2016 üçüz anneleri :)

Evli yada hamile değilim ama başlık dikkatimi çekti ya Allah size kolaylık versin umarım uysal çocuklarınız olur çok güzel bişey aslında 3 çocuk birden aynı anda büyücek tabii zorluklarıda olur... Kolay gelsin Allah analı babalı büyütsün

Kızlar merhaba bende 8 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmadı bir problem de yoktu doktorum bu ay hapla tedaviye başlayalım mı ister misin dedi bende kabul ettim çünkü artık üzülmeye başladım.
3 yumurtam oluştu farklı büyüklükte ve ilişki takvimi verdi. 11. Gün 17, 13,9 mm büyüklüğündeydiler. Çatlatma iğnesi tercih etmiyorum dedi zaten adetinde düzenliymiş dedi. Aynı Zaman'da duphaston verdi kullanmam için. Eğer gebelik oluşursa düşük tehlikesini önlemek için dedi. Şimdi bekliyorum kafam karışık normalde yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur ben hangi yumurtamın çatlayışına göre adet olacam acaba yani test yapmak için bir taraftan da bekleyeyim diyorum ama beklemek de zor...son adet tarihime göre 21. Gündeyim Sizin yazdıklarınızı okudum en baştan allahtan her şeyin hayırlısı ikiz olursa belki üçüz bile be güzel olur ama daha tek Bi tanesini bulamayan biri olarak hayırlısıyla olsun diyorum...

Merhaba canim. Bende ayni senin gbiydi.6 ay olmayinca kesn bnm bebegm olmiycak piskolajisine grmstim.doktor bna hap verdi ama bn onun tedavi icn kullanilan bisy oldgnu bile bilmydm.cnku bna fazla biacklma yapmamsti doktorm.sadce yumurtlklrn gucleneck demsti.bndede bi sorun yoktu ve adetlrm duznlydi.her ay yumurtalklarm kendlgndn catliyodu.ama o hapi kullanktan sonra hamile kaldm ve suan ucuzlere hamileym. Biyandan uzulyrm biyandan sevnyrm biyandan keske icmesydm su ilaci dyorm.ama bin sukur.sendede bi sorun yoksa cevap alablrsn bu ilacla canm.hakknda hayirlsi olsn tez zamanda guzl habrrlerini duyalim insallh.

İnş canım. Bazen o kadar ümitsizliğe kapılıyorum ki her ay adet Zaman'ı kırmızıyı görücem diye tuvalete gitmek istemiyorum korkuyorum. Şimdi aslında ayrı bir gerginim bir taraftan bu tedavi bir yandan beni ümitlendiriyor ama bir yandan bu da olmazsa diye korkuyorum. Hep dua ediyorum her şeyin bi Zaman'ı var biliyorum ama Rabbim inş aratmaz bekletmez buldurur inş. Senin de Allah tamamına erdirsin canım sağlıkla sıhhatle.

Merhaba üçüz anneleri rabbim sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza versin.bende iki kız çocuk annesiyim biri 7 diğeri 2yaşında,ikisinde tadı başka rabbim sizlerede nasip etsin.yazdıklarınızı baştan sona okudum inanın sizden çok heyecanlıyım şu an sizi takip edip 9 aylık maratonda sizinle olmak isterim,sizde isterseniz.

Gunaydin anneler
Ben dun aksamdan beri haril haril kasiniyorum:)
Her ne kadar kasimicam desem de dayanamıyorum elim habire gobegimde:))
Boyle al al kizarikliklar oluştu

Teşekkür ederim canim
Darısı başına diyelim mi o zaman:)

Canim inşallah hamilesindir
Sen sonradan tekrar gitmedin mi doktora yumurtalar catlamis mi catlamamis mi diye?
Eger reglin duzenliyse normal reglini bekle o zaman
Bu arada her hangi bi belirti var mi?

Beren nasilsin canim?

Merhaba canim
Iyi dileklerin icin tesekkur ederim kendi adima
Tabi ki bizle ola bilirsin:)ama anladigim kadariyla ucuz bi gebelik yok dimi:))

Inşallah canim
Ama ilaci doktor kontrolunde alsan daha doğru olur
Cunku kist yaratma gibi bi yan etkisi mevcut malesef

Çok hevesim var ama zaten hem çalışmak hem ikiz hem oğlum..
Düşününce çıldıracak oluyorum : )))
Allah hayırlısı sağlıklısı nasıl olacaksa öyle nasip etsin..

Ben de ara ara sizi takipte olacağım..

Canim inşallah hamilesindir
Sen sonradan tekrar gitmedin mi doktora yumurtalar catlamis mi catlamamis mi diye?
Eger reglin duzenliyse normal reglini bekle o zaman
Bu arada her hangi bi belirti var mi?
Doktor çağırmadı diye gitmedim Canım. İlk yumurtamın değilde ikinci ve üçüncü yumurtalarımın çatladığını fark ettim çünkü sağ tarafım da Ağrı'm oldu. İşte Bi kaç gündür yine sağ tarafında çok hafif ara ara batmalar oluyo, dünden beride kasıklarımda hani sanki idrarımı tutmuşum da sıkışmışım gibi bir baskı var göğüslerimde dolgunluk var ama acıma hassasiyet yok. Genelde hamile kalanlar göğüs uçlarında acıma olduğunu yazıyor galiba olmadı yine bu ay bilmiyorum.((

Seni umutlandirmak istemem ama ben de kendi belirtilerimi yaziyim
Batma
Sari akıntı
göğüste 0 hassasiyet
Benim göğsümde de hassasiyet yoktu o herkeste olmuyo yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…