. Peeef beklemek gıcık birsey.
Canim ne zaman keseyi gormeye gidecekksin tahlilden sonra hangi ilaclari kullaniyosun

Canim ne zaman keseyi gormeye gidecekksin tahlilden sonra hangi ilaclari kullaniyosun

Crinone jeli ve estofermi kullanmaya devam ediyorum tatlim. Folic ve demir ilaci aliyorum.

29 aralik cuma gideceğim. Hem kalp atisi hem de kese gormeye. Tabu baska doktordan randevu alip kese icin erken gidebilirim gibi :)

Senin gunun ne zaman tatlim

Crinone jeli ve estofermi kullanmaya devam ediyorum tatlim. Folic ve demir ilaci aliyorum.

29 aralik cuma gideceğim. Hem kalp atisi hem de kese gormeye. Tabu baska doktordan randevu alip kese icin erken gidebilirim gibi :)

Senin gunun ne zaman tatlim
Canim banada 2 hafta sonra gel dediler ama muhtemelen yarınki testten sonra tam gitmem gereken gunumu söyleyecektir...2 hafta sonraya bende duyabilir mıyım kalp atışını:işsiz::işsiz:

X