2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Juvaderm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
2.589
2.346
32
Selam kızlar ben 2017 ocak annesiyim inşallah.2 gebeliğimde sonlandırıldı.Çok uğraştım 6 ay boyunca evet biliyorum büyük bir zaman dilimi değil 6 ay fakat bende stresi görseniz sanki yıllarca hamile kalamadim streslerindeydim.Çünkü çok yalnızım ailem yanımda değil eşiminde işleri çok yoğundu ve çocukları da çok seviyordum ve bu yüzden biraz tez canlılık yaptım farkındayım.

Kızlar 5 ay boyunca folik asit kullandım ha bugün ha yarın derken 5 ay kullanıp tam tamına 8 kilo yüklendim.En sonunda dedim ki aman olmuyorsa olmuyo ne yapayım kilo yüklenmekten başka bişey yapmadım 5 ay boyunca deyip ;ilk önce folik asit bıraktım.Çok dikkat ettiğim halde eğilip kalkmaya 5 ay boyunca ;bu ay spora başlayıp bisiklet sürdüm hemde öyle böyle değil jet gibi:)).Kendimide hamile gibi hissetmiyordum zaten ,Cola ,cips ,hamburger...Allah ne verdiyse yedim.

Ve dün lekelenmem oldu konduramadım ,ama yinede umutsuz umutsuz test yaptım ve HAMİLEYİM KIZLAR.
Ve bu noktaya gelene kadar burasının çok yardımı oldu yumurtlama olayını dahi bilmiyordum.

2017 ye yeni anne olarak girecek olan arkadaşlar yada anne olarak girmeyi planlayan arkadaşlar toplanalım ve hem birbirimizin fikirlerinden bilgilerinden istifade edelim;hemde duygularımızı paylaşıp birbirimize yardımcı olalım kızlar...

@Hertain 02.01.2017

L LeyliSems 08.01.2017

SevCan_Bzkrt 10.01.2017

B betulanil 11.01.2017

dogan_75 12.01.2017

R rabbit35 14.01.2017

ahlas 15.01.2017

dhasel 17.01.2017

1 123mine 18.01.2017

Ladyblonde 18.01.2017

_Mihrimah_27 21.01.2017

E ecrinny

B Biggie

A ankara_ankara

smuwiLa

@S_Mirza

@denizzz

C Cupcake89

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzel yazmışın duygularını hayırlı olsun canım hayırla kucağına al inşallah:)

.
Arkadaşlar merhaba ben aranızda daha çok yeniyim
Daha 3 qün önce transfer yaptırdım kasıklarımda aqrı
var ve kahverengi lekenmeler sizdede bu belirtiler
Oldu mu sizce bebeqim tutunmuşmudur annesine..

.
Arkadaşlar merhaba ben aranızda daha çok yeniyim
Daha 3 qün önce transfer yaptırdım kasıklarımda aqrı
var ve kahverengi lekenmeler sizdede bu belirtiler
Oldu mu sizce bebeqim tutunmuşmudur annesine..
Hoşgeldin canım adetin geçtimi ve lekelenme tarzı kanamaların olurmuydu ve ne zamandır istşyordun.Yarın kan ver yada gebelki testi yap büyük ihtimalle geb...sinhadi hayırlısı canım güzel haberlerini bekliyoruz

Ablam benim ki tüp bebek ve 5 qün önce embriyo transferi yaptırdım şimdi sonuç bekliyorum kahverengi lekelenmelerim ve kasık aqrım olmuştu sizce olmuş mudur..
Canım inan hiç bir bilgim yok inşallah olmuştur.Benim söylediğim normal şartlarda ki belirtiler.Ama 5 gün kısa bir zaman 1 hafta geçsin canım kan testi ver ferah tut içini stres yapma! !

çok minik daha 14 aylık 9-10 aydır düşünüyorum daha doğrusu bekliyorum hayırlısı artık
Canım stres yapma ferahlık ver kendine bol bol dua et canım hem daha çok küçükmüş meleğimiz kıyamam ben ona benim yerime öp onu.Hayırlısı olsun inşallah canım

Aleynacığım birde yemene içmene çok dikkat etmelisin istirahat etmelisin canım olumluya işaret haberin olsun

İnsallah ablam doktorum yasımın qenc olması bizim için daha iyi demişti 4 yıllık evliyim ve hic korunmadık qecen sene doktorumuz tüp bebek önermişti ama şimdiye nasip oldu simdi test qünümü bekliyorum hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…