2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Ben hamile olduğumu bilmediğimden ip atlıyordum haldır haldır düşün..
En son dahiliyeye gidecektim midem ve bağırsaklarım için..
Bende 6 aydır istiyordum canım 5 ay o kadar çok dikkat ettim ki hamile kaldığım ay ise hiç dikkat etmedim umudum yoktu bisiklet sürmeye başladım ama böyle tümseklerden geçtim hop oturup hop kalktım sonra hamile olduğumu öğrenince bıraktım ama Allah bağışlamış bebeklerimizi

evet az kaldı inşallah bakalımben aslında ocak annelerinden ikiz üçüz felan çıkacak mı onu merak ediyorum
Ayyy hiç düşünmemiştim bende merak etmeye başladım şimdi
Ama canımAllah o günleri gösterirse ben doğum yapana kadar cinsiyetini öğrenmiyecem çok değişik olacak ama sabredecem kararlıyım

Nice isteyenlerin hiç sebep yokken olmazken işte, bende istemediğim halde kistlerle ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım. İnsana yok artık dedirtecek cinsten bir durum..

Bir şey demedi doktor, nasıl alışırım hamileliğe, bebeğe, anneliğe tek derdim bu şimdi..
Herkes nasıl yapıyo canım sende yaparsın Allahın izniyle millet 4-6 çocuğa bakıyo sakın karamsarlığa düşme...
Ama ben çocuk doğduktan sonrasını düşünmüyorum hamileliği düşünüyorum çok zor geçiyor canım benimki ama inşallah burda birbirimize destek olacaz atlatıcaz

Nice isteyenlerin hiç sebep yokken olmazken işte, bende istemediğim halde kistlerle ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım. İnsana yok artık dedirtecek cinsten bir durum..
Evet canım işte Allah ol deyince oluyo iyiki olmuş canım Allah aratmadan buldurmuş keyfini çıkar canım olumsuz düşüncelerini bi kenara it

Ayyy hiç düşünmemiştim bende merak etmeye başladım şimdi
Ama canımAllah o günleri gösterirse ben doğum yapana kadar cinsiyetini öğrenmiyecem çok değişik olacak ama sabredecem kararlıyım

gerçekten miii ben ölürüm meraktan herhalde öyle güzel bir duygu ki onu görmek, kız mı erkek mi bilmek, sürekli onunla konuşmak sonra bir daha ki doktor kontrolüne kadar sabretmek ve onu çoook özlemekRabbim herkese yaşatsın bu mucizeyi

Aminnn canım ama öyle karar verdik belki değişebilir deneyimli annemiz

Merhaba kizlar bugun tekrar kan testi yaptirdim b-hcg yukselmis mi ona bakicak doktorum. İnsallah yukselmistir. Bi arada cok fazla bel agrim oluyor. Kasik agrisi adet olucakmisim gibi var. Burda okudugum kadariyla cogu hamilede oluyormus.
Canım kan testin kaç çıktı?

yok canım işten yeni geldim eşimi bekliyorum eşimle beraber gitcez..hayırlısı..inşallah yükselmiştir..
İnşallah yükselmiştir canım sana bol bol dua edicem sende dua et canım Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ferah tut içini canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…