2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canim benim bende test günümü bekliyorum tabiki umarım dedigin gibi erkendir daha
Canım bir de mutlaka Predictor idrar testi var 6 gün önce yazıyor üstünde biraz digerlerine göre pahalı fakat doktorlarında önerdiği bir test benim silik çıktı gidip kan verdiğim de sadece 16.4 dü çok düşüktü sadece 2 gün öncesi hcg 2 çıkmıştı ben kesin tutmadı diye ağladım Sonra aklıma 2 gün Sonra umutsuzca idrar da bi baksam mı dedim ve dediğim idrar testinden aldım eğer yapacaksan söylediğim testten edinebilirsin dogruyu çıkartıyor.Ama bana sorarsan gününü bekle derim zor ama aklını bulandırıyorsa sabret çok az kaldı :KK200::dua::nazar:

Dondurulmuş 5 vial sperm var cnm ama maddiyat kalmadı malesef asgari ücret 10 binden fazlada borç var onları toparlayan kadar bende yumurta kalırım bilmiyorum rezervim dusuk
Canim bu vial ne demek oluyo bilgin varmi insallah ikinci bebek nasip olursa bi sekilde olur maddi acidan baya tutuyo ama napalim mecburuz

selam kızlar nasilsiniz
sabah değerim aklımı çok karıştırdı 3 günde bir katlanması ama tüm gündür araştırdım ve şükür normalmiş :)))

artik bebegimm için sevine biliyorum
bekleyen arkadaşlarım hepiniz için kalpten dualar ediyorum
inşallah hepiniz mutlu olursunuz

Canım bir de mutlaka Predictor idrar testi var 6 gün önce yazıyor üstünde biraz digerlerine göre pahalı fakat doktorlarında önerdiği bir test benim silik çıktı gidip kan verdiğim de sadece 16.4 dü çok düşüktü sadece 2 gün öncesi hcg 2 çıkmıştı ben kesin tutmadı diye ağladım Sonra aklıma 2 gün Sonra umutsuzca idrar da bi baksam mı dedim ve dediğim idrar testinden aldım eğer yapacaksan söylediğim testten edinebilirsin dogruyu çıkartıyor.Ama bana sorarsan gününü bekle derim zor ama aklını bulandırıyorsa sabret çok az kaldı :KK200::dua::nazar:
Canim benim
Canim benim bahsettigin testi yarin temin ederim birde onu denerim yoksa sabredicem test gününe kadar

selam kızlar nasilsiniz
sabah değerim aklımı çok karıştırdı 3 günde bir katlanması ama tüm gündür araştırdım ve şükür normalmiş :)))

artik bebegimm için sevine biliyorum
bekleyen arkadaşlarım hepiniz için kalpten dualar ediyorum
inşallah hepiniz mutlu olursunuz
Kasım ayından beri takip ediyorum sizin sonucu çık merak ediyordum çok mutlu oldum gerçekten bana da dua edin bu ay başlıyorum

Evet canim cumartesi sabah test günüm olmazsa sabredip beklicem
Sabretmesi zor biliyorum ama idrarde çıkmayıp kan testinde çıkabiliyor o yüzden bebeğin belki son günlerde tutunmaya çalışacak ve tutmadı diye üzüntüyle onuda tutundurmaz edecen...bence sabret canim

Kızlar benim akşamdan bu yana adet ağrım var. Uyutmadı beni. İki kere test yaptım çıkmadı. Sanırım aranızdan ayrılma vakti geldi. Bugün adet olurum artık.

X