2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kizlar malesef sonuc sifir suan cok uzgunum
Canım şu an ne yazacağımı bilmiyorum ama bişeyler de yazmak istiyorum. Çok üzüldüm. Şu an kendim negatif almış gibiyim. Umudumuzu yitirmeden denemeye devam edicez mecbur. İnşallah sonraki denemende yavrularına kavuşursun. Asla umudunu kaybetme.

Canım reçetemi verdim bana ne dedi bilîyor musun? Bu reçete geçerli ilacınızı alabilirsiniz eczaneden. Ben de biliyorum geçerli olduğunu özel almak zorunda kalıcam böyle dedim. Ben yazamam dedi direk. Sizden önceki dr bey yazmıştı ama dedim anlıyorum ama ben yazamam dedi. Benim aile hekimim değişti maalesef. 3 ay beklemek durumundayım değiştircem hemen.
Aaa çok ilginç bunlar yaa gerçekten sanki grip ilacı yaz diyoruz pahalı ilaçlar sonuçta başka bi doktora rica et yazıyor bir çoğu adlında ama işte...

Kızlar estrofem tb croni jel climara fort bant protestan amp prednol tb coraspirin tb folik asır b12 tb ve cleksan igne bunların hepsini aile hekimi yazabiliyor hemde benim dr 3er kutu falan yazdı sagolsun ama iste hepsi bir olmuyor insaniyetine kalmis hayır onlar da her ilacı yazmak isyemiukr suistimal olmasin diue anliuirim ama bu ilaçlar bizim gibi derdi olmayanlarin kullanılacagi şeyler degiller ki bu kadar abartiyorlar

Canım reçetemi verdim bana ne dedi bilîyor musun? Bu reçete geçerli ilacınızı alabilirsiniz eczaneden. Ben de biliyorum geçerli olduğunu özel almak zorunda kalıcam böyle dedim. Ben yazamam dedi direk. Sizden önceki dr bey yazmıştı ama dedim anlıyorum ama ben yazamam dedi. Benim aile hekimim değişti maalesef. 3 ay beklemek durumundayım değiştircem hemen.

Benim aile hekimi de aynısını yaptı. Önce raporunuz olmalı dedi. Ben de elinde şu an reçete var dedim. O olmaz sizin tüp bebek hastası olduğunuza dair rapor olması lazım ben bunları yazamam dedi. Sinirden odadan nasıl çıktığımı hatırlamıyorum.

Yaptım ama sonuç değişmedi pek işe yaramadı testlere göre ama tedaviye başladık geçen ay ameliyatsız elde edilenlerle 10 yumurtanın 9udöllendi ve hepsi 5. Güne gitti 7 tanesi 1.kalite dendi 6tanesini dondurduk 1 tane transfer oldu veee pozitifi gördük kanda 8.gün 145.53çıktı. Sayıyı hızı değiştirmedi ama ne bileyim belki olanları daha güçlü yapmış olabilir :) denemek lazım.yarın normal test günüm umarım güzel çıkar artış ve devamıda güzel olur.
Maşallah kat kat artsın sonucun inş. cnm sımsıkı tutunsun bebeşin sana sağlıkla al kucağına inş.

EfSa_SeNecim konu basligimizi açan sendin sakin bizden ayrılma insaAllah arkamızdan yine yetiş bizeAllah sağlık versin sana iyki acmissin çok bereketli oldu burası hamdolsun...
Allah razı olsun cnm inş. gerçekten olumlu sayısı çok fazla :emir_bebek::emir_bebek:

inanın pozitifleri gördükçe siizin kadar çok seviniyorum

bende bitkisel kürlere başladım şuan için doktora gitmek istemiyorum henüz ona hazır değilim ama evde doğal yollarla uğraşıyorum nasip bakalım

Kızlar bi kaç gündür yazamıyorum bugün sabah inanılmaz derecede kanamam başladı kendimi hazırladım kaybettim diye pıhtı gibi düşmesini bekledim en çaresiz an sanırım o anımdı..:KK42: Eşimi de 20 gündür iş dolayısıyla görmüyordum o da cuma günü gelmişti her neyse tedavi gördüğüm kliniği ve doktoru aradım asla yardımcı olmadılar bende Memorial Ataşehir acile gittim çok şükür kesem yerinde 13.mm ulaşmış doktor hanımın ismini bile bilmiyorum iğne kullanma ateş içinde kalçan fitilini kullan güzelce dinlen arada evde yürü ama asla moralini bozma gayet güzel yerinde ve haftana uygun bir kese dedi resmen psikolojim bozuldu kızlar çok ağır bir durum Rabbim hiçbirinize yaşatmasın:KK42: Her an kaybedecekmişim gibiyim ve agrılarım var Cuma günü o kesenin içinde bebeğimi ve kalbini inşallah duyarım Allah rızası için bana da dua eder misiniz :KK42::KK61: Bu arada kesinlikle olumlu da olsa olumsuz da olsa doktorumu değiştireceğim en zor anımda telefonumuzu asla açmadı eşim 4 defa mesaj attı sadece yapacak bişeyimiz yok ıstırahat etsin yazmış böyle bir şeyi ne duydum Ne gördüm bana İstanbul Anadolu yakasında özel hastanede hem tüp bebek uzmanı hemde kadın doğumcu önerileriniz olur mu Canımlar ? :dua:
Ah canım benim ya doktorunu değiştirmekle en güzel şeyi yaparsın böyle hassas bir zamanda nasıl yardımcı olmaz

canını sıkma bebeğin sana sıkı sıkı tutunacak stres en kötüsü biliyorsun değil mi

bol bol inşirah suresi oku veya dinle ferahlatır rahatlatır

güzel haberlerini bekliyorum canım

Kizlar malesef sonuc sifir suan cok uzgunum

test mi yaptın cnm

Zor üzücü ve çok yıpratıcı bir zaman ama nasipten otesi yoktur cnm

Biliyorsun benimde negatif oldu 3 gün kendimi kapattım kimseyle ne konuştum nede yataktan çıktım ama sonra düşününce dedimki ben Rabbimden iyi bilemem muhakak bundada bir hayr vardır

O yüzden ümitsizliğe kapılma canım bizim içinde muhakak bir vakti saati vardır

Allah büyük

Kızlar bi kaç gündür yazamıyorum bugün sabah inanılmaz derecede kanamam başladı kendimi hazırladım kaybettim diye pıhtı gibi düşmesini bekledim en çaresiz an sanırım o anımdı..:KK42: Eşimi de 20 gündür iş dolayısıyla görmüyordum o da cuma günü gelmişti her neyse tedavi gördüğüm kliniği ve doktoru aradım asla yardımcı olmadılar bende Memorial Ataşehir acile gittim çok şükür kesem yerinde 13.mm ulaşmış doktor hanımın ismini bile bilmiyorum iğne kullanma ateş içinde kalçan fitilini kullan güzelce dinlen arada evde yürü ama asla moralini bozma gayet güzel yerinde ve haftana uygun bir kese dedi resmen psikolojim bozuldu kızlar çok ağır bir durum Rabbim hiçbirinize yaşatmasın:KK42: Her an kaybedecekmişim gibiyim ve agrılarım var Cuma günü o kesenin içinde bebeğimi ve kalbini inşallah duyarım Allah rızası için bana da dua eder misiniz :KK42::KK61: Bu arada kesinlikle olumlu da olsa olumsuz da olsa doktorumu değiştireceğim en zor anımda telefonumuzu asla açmadı eşim 4 defa mesaj attı sadece yapacak bişeyimiz yok ıstırahat etsin yazmış böyle bir şeyi ne duydum Ne gördüm bana İstanbul Anadolu yakasında özel hastanede hem tüp bebek uzmanı hemde kadın doğumcu önerileriniz olur mu Canımlar ? :dua:
Canım
Öncelikle çok geçmiş olsun
Bende kızımda aynı zamanlarda aynı şikayeti yaşadım
Kese belli belirsiz görülürken kanama için bikaç gün sonra gittiğimizde kalp atışları görüldü
Rabbimden ümit kesilmez bol bol dua sabır
Stres yapma bebeğin içeride mücadelesini rahat versin sımsıkı tutunup güçlü kalp atışlarını oluştursun inş

Günaydın hanımlar. Bugün kan verdim ama sonucu yarın çıkacakmış. Dr hatta belki 2 gün belki 3 gün sonra dedi. Hatta yarın gel yapalım daha erken dedi. Ben de ilaç alıcam eğer değerim katlanmışsa dedim. Aile hekimim çok tuhaf. Bu arada enabız dan görebiliyor muyuz tahlil sonucunu kızlar? Belki bugün düşer sisteme diyorum.

Günaydın hanımlar. Bugün kan verdim ama sonucu yarın çıkacakmış. Dr hatta belki 2 gün belki 3 gün sonra dedi. Hatta yarın gel yapalım daha erken dedi. Ben de ilaç alıcam eğer değerim katlanmışsa dedim. Aile hekimim çok tuhaf. Bu arada enabız dan görebiliyor muyuz tahlil sonucunu kızlar? Belki bugün düşer sisteme diyorum.
Nasıl yani 2-3 gün? Hcg testi yaptırmıyor musun 1 saatte çıkıyor o.

Ben istanbuldayım aile hekimi yaptıysa tahlili labim.sonuç diye bi adresten öğreniyorsun ertesi gün

X