2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

İnşallah yükselmiştir canım sana bol bol dua edicem sende dua et canım Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ferah tut içini canım
çok sağolasın canım..inşallah..Allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etisn..

meleğim ne yapsın öper koklar annesini kucaktan inmezbak onu bende merak ediyorum hiç etrafında küçük müçük birini de görmedi, bence biraz sever biraz da
Canım inanır mısın yemin ederim senin meleğini tanımadan görmeden çok sevdim bilmiyorum ama böyle bir elektrik verdin bana

Inslh lutfen duani eksik etme aklina geldikce omu lutfen ama bir an once git canim bak aksatma lutfen git
Canım taşınmak için 4 günümüz kaldı fakat bırak toparlanmayı ev bile bulamadık 1 haftaya kadar gidecem inşallah
Ediyorum canım vallahi aklıma geldikçe ediyorum Rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın inşalahhhh
AMİNNN

doğrudur hislere inanırım, kim bilir senin kuzu nasıl olacak ne şirinlikler yapacak sana
Ayyy kesin benimki sinirli ve hiperaktif olacak ben çok sinirliyim hemde aşırı alınganım hani diyorlarya bebek anne karnında anneden çok etkileniyor diye o yüzden korkuyorum canım inşallah doğunca uğraştırmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…