2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Merhaba...
Benim ilk denememdi.
12. günüm 49.8
14. günüm 178.6
18. günüm 511.2 çıkmıştı.
Bugün kese görmek için gittim. Görünmedi. Beta tekrarı istedi 541.2 çıktı. Gelişimi durmuş... yani ben ne kese görebildiim be kalp pıt pıtı.. ilk yolculuk bitti..

Niye umutsuz oluyosun ki canim. Bugun en son kan verdikten sonra kacinci gunun

anladim canim uzulme. ALLAH buyuktur. Herseyin hayirlisi olsun tatlim. Simdi doktorun ne diyor peki

Kromozom anomalisinden olabilirmiş. Zaten 3 ocaktan itibaren kanamam vardı. Progrstan iğneye başlamıştım. Ama olan olmuş tabi..
ilaçları kestim. Normal regl olmayı bekleyeceğim, kendiliğinden normale dönmesini bekleyelim 2 hafta sonra gel bakalım, kendiliğinden olmazda ben içeriyi temizleyeceğim dedi.

Insallah kendiliginden olur ya. Pgt islemi yapilir sanirim buyuk ihtimal. Ben yaptirdim canim

Yani benim tekrarlayan dusuklerim vardi esimdede bende genetik sorun yoktu. Pgt yani embriyonun genetigini arastirmak. Bence sizede bu yapilir eger esinizde kromozom sorunu varsa. Ve gercekten cok gerekli birsey . Insallah hersey yolunda.gider

Yani benim tekrarlayan dusuklerim vardi esimdede bende genetik sorun yoktu. Pgt yani embriyonun genetigini arastirmak. Bence sizede bu yapilir eger esinizde kromozom sorunu varsa. Ve gercekten cok gerekli birsey . Insallah hersey yolunda.gider

Aslında ne bende ne de eşimde sorun yok. İlk deneme olduğu için yaş 29 olduğu için ek testleri şu an yapmayacağız dedi. 3 dondurulmuşum var. Ne zaman istersen transfer ederiz dedi.

Aslında ne bende ne de eşimde sorun yok. İlk deneme olduğu için yaş 29 olduğu için ek testleri şu an yapmayacağız dedi. 3 dondurulmuşum var. Ne zaman istersen transfer ederiz dedi.
iyi ozman canm benim toparla kendini oyle salmak yok hemen ben inaniyorum insallah tutacak ikincisi.

Çok üzüldüm pozitif alıncada endişelerimiz bitmiyor çok zor bir süreç Allah yardımcımız olsun inş yine hamile kalırsınız sağlıkla devam eder

Benimde bebeğimin kalbi durdu, bugün alındı. Rabbim. Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin doğal yolla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…