2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

ev hanımıyım canım. ilk hafta yattım hastaneye gidip gelme dışında ama öyle de çok zor oluyor yat yat iyice hastalık hastası oluyor. psikoloji bozuldu iyice
Canım al eline telefonu buraya gir zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyor insan bebeğin için yapmalısın kuzun için yapmalısın

aminnn inşaallah canım inşaallah cümlemizin. nasip artık akışına bırakmak istiyorum ağlamak üzülmek bitirdi beni

aminnn inşaallah canım inşaallah cümlemizin. nasip artık akışına bırakmak istiyorum ağlamak üzülmek bitirdi beni
Tabiki moralini yüksek tut canım
Kendine iyi bak yarın yazışırız hayırlı güzel geceler bebeğine dua edicem canım tatlı güzel rüyalar inşallah

A
llahım yardımcın olsun dualarda buluşalım:)

@Hertain canım nasılsın? bebiş nasıl?
İyiyim canım şimdi doktordan geliyorum erken doğuma girmiş bayanın bebeğide anamoli olmuş 7.5 aylık rabbim yardım etsin o yüzden ultrasona giremedim kan verdim yarın tekrar gidecem inşallah bi aksilik çıkmazsa canım senin afacanlar ve sen nasılsın canım

sağol canım bizlerde iyiyiz koşturmaca devam
hadi inşallah güzel haberlerle gel, gelince yaz merak ederim

iyi canım şimdilik bişey yok belim ağrıyor bol bol, bulantım öncekinde 8. haftada felan başlamıştı biraz daha zaman var galiba tek öğünlü günlerim geliyor kokudan bişey yiyemiyorum genelde şimdi canım ne çekerse doyasıya yiyorum zaman az ne yapayım

Ohh Ohhh afiyet olsun yarasın bebeşine...
Benimde diğerinde 6 haftalıkken başlamıştı ama şimdi sadece sabahları bulantım oluyor...
Biraz bulantım olsada ilk 3 ayda kilo almasam keşke
Kola içtim geçen gün 3 bardak vicdan azabından ölüyorum gazoz da içsem zararlımı?

Merhabalar sitenize yeni üye oldum sayilir okadar çok yazı okudum ki , çoğunlukla ilk denemede olmayanlar vs bende daha olmaz amannnnn n derken dersler sınavlar strestendir gecikmesi adetim in diye düşünürken sabahki yaptığım test sonucunda hamile olduğumu öğrendim şaşkınım çünkü ilk denemede asla beklemiyordum bir anda Rabbim nasip eyledi.
Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat evlatlar nasip eyler inşaAllah.

Hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin.Hepimize o güzel günü görmeyi nasip etsin

sağol canımher zaman ki düzende yersen almazsın canım merak etme ama kola gazoz içme ya yazık kuzuya şeker oranları çok fazla ben normalde de içmem, daha öncekinde ben 6 ay boyunca sabah akşam kustum ya, 6 aydan sonra birazcık aralar uzadı o kadar fena yani doğuracak oldum hala kusmam vardı birde çok yiyomuşum gibi gebelik şekerim çıktı diyet yapıyordum

Kaç kilo doğmuştu meleğin canım?

3 gunde trasfer sonucu alır mı , bence bir yanlışınız var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…