2016 üçüz anneleri :)

Baksanıza ya ne kadar tatlı..
Biliyor muydunuz bu kadını...
22-23 yaşında ve 6 çocuğu var..
İlki tek olmuş, ikinci gebeliği ikiz ve sonuncu gebeliği üçüz..
Şimdi genç bir 6 çocuk annesi..
Şu bebişlerin güzelliğine bakın..

İnstagramda b,r sayfası var isterseniz ordan detaaylı bakın insanın bolca çocuk sahibi olası geliyor : )

chloeandbeans

Son düzenleme:
Agrilarim cok fazla karin altinda ve bacaklarimin yukarilarinda
Randevumda onu da sorucam doktora
ben bi de idrar yolu enfeksiyonundan supheleniyorum

Merhaba Rabbım saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsın ucuzlerınızı sızde klomenle hamle kalmıssınız bende bu ay ılk defa klomen kullandım ve 4 yumurtam olusmus 2 sı buyuk 2 sı onlara gore daha kucuk bugun 10.30 göbekten ovirtel vuruldum dun ılıskı oldu cumartesı 22.30 da ılıskı pazar gece ılıskı salı persembe ılıskı olacak bu kadar yumurta varken cogul gebelık olurmu acaba sızın kactane yumurta olmustu

Ucuz olduğunu hangi haftanizda ogrendiniz?? 5 haftalikken çift kese gördü doktorum ama nedense ucuz icimden geçiyor benim... 6+2 yim suan... nedense ucuz gecio içimden... tabi sağlıklı olsunda ikiz ücuz farketmez ama öylebir his var iste

ayy baktim sen yazdiktn sonra canim:)cok tatlilar maşallah
cok erken dogmuslar galiba 28 haftalik
Ucuzlerden kiz olanda cok kucuk yaa:))

Amin sagolasin canim
Benim 5 tane vardi
3u dedigin gibi daha buyuktu 2si onlara nazaran kucuk
Ama ben iğne vurulmadim herhalde vurulsam 5i de tutarmis:))))
3u catladi 2si kiste dönüştü ama korkulacak bi durum degil hamilelelikle birlikte yok oldular
Sende de cogul gebelik ola bilir canim
Allah gönlüne göre versin

Ben 8 haftasinda gittigimde 2iz dedi doktor
Ondan sonra 13 haftasinda gittim bi de o zaman 3uz oldugunu öğrendik
Üçüz olursa bekleriz topige:)))
Allahim sag salim kucagina almayi da nasip etsin canim

İkizim olsun isterim canim bende sorun yoktu adetim duzenli esimin degerleri dusuktu iki ay ilac kulandi test yapti duzelmisti onun ustune bir ay daha ilac kullandi ilac disindada beslenmesine dikkat ettik suan iliski tkvimine uyuyoruz insallah benimkindende tutan olur birrtane tutsa ona bile raziyim

Ben 8 haftasinda gittigimde 2iz dedi doktor
Ondan sonra 13 haftasinda gittim bi de o zaman 3uz oldugunu öğrendik
Üçüz olursa bekleriz topige:)))
Allahim sag salim kucagina almayi da nasip etsin canim
Hayırlısı ve saglikla olacaksa isterim tabi zir olsada ) insallahhhh senine tek nefeste kurtarsın Allah'im saglikla nasip etsin inşallah

Tüp bebek tedavisi gördüm cnm 2 embiriyo kondu ikiside tuttu cok şükür Allah'ima...

Cok sukur cok sevindim bende klomen kullandin 4 yumurtam olmus esimin degerleri dusuktu duzeldi ama cuma gunu catlatma ignemi vuruldum iliski takviminr uyuyoruz cok merak ediyorum ne olacak

Cok sukur cok sevindim bende klomen kullandin 4 yumurtam olmus esimin degerleri dusuktu duzeldi ama cuma gunu catlatma ignemi vuruldum iliski takviminr uyuyoruz cok merak ediyorum ne olacak
Icini rahat tut herşey takdiri ilahi... sadece bu dönem biraz daha yavas hareket et kabiz olna agir kaldirma stres yapma.. tuttuysa eger bunlar destekler tutmasini cnm ve bolca dua et... tesbih çek

Icini rahat tut herşey takdiri ilahi... sadece bu dönem biraz daha yavas hareket et kabiz olna agir kaldirma stres yapma.. tuttuysa eger bunlar destekler tutmasini cnm ve bolca dua et... tesbih çek

Him Anladım canim olacagina inaniyorum dua ediyorum iki gundur biraz kabizlik var agir kaldirmayacagim dikkat edecegim stres yapmiyorum rahatim heyecan merak var olacagina inaniyirum Allah in izniylr

ayy baktim sen yazdiktn sonra canim:)cok tatlilar maşallah
cok erken dogmuslar galiba 28 haftalik
Ucuzlerden kiz olanda cok kucuk yaa:))

Evet kız olan çok minik kalmış kıyamam kardeşleri çok yer vermemiş ona : )

Canım bu arada göbeğini çok kaşımamaya çalış çatlakların oluşmasına sebep olur...
Avucunun içiyle yap çok kaşınıyorsa..
Bir de bişi kullanmaya başladn mı yağ krem?

Inşallah canim
Bat ne zaman?

:))
Yok normalde cok kasinmiyodu kizariklik olusunca kasinmaya basladi
2 hamileligimde de tek bi catlagim olmadi ama bu sefer olucak herhalde ucuz sonucta:)
Bebek yagi kullaniyodum ama nemlendirmesi hosuma gitmedi badem yagina geçiş yaptim tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…