2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canım inşallah bol bol istirahat etmişsindir
Rabbim bebeğine zeval vermesin onu sana bağışlasın aminnn

amin amin inşaallah canım. hem sabırsızlanıyorum hem korkuyorum. bi ağrı bi lekelenme üç hafta sürermi ya. bide sadece sağ taraf ağrıyor. ben çok zayıfım malesef acaba kese büyüdükçe ondan mı ağrı çok oluyor ki bilemedim

Canım inşallah kötü bişey yoktur....
Sen yemene içmene dikkat et bol bol uzan inşallah gerisini Rabbime bırak canım helak etme kendini
İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım

hergün mutlaka yumurta, keçi peyniri, ceviz, badem, fıstık, balık, yoğurt, hurma, bol zeytin, kırmızı et, kırmızı pancar, yeşil yapraklı sebzelerin her türlüsü aklıma gelenler bunlar canım
Ayyyyyýyyyyyyyyyyy
Ben bunları hergün yesem kusa kusa ölürüm canım hiç damak tadıma uygun şeyler değil(yumurta,badem,yoğurt ve kırmızı et hariç) ne yapacam yaa

Ayyyyyýyyyyyyyyyyy
Ben bunları hergün yesem kusa kusma ölürüm canım hiç damak tadıma uygun şeyler değil(yumurta,badem,yoğurt ve kırmızı et hariç) ne yapacam yaa

canım benim bebiş için tüketmeye çalış gerçi doktorun mutlaka yönlendirme yapar zaten bunları ye bunları yeme şeklinde

Valla ilkinde doktorum hiç yönlendirmedi
Neyse canım senin çıkma vaktin ne zaman canım haberim olsun

iyi bir dr bul canım benim ilk dr öyleydi yani insani değerlerden uzak bir vaka gibi görüyor ne bileyim soğuk insandı işte, düşünsene tlf no istedim bana hastane nosunu vermişti dedim biz anlaşamayız senle başkasını buldum ilk gitmemde bana cebini istemeden verdi gece gündüz bi sıkıntın olur mutlaka ara dedi, çok güzel yönlendirdi, çok şükür bi sıkıntı yaşamadıkşimdi gene ona gidicem inşallah

@Hertain canım nasılsın? ne yaptın dr a gidecektin?
Canım dün de gidemedim
En erken randevuyu 25 ine veriyorlarmış
Kaynım hastanenin eski çalışanı bugün gidecek randevu ayarlamaya çalışacak telaşlanacak durumum kalmadı zaten koyu sarı akıntıdan başka
Sen nasılsın neler yaptın canım sen Dr gitmişmiydin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…