2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Ben bişey soracağım kızlarrrr benim çok şükür hiç kanamam lekelenmem falan olmadı ama silik çizgi net görünüyor dediniz mümkün mü tutunma kanaması olmadan pozitif sonuç almak acaba???(transfer+7.gün )
Kuzum Benim daha ne kanamam ne lekem geldi Sadece şeffaf arada akıntım oluyor şuan 5 haftalık hamileyim dün hcg 2000.4 çıktı yanı belirti arama pozitif görünce ve o değer katlanınca için rahat olsun :KK200::nazar:

Kuzum Benim daha ne kanamam ne lekem geldi Sadece şeffaf arada akıntım oluyor şuan 5 haftalık hamileyim dün hcg 2000.4 çıktı yanı belirti arama pozitif görünce ve o değer katlanınca için rahat olsun :KK200::nazar:
Belirti bir sürü var aslında da onlar ilaçlardandır diyorum çok takılmıyorum ama lekelenme olayı çok görülen bişeymiş galiba bilemedim sorayım dedim :)

Kızlar sonuç 480 ben halen şokum

Hepimiz için dua ediyorum kızlar rabbim sizlerede yaşatsın tez zamanda inşallah.. ..haaa ben belirti manyağıyım ya sakin siz yapmayın benim yaptığımı dinlemeyin kendinizi
Maşallah çok sevindim
Hiç hissettiğin bir belirtin olmamıştı sanırım dimi seni okuduğum kadarıyla
Rabbim sağlıkla kucağına almanız nasip etsin inş

Kizlar hepinizin 5. Gun olmus galoba transfer benim 4. Gun ve taze transfer pek umutlanmayimmi belirtide bi kac defa belim agridi baakada yok

Merhaba arkadaşlar transferimden 20 gün sonra kanama olmaya başladı ve ufak bir parça düştü böyle durum yaşayan oldumuhiç 2 embriyodan biri düşmüş olabilirmi

Kuzum benim Allah razı olsun :KK200: Darısı tüm bekleyen benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarımın başına diyorum :nazar: İdrar testi olarak Predictor 6 gün önce testini öneririm ben öyle ögrendim açıkcası Kanda 16.4 çıkmıştı o denli minicik yükselmeye rağmen gösterdi
Kaçıncı günde 16.4 tü değerin canım.

Kıxlarrr yarın yumurta toplama işlemim varrrr bişi sorucam şimdi işleme girerken sadece altın çıplak mı oluyor yoksa komplemi? Birde benim dudağımda ucuk çıktı onun yumurta kalitesine olumsuz etkisi olur mu acaba saçmasapan sorular soruyorum biliyorum ama kafamda deli sorular ☺️
UCUKTAN BİŞEY OLMAZ CNM BENCE
BENDE PAZARTESİ YUMURTAM TOPLAMDI ÜSTÜMDE SADECE SÜTYEN KALDI AMA SAÇİMA BONE VE ÜZERİME AMELİYAT ÖRTÜSÜ GİYDİRİLDİ
HİÇ BİRŞEY HİSSETMİYORSUN KAFAN GÜZEL OLUYO UYANINCA :)

CANIMMMMM
ÇOKKK ÇOOOOK SEVİNDİM ALLAHIM DARISI BİZ BEKLEYENLEREEE BANA COK UMUT OLDUN ŞUAN BENİMDE BELİRTİM YOK DİYE UMUDUMU KAYBETTTİM BİLMİYORUMMM İNANN NE KADAR SEVİNDİM BİLEMESSSİNN :halay::halay:
Caniiimmm bak sakin belirti arama sakin ben hep aradım aradim kimyasal olan gebeligimle karsilastirmistim ve bu yüzden ben bunlardan da umudu kesmiştim çok şükür rabbim nasip etti binlerce şükürler olsun sizler için de hep dua ediyorum inşallah güzel haberlerini aliriz canim

bu kadar umutsuzluğunuza ne güzel sonuç almışsınız maşallah yavrularınız şaşırttı sizi bakın demekki olumsuz düşünüp boşa günleri zehir etmemek gerekiyor. sağsalim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inş.
ne gibi belirtileriniz vardı?
Evet canım çok umutsuzum belirtimi:KK48:Hic belirtim yoktu ki sadece gece saçlarım çok terliyordu o kadar başka bi belirtim felan hic birseyim yoktu....amin amin inşallah sağlıkla devam eder herşey halen inanamıyorum ben:anneadayı:

X