2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Selam kızlar ben 2017 ocak annesiyim inşallah.2 gebeliğimde sonlandırıldı.Çok uğraştım 6 ay boyunca evet biliyorum büyük bir zaman dilimi değil 6 ay fakat bende stresi görseniz sanki yıllarca hamile kalamadim streslerindeydim.Çünkü çok yalnızım ailem yanımda değil eşiminde işleri çok yoğundu ve çocukları da çok seviyordum ve bu yüzden biraz tez canlılık yaptım farkındayım.

Kızlar 5 ay boyunca folik asit kullandım ha bugün ha yarın derken 5 ay kullanıp tam tamına 8 kilo yüklendim.En sonunda dedim ki aman olmuyorsa olmuyo ne yapayım kilo yüklenmekten başka bişey yapmadım 5 ay boyunca deyip ;ilk önce folik asit bıraktım.Çok dikkat ettiğim halde eğilip kalkmaya 5 ay boyunca ;bu ay spora başlayıp bisiklet sürdüm hemde öyle böyle değil jet gibi:)).Kendimide hamile gibi hissetmiyordum zaten ,Cola ,cips ,hamburger...Allah ne verdiyse yedim.

Ve dün lekelenmem oldu konduramadım ,ama yinede umutsuz umutsuz test yaptım ve HAMİLEYİM KIZLAR.
Ve bu noktaya gelene kadar burasının çok yardımı oldu yumurtlama olayını dahi bilmiyordum.

2017 ye yeni anne olarak girecek olan arkadaşlar yada anne olarak girmeyi planlayan arkadaşlar toplanalım ve hem birbirimizin fikirlerinden bilgilerinden istifade edelim;hemde duygularımızı paylaşıp birbirimize yardımcı olalım kızlar...

@Hertain :emir_bebek: 02.01.2017 :nazar:

@LeyliSems :emir_bebek: 08.01.2017

@SevCan_Bzkrt :emir_bebek: 10.01.2017:nazar:

B betulanil :emir_bebek: 11.01.2017:nazar:

@ahlas :emir_bebek: 15.01.2017:nazar:

@dhasel :emir_bebek: 17.01.2017:nazar:

1 123mine :emir_bebek:18.01.2017:nazar:

@ecrinny :emir_bebek:

@Biggie :emir_bebek:

@ankara_ankara :emir_bebek:

@smuwiLa :emir_bebek:

@S_Mirza :emir_bebek:

@Cupcake89 ve @ebrulic_9 ile dualarda buluşalım kızlar

Kizlar Elhamdulillah bugün bende araniza katiliyorum. Benim Tahmini Dogum tarihim 21.01.2017. Hayatim boyunca bu günü bekledim ve sonunda yasatti Rabbim bana sükürler olsun. Dün Hamile oldugumu ögrendim ve hala inanmakta zorluk cekiyorum acikcasi :)

Kizlar Elhamdulillah bugün bende araniza katiliyorum. Benim Tahmini Dogum tarihim 21.01.2017. Hayatim boyunca bu günü bekledim ve sonunda yasatti Rabbim bana sükürler olsun. Dün Hamile oldugumu ögrendim ve hala inanmakta zorluk cekiyorum acikcasi :)
Aramiza hosgeldin cnm bnm inslh hepimiz sag salim cocuklarimizi kucagimiza aliriz inslhhhh

Selam kızlar
Bugün itibariyle 7 haftamızı doldurduk. İnşallah bende 2. Bebeğimi 6 ocak itibariyle kucağıma almış olacağım.
2.5 yaşında bir kızım var.
İlk bebeğimi acil serklaj sonrası 4.5 ay yattiktan sonra kucağıma aldım. İnşallah bu hamileliğim daha kolay ve rahat geçer.
Herkese sağlıklı ve zamanında doğumlar diliyorum.

Canım Allah tamamına erdirsin...
İnşallah kuzunu Rabbim kucağına sağsalim almayı nasip eder...
Bizde de öyle oldu inanmakta hala zorluk çekiyorum ve hissedemiyorum...
Herhalde bizim bebişler tekme atana kadarda hissedimiyecez:KK66:

Selam kızlar
Bugün itibariyle 7 haftamızı doldurduk. İnşallah bende 2. Bebeğimi 6 ocak itibariyle kucağıma almış olacağım.
2.5 yaşında bir kızım var.
İlk bebeğimi acil serklaj sonrası 4.5 ay yattiktan sonra kucağıma aldım. İnşallah bu hamileliğim daha kolay ve rahat geçer.
Herkese sağlıklı ve zamanında doğumlar diliyorum.
Aminnn canım inşallah...
Rabbim kolaylıklar nasip etsin kolaylıkların sonunda da mutlu güzel günler nasip etsin...
7. haftasını gördüğün gibi 40.haftasını da gör ve kucağına sağlıkla al inşallah:KK66:

Canım gidemedim daha doğrusu yarına randevum var saat 10 da inşallah:KK66:
2 gündür günüm vardı farklı topluluklarla ve dışarda yaptık bugünkü günü öğlen 12 de gittim akşam 9 da geldim akraba günü olduğu için akşam eşimde geldi sonra eltimgil yarıya misafir kaldı yemek yaptım bulaşıktı ortalığı toplamaktı....Daha duş alacam ama ilk önce size yazayım dedim:KK66:
Çok yorucuydu çokkk
B betulanil

Canım gidemedim daha doğrusu yarına randevum var saat 10 da inşallah:KK66:
2 gündür günüm vardı farklı topluluklarla ve dışarda yaptık bugünkü günü öğlen 12 de gittim akşam 9 da geldim akraba günü olduğu için akşam eşimde geldi sonra eltimgil yarıya misafir kaldı yemek yaptım bulaşıktı ortalığı toplamaktı....Daha duş alacam ama ilk önce size yazayım dedim:KK66:
Çok yorucuydu çokkk
Canim benim yorma sen kendini dikkat et rabbim yarin saglikli bebisini gormeyi nasip etsin insallah..Bende 25 mayisa randevu aldim insallah hayirlisiyla gorurum bebegimi ve kalp atislarini:)

Canim yaaa napim esimin teyzesi kanser hastasiydi vefat etti iste mezarliga falan gittik baya gorgu um sabah 9ndan beri ayaktayim geberyrm yorgunluktan simdi eve geldik daha degerlerim dunb 1181 cikti
Canım başınız sağolsun:KK43:
Değerin iyi çıkmış canım çok şükür Rabbim bebeklerimizi bizlere bağışlasın onların acısını göstermesin aminn
Canım ben yarın sabah kesin gidecem inşallah haberleşelim olurmu

Canim benim yorma sen kendini dikkat et rabbim yarin saglikli bebisini gormeyi nasip etsin insallah..Bende 25 mayisa randevu aldim insallah hayirlisiyla gorurum bebegimi ve kalp atislarini:)
Canım valla olmuyo işte hiç yoktan iş çıkıyo:KK43:
İnşallah canım yarın büyük gün ilk defa gidecem bakalım ne olacak keseyi hayırlısıyla görebilecekmiyim çokk heyecanlıyım canım
Rabbim inşallah sanada hep güzel ve mutlu haberler nasip etsin inşallah canım Rabbim bizi evlat acısıyla sınamasın

X