2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar merhabalar , hepimizin güzel haberlerini aldık hamdolsun. Ama buranın bana yararı da var zararında. Buraya girmeseydim direk beta hcg yüksek diye sevinip hamileyim diyecektim , ama değerimi görünce sürekli buradaki yazılardan dolayı dış gebelik mi vs diye telaş ettim.
Açıkcası psikolojim bozuldu. Bugün kesemi görünce rahatladım hamdolsun, artık buralardan çekilme zamanım geldi bebeğim ve kendim için :) inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız, negatif alan arkadaşlarımda tez zamanda hayırla güzel haberlerini verirler . Kendinize iyi bakın kızlar :) herşey için teşekkürler

Anaaa neden kiz aralik bitti biz bu grubu bebek kontrol grubu yapacagiz daha :)

Kese icinde bebek gorunmediginu kim soyledi doktorun mu canim? Yanu zaten suan embiryoyu gormek cok cok zor . O yuzden kese bebekten önce görünür. 5 6 haftalikken kese bakilir denilir. Bebek bakilir denmez ki. Yani boyle birsey soylenmemeli ya. Kalp atış günü hersey netlesir neden sıkıntı ya sokuyor ki seni. :sinirli:a:sinirli:
Yok yok onu doktorum değil ben soruyorum aslında Canım :halay: Diyorum ya hani ilk denemem ilk gebeliğim ne zaman kese ne zaman embriyo görünür hiç bir bilgim yok sizler sayesinde öğreniyorum bende :KK22:

Canım en son 18 Aralık'ta 2000.4 tü daha da bakılmasına gerek yok dediler bende yaptırmadım :) ama bende merak ediyorum aslında

Baktirma bence de ne güzel kese görünmüş tatlım
Benimde bugün şükür 1164 dü
Binlere çıktık elhamd
Bende daha görünmez diye ultrason yapılmadı doktor en sağlıklısı 10 gün sonra felan haktır dedi
Öyle yapicam 10 gün beklicem inş
Sadece bi kere daha kan vericem oda değerlerin yükseldiğini görmek için bebegim benimle mi meraktan ölürüm
O yüzden randevun yakın zaman da ise hiç hcg ye bakma hem kesede görünmüş
Bidakine bebisini de görürsün inş canimmm

Binlere çıktık elhamd
Bende daha görünmez diye ultrason yapılmadı doktor en sağlıklısı 10 gün sonra felan haktır dedi
Sadece bi kere daha kan vericem oda değerlerin yükseldiğini görmek için bebegim benimle mi meraktan ölürüm
Transferiniz kacinci gun bu beta hcg cikti acaba

Benim çok oldu canim
13.12 43 Tf+8
18.12 123 Tf+13
21.12 310 Tf+16
23.12 468 Tf+18
( gece bakıldı 1 buçuk gün )

25.12 1163 Tf+20
Iyi masallah canim.bende 8.gun idrar testi yaptigimda cikti da simdi 12.gun carsamba gunu test gunum.merak ediyorum kac cikar diye. Genelinin cok asiri betasi cikmamis yani 50 lilerde 100 lerde 300 lerde vs

Iyi masallah canim.bende 8.gun idrar testi yaptigimda cikti da simdi 12.gun carsamba gunu test gunum.merak ediyorum kac cikar diye. Genelinin cok asiri betasi cikmamis yani 50 lilerde 100 lerde 300 lerde vs

Benimde iste 43 le başladı
En sağlıklı sonuç 12 günden sonra canım 2 gün kalmış bence bekle oyle baktir
Ben çok erken gittim7. Günde pozitifi görünce idrar testinde
Gebeliğin hayırlı olsun coook sevindim

Benimde iste 43 le başladı
En sağlıklı sonuç 12 günden sonra canım 2 gün kalmış bence bekle oyle baktir
Ben çok erken gittim7. Günde pozitifi görünce idrar testinde
Gebeliğin hayırlı olsun coook sevindim
Yok canim mecbur beklicem diger turlusu hastanelerde surunmekten baska birsey degil. Suan kafam daha rahat. Hafif kahverengimsi pembemsi lekem geldi. O da progestan sayesinde kesildi sukur. carsambadan sonra birde cumayi beklicez sanirim o en zoru

Binlere çıktık elhamd
Kuzum maşallah Ne güzel bir haber bu çok güzel çıkmış :KK200::nazar::KK68: İnşallah seninde en kısa zamanda kese görünecektir

@Mucizeolsakeske

Birde başlangıç değerine bakma 10 'la başlayıp gayet güzel gebelik geçiren var
Önemli olan 2-3 günde katlaması :)
Dediğim gibi bana da 43 çok az gelmişti 300-500 leri görünce

Kaç tane transfer edildi ? Ilk deneme mı??
Evet canm ilk deneme tekraryan dusuklerim oldugu icin tup bebek denedik. Bir tane 5.gun embriyosu transfer edildi canim. Hamile kalmamda sikinti olmuyorda bu betalar ikiye katlanmiyor ya cok can sıkıcı. Bu embriyoyu pgtye de yolladik iyi sonuc geldi sukur. Simdilik bekliyoruz bakalim

Yok canim mecbur beklicem diger turlusu hastanelerde surunmekten baska birsey degil. Suan kafam daha rahat. Hafif kahverengimsi pembemsi lekem geldi. O da progestan sayesinde kesildi sukur. carsambadan sonra birde cumayi beklicez sanirim o en zoru

Leke gayet normal bende de son 3-4 gündür vardı
Doktorum korkma dedi yerleşme kanaması onlar içerde kalan kan sonradan atılıyor
Kahve rengi iyi taze kan ve pembe kan olmadığı surece korkma ama yinede doktoruna bildir ben hemen msj attım cevap verdi rahatladım

Leke gayet normal bende de son 3-4 gündür vardı
Doktorum korkma dedi yerleşme kanaması onlar içerde kalan kan sonradan atılıyor
Kahve rengi iyi taze kan ve pembe kan olmadığı surece korkma ama yinede doktoruna bildir ben hemen msj attım cevap verdi rahatladım
Bende attim canim. Insallah yerlesme kanamasidir yazmis. Carsamba test yap gel demis. Eger kanaman cok olursa bugun icin yap demisti ama gelmedigi icin yapmadim

Evet canm ilk deneme tekraryan dusuklerim oldugu icin tup bebek denedik. Bir tane 5.gun embriyosu transfer edildi canim. Hamile kalmamda sikinti olmuyorda bu betalar ikiye katlanmiyor ya cok can sıkıcı. Bu embriyoyu pgtye de yolladik iyi sonuc geldi sukur. Simdilik bekliyoruz bakalim

Demekki sağlıksız embryo olunca atıyordu vücut
Korkma sonuçta en kaliteli olani koyuyorlar bide 5. Güne en iyisi çoğu gelemiyor o güne
Benimde 1 tane 5. Gun transferi yapıldı
Tutunmuş annesine ne güzel :)))
Ins seninde guzel sonuçlarını aliriz
Ben korkudan 2 güne bi doktorumdan habersiz kan verdim durdum
Katlanmayı gördükçe sevindim darısı sana inş
Bidaha Rabbim yasatmasin düşük felan bebeğine sag salim kavus ins :anneadayı:

Kanamadan korkma kahve rengi olduğu sürece inş yerlesmedir
Zorlama kendini ben çok ayakta oldum mu geliyor kısa kısa leke
Progestan kullaniyormusun ben ignesini kullaniyorum ayakta hic durmuyorum sadece wc yemek namaz disinda ayaga kalkmiyorum

X