2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

IMG_2292.PNG
Kızlar bu umut vermeli mi?? Dayanamadım yaptım 7.günüm

Son düzenleme:
Canım elbette küçük de olsa çıkabilir ama şöyle düşün bazen gec çıkabiliyor .
ya moralini bozarsan belki gec döllenecek olan bebeğin senin üzüntünle ona zarar vermiş olursun Sabret bak ne kaldı ki Perşembe ye :KK200: Seni en iyi Bizler anlarız ama Sabret 2 güncük kalmış :)

haklısın canım ama eşim çok ısrarcı dün gece tutturdu idrar testi yap diye istemedim yapmadım . şimdiye kadar idrarda hiç çift çizgi görmedim çünkü:)

tüp bebekte geç döllenme olmuyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum. kararsız kaldım . sende taze annesin gözünaydın canım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş.:dua:

Kıxlarrr yarın yumurta toplama işlemim varrrr bişi sorucam şimdi işleme girerken sadece altın çıplak mı oluyor yoksa komplemi? Birde benim dudağımda ucuk çıktı onun yumurta kalitesine olumsuz etkisi olur mu acaba saçmasapan sorular soruyorum biliyorum ama kafamda deli sorular ☺️

canım çok saol varsa bence de çıkar gibi bakalım akşam iğne olmaya giderken veririm cesaret edersem kanı:)
seninde gözünaydın olsun rabbim tamamıma erdirsin sağlıcakla bebeğini yada bebişlerini kucağına alırsın inş.
Aminnn cnmmm, güzel haberlerini bekliyorum

Kıxlarrr yarın yumurta toplama işlemim varrrr bişi sorucam şimdi işleme girerken sadece altın çıplak mı oluyor yoksa komplemi? Birde benim dudağımda ucuk çıktı onun yumurta kalitesine olumsuz etkisi olur mu acaba saçmasapan sorular soruyorum biliyorum ama kafamda deli sorular ☺️
Tamamen çıplak oluyorsunuz ama hasta gömleği veriyorlar heryerini kapatıyor gömlek hiç düşünme o kısmını tatlım.sadece işlem sırasında normal muayenede olduğu kadar çıplak görünüyorsun zaten narkozlu verdikten sonra en fazla 3 saniye sonra gidiyor kafa :))) gözünü yatağında açıyorsun.narkoz benim çok hoşuma gitmişti uyanınca çok dinlenmiş hissediyorsun :KK66:)))

Tamamen çıplak oluyorsunuz ama hasta gömleği veriyorlar heryerini kapatıyor gömlek hiç düşünme o kısmını tatlım.sadece işlem sırasında normal muayenede olduğu kadar çıplak görünüyorsun zaten narkozlu verdikten sonra en fazla 3 saniye sonra gidiyor kafa :))) gözünü yatağında açıyorsun.narkoz benim çok hoşuma gitmişti uyanınca çok dinlenmiş hissediyorsun :KK66:)))
Uçuk stresten çıkmıştır merak etme

Yaaa inanılmaz heycanlıyım ve korkuyorumm alllahım güzel sonuçlar alırız inşalllah

haklısın canım ama eşim çok ısrarcı dün gece tutturdu idrar testi yap diye istemedim yapmadım . şimdiye kadar idrarda hiç çift çizgi görmedim çünkü:)

tüp bebekte geç döllenme olmuyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum. kararsız kaldım . sende taze annesin gözünaydın canım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş.:dua:
Kuzum benim Allah razı olsun :KK200: Darısı tüm bekleyen benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarımın başına diyorum :nazar: İdrar testi olarak Predictor 6 gün önce testini öneririm ben öyle ögrendim açıkcası Kanda 16.4 çıkmıştı o denli minicik yükselmeye rağmen gösterdi

X