2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar duş işini nasıl yaptınız? Ben salı günü transfer oldum yarın ayakta ılık suyla duş alayım diyorum. Sizce?

Canım bende geçen hafta perşembe trasnfer oldum dün aksam dusa girdim ayakta ve ılık suyla

Bende 4.gun ayakta ılık duş almistim

bende 4 gün ılık duş aldim hızlı hızlı ama :))))

Transferden iki gün sonra ayakta duş aldım :-) tutarsa zaten tutacak duştan birşey olmaz mantığındaydım

Hepinize teşekkür ederim cevabınız için. Biraz daha bekleyeyim o zaman ben.

Merhaba arkadaşlar;

9 aralık ta 5aa ve 5ab blast transferim oldu
Test günün 18 aralık
Tg + 5 teyim

Tüm arkadaşların yolu hayırlı ve bol pozitifli olsun
Merhaba canım hoşgeldin aramıza hayırlı olsun insaAllah transferin ve güzel günler sonunda pozitif sonuca ulaşırsınız insaAllah

Kızlar bir şey daha sormak istiyorum. Çözdürülen embriyo tekrar dondurulur mu? Benim öyle oldu da kafama takıldı şimdi. Tam transfer olacağım zaman embriyolog geldi öyle dedi. O an bunu çok önemsemedim ama şimdi kafama takıldı. 2 embriyom vardı ikisi birlikte dondurulmuş o yüzden böyle olmuş.

Kızlar bir şey daha sormak istiyorum. Çözdürülen embriyo tekrar dondurulur mu? Benim öyle oldu da kafama takıldı şimdi. Tam transfer olacağım zaman embriyolog geldi öyle dedi. O an bunu çok önemsemedim ama şimdi kafama takıldı. 2 embriyom vardı ikisi birlikte dondurulmuş o yüzden böyle olmuş.
Evet cozundurulen tekrar dondurulabiliyormus. Bende ihtimal vermiyordum ama donduruluyormus ilginc geldi.

Donduruluyor canım benim 3 tane cozdurulduydu ikisi transfer edildi son kalan doldurulacak kalitede değildi o yüzden dondurulmadi degilse tekrar dondurulacakti canim

X