2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar 12.gun degerım 73.10 14.gun degerım 201.87 ve 17 gun degerım 944.57 ıyımı doktor bana ıkınvıden sora gerek tok dedı ama ıvım rahat edmedı bende tekrar yaptım
Çok güzel artmış değerin maşallah. Bana da iki kere verdikten sonra gerek yok dedi doktor. Ben de çarşamba içim rahat etsin diye sağlık ocağına kan vereceğim. Inşallah benim de böyle artar değerim.

Kızlar gebelik haftası son adet tarihine göre mi hesaplanıyor yumurta toplama filan mı ?

Çok güzel artmış değerin maşallah. Bana da iki kere verdikten sonra gerek yok dedi doktor. Ben de çarşamba içim rahat etsin diye sağlık ocağına kan vereceğim. Inşallah benim de böyle artar değerim.
Tesekkur ederım arkadasım ınsallah senınkıde artar ben bıraz tedırgın oldum bugun yaptırdım rahatlayayım dıye

Tesekkur ederım arkadasım ınsallah senınkıde artar ben bıraz tedırgın oldum bugun yaptırdım rahatlayayım dıye
Keseleri kalp atışlarını görene dek içimiz rahat etmeyecek sanırım. İnşallah o günlere de az kaldı. 13 ocakta gideceğim ben kese görmeye. Sen ne zaman gideceksin?

Merhaba bayanlar, benim yaşadığımı kimse yaşamasın diye buraya üye oldum.
Tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım , ve kesemizi görmüştük. Keseyi gördükten 10 gün sonra kalp atışı için gelin dedi doktorum 6+2 'e denk geliyordu bu süre. (regl başlama tarihine göre) sonrasında gittik , kese büyümüş ama kalp sesi yok. Doktor birkaç gün sonra görüşelim yüzde elli elli şans dedi. tabii o birkaç gün bana geçmedi. Sonra gittiğimizde kalp sesini duyduk, tabiiki ben komalığım.
Demek istediğim şu ki : lütfen 7 haftadan önce kalp sesine gidip yıkılmayın. Biz 6 + 5 te duyduk.

Kizlar bugün 2.gebelik testine gittim hcg-1800 cıktı (Transfer+13) doktor cok güzel dedi 3 gün sonra keseyi görmek icin Ultrasona cağırdı.Sizcede cok erken degilmi ama?

Kizlar bugün 2.gebelik testine gittim hcg-1800 cıktı (Transfer+13) doktor cok güzel dedi 3 gün sonra keseyi görmek icin Ultrasona cağırdı.Sizcede cok erken degilmi ama?
Bize de yaz olur mu keseyi görünce. Merak ettim. Senin de ikiz gibi değerin bayağı yüksek maşallah. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrularını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…