2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

inşallah canım,valla karnında nasılsa çıkınca da öyle oluyolaro yüzden sakin pozitif relax olmakta fayda var

yok onlarda sıkıntı yoktu 7+2 de gelişimi durmuş, 12. haftaya kadar hep bir ümit bekledim sürekli dr a gittim ama işte elden bişey gelmedi
Offf canım sende bayağı badire atlatmışsın ama imkanın varsa erken gitsen daha iyi olur

yok onlarda sıkıntı yoktu 7+2 de gelişimi durmuş, 12. haftaya kadar hep bir ümit bekledim sürekli dr a gittim ama işte elden bişey gelmedi
Canım az önce bi ev bulduk bi aksilik çıkmazsa tutacaz inşallah

Offffff bide taşınma işi var

aman dikkat et yardım edenin varmı? 26. haftaya kadar kuzucukların en korunmasız hassas zamanları, Allah kolaylık versin
Sağol canım eşimin ailesi var fakat kimseden gönüllü bir yardım lazımmı cümlesini duymadım annemgilde uzaktalar aramızda 18 saatlik yol var o yüzden yardımcı tutacaz inşallah O kadar çok özeniyorumki ailesinin yanında hamilelik geçirenlere

aynen canım bizimkilerde başka şehirde öyle çok ihtiyaç hissediyorum ki özlüyorumda, bende o özenenlerdenim canım çıkma vaktim geliyor anca toparlanırım iyi bak kendine kuzuna:)

aynen canım bizimkilerde başka şehirde öyle çok ihtiyaç hissediyorum ki özlüyorumda, bende o özenenlerdenim canım çıkma vaktim geliyor anca toparlanırım iyi bak kendine kuzuna:)
Sende canım cimcime meleğini ve küçük meleğini benim yerimë öp Allaha emanet olun canım

Inslhhhh cnm bnm insalhhbb

kızlar değerim pazar 17 pazartesi 27 bugünde 93 çıktı artış nasıl sizce..ikiye katlamış hep galiba..keseyi tahminlerime göre haftaya cuma anca görürürzz..

kızlar değerim pazar 17 pazartesi 27 bugünde 93 çıktı artış nasıl sizce..ikiye katlamış hep galiba..keseyi tahminlerime göre haftaya cuma anca görürürzz..
Canım 2 günde bir 2 ye kattlaması lazım ve hesaplarıma göre katlamış çok güzel çıkmış çok sevindim canım...
İnşallah haftaya da sorunsuz bir şekilde keseyide görürsün canım

Canım 2 günde bir 2 ye kattlaması lazım ve hesaplarıma göre katlamış çok güzel çıkmış çok sevindim canım...
İnşallah haftaya da sorunsuz bir şekilde keseyide görürsün canım
çok sağol canımm..inşallah bakalım..bir sıkıntı yaşamadan o günleri görürüm umarım..sen keseyi görüp kalp atışını duydun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…