2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

sağlık olsun canım sıkıntı dert hastalık olmasında:) ben aynı canım iş ev, ev iş dr gitmedim canım 7 yada 8 haftalık olsunda öyle

Kızlar 6+3 deyim pembe akıntım var şuan çok korkuyorum nolur fikir verin var mı böyle olup herşey yolunda olan

@Hertain canım sende de mi oldu pembe akıntı naptın şuan durum ne, doktora gittin mi? Ben eşimi bekliyorum şimdi gidecez hemen.
Gidecem canım ama Benin akıntım kesildi bugünlerde ben çok yorucu iş yapmıştım o gün gelmişti o günden sonra akşamları bol bol uzandım geçti ama doktora gidecem sende zaman kaybetme git canım

Gidecem canım ama Benin akıntım kesildi bugünlerde ben çok yorucu iş yapmıştım o gün gelmişti o günden sonra akşamları bol bol uzandım geçti ama doktora gidecem sende zaman kaybetme git canım
Gidecem zaten canım eşim geldi birbuçukta kontrol var haberdar ederim seni de

Yalnız kasıklarımda da biraz sıkıntı var gibi yaa çok korkuyorum adet olmadan önceki gibi sancı hissediyorum

Kızlar 6+3 deyim pembe akıntım var şuan çok korkuyorum nolur fikir verin var mı böyle olup herşey yolunda olan

hayırlı akşamlar canım bende 6+4 günlük ilk günden bu yana sancı ve akıntım oluyor lekelenme şeklinde bazen çok. ama hamilelik ilerliyor çok şükür doktor düşük riskin devam edciyor dedi. bugün bebeği ve kalp atışını gördük

Canım inan biran duygulandım
Doktorlar unut bu bebeği derken sen bugün kalp atışlarını duydun:))
Çok güzel ve harika bir haber bu canım
Lütfen dikkat et kendine ayağa hiç kalkma bacaklarının altına yastık koy LÜTFEN CANIM BEBEĞİN İÇİN SABAH AKŞAM UZANMAYA ÇALIŞ KATLAN BUNA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…