2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

HANIMLARRRRRRR...
Aranızda NURETTİN TÜRKTEKİN'in hastasi olan var mi?

Mrb arkadaşlar herkesin tedacisi hayırlı olsun bebişler çifter çifter gelsin herkeze bende bufun yumurta tplama işlemi yapıldı kısmetse cumartesiye transfrim olacak buarada jinepolde tedavi gören varmı

Kızlar pozitif çıkanlara hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin ..benim bugün 9.gunumdu kan verdim 0.1 çıktı olmadı tutmadı hayırlısı diyelim

Kızlar pozitif çıkanlara hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin ..benim bugün 9.gunumdu kan verdim 0.1 çıktı olmadı tutmadı hayırlısı diyelim
Kuzumm , rabbim tez zamanda bize güzel haberler vermeni nasip etsin. Ne mutlu sana ki bir oğlun var ve o duyguyu yaşadın. İnşlallah bizde annelik duygusunu yaşarız sen gibi

Canim hic uzulme oglun var ona saril tesellin senin donmusun varmiydi tekrar denersin insallah

İnşallah pozitif çıkar cnm dua ediyorum senin içinde .ben şimdi kan verecegim

Rabbim hayırlı olan sağlıklı geçirmenin nasip etsin hamileliğini . Cnm rabbim kucağına almayıda nasip etsin

Canım teşekkürler ama malesef henüz sonuç öğrenemedim.aile hekimliğinde yaptırdım tahlili. Kanım incelemeye alınmıştı nette sonuç açıklanmadı aradık laboratuvarı uzman tekrar incelemeye aldı dedi.nedenşnş bilmiyorum dedi içimize şüphe düşürdü sonuç yatın sabah çıkacakmış. İnşallah olumlu sonuç alırım

Aaa üzüldüm tatlim sen belirti yasiyirudn

Canim benim oglunun kardesi degilmis demekki yerlestirilen bebek. Insallah bir sonrakinde cabucak tutunur ve seni denk getirine kadar ne cektik zıpır dersiniz.

Önünde sonunda olacak umutluyum senden :KK66:

İnşallah kızlar rabbim Birgün oğluma hayırlısıyla kardeş nasip eder .. dediğim Z gibi bı oğlum olduğu için kolay toparlandim oğlum çok üzüldü bende o üzüldüğü için üzüldüm hayırlısı artık ..ben baya bı belirti yaşadım .ama içimdeki bı sesde her belirtide olmadı diyordu aslinda rahat olmak lazım bu dönemde

X