2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Sevgili hamile arkadaşlarım bende sağlıklı bir gebelik sonrası evladımı kucağıma almak istiyorum.birkaç güne tüp bebek tedavisine başlayacağım.sizden ricam ismim esra,esranın niyetine ve arkdşım gülşah için gülşah niyetine diyip birer tane ayetel kürsi okurmusunuz? yazsın ne olur şimdiden teşekkür ederim.

Sevgili hamile arkadaşlarım bende sağlıklı bir gebelik sonrası evladımı kucağıma almak istiyorum.birkaç güne tüp bebek tedavisine başlayacağım.sizden ricam ismim esra,esranın niyetine ve arkdşım gülşah için gülşah niyetine diyip birer tane ayetel kürsi okurmusunuz? yazsın ne olur şimdiden teşekkür ederim.

Okudum balım inşallah transfer sonucun pozitif olur.. sonra da sağlıkla alırsın kucağına bebişini

Kızlar merhaba ben 9 aydrcocuk istyorm ama olmadı bu ay 25 inde hasta olmam gerekyordu olmadım hala beklyorm test yapmak istyorm fakat hic bir belirtm yok ne gögsmde sislik ne mide bulantsı ne bas dönmesi sizce hamilenym yoksa test yapmlmym sadce sabahları adet sancm gbi sancm var bazen ölyorm sancdan normalde ilac filan kullanmadgm aylarda hic şaşmadı adetim saati saatine tutardı

MERHABALAR HANIMLAR BENDE 2017 YILINDA İKİNCİ KEZ ANNE OLMAYI RABBİM HAYIRLISI İLE NASİP EDER İNŞALLAH

BU AY ÇALIŞTIK DERSİMİZE :) BAKALIM 14 OCAKTA NE OLACAK

Mrb arkadaşlar 3 aylık evliyim. Bebek istiyoruz eşimle. En son 23 aralıkta adet oldum ve bittikten 6 gün sonra 28-29 aralıkta Tekrar 3 ve 4 şubatta birlikte olduk. Hamile kalma şansım nedir ilk belirtileri nasıl olur bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…