2016 üçüz anneleri :)

Daha varmis:) bizi de haberdar edersin artik canim

Evet canım daha var cuma ıgnemı vurulmustum cumartesı pazar ılıskı oldu salı ve persembede olacak sonra batı bekleyecegım bu haftayı atlattım gerısı kolay :) cok merak edıyorum ne olacak :) ahh ederım canım etmem mı yeterkı o guzel haber alabıleyım

Anladım canım...
Minik beylerin sağlıkları yerinde olsun da önemli değil o güzel çatlaklar ; )

Dikkat et canım artık haftaları büyüdükçe işlerini daha daha hafife al...

Kizlar bisey sorucam.ucuz hanilelkte tarama testlri nasl oluyo. İkili tarama zamnm gldii artk nasl oluck bildmdm.bide erkn dgum olmamasi icn igne vurndnzmu kacnci haftada baslanmli.

Bugun doktor kontrlm vardi.ucude erkk gibi dedi ama kesn bisy demiycm sonraki gelisine %90 sylerm suan tahminn deyorm dedi. Saglikli olsunlar ama gonlmdn biri bari kiz olsn demyo degilm. Bakalm 15 gun sonra ne olucak :)

Kizlar bisey sorucam.ucuz hanilelkte tarama testlri nasl oluyo. İkili tarama zamnm gldii artk nasl oluck bildmdm.bide erkn dgum olmamasi icn igne vurndnzmu kacnci haftada baslanmli.
Canim benim doktorum tarama testlerine gerek yok zaten çoğul gebelikte dogru sonuç vermiyo dedi
Kendisi usgde bakiyo
Erken dogum icin igneyi bilmiyorum ama ciger gelistirici igne 24 haftadan sonra oluyo sanirim
Onu da sorarim bi dahaki kontrolde doktora

Bugun doktor kontrlm vardi.ucude erkk gibi dedi ama kesn bisy demiycm sonraki gelisine %90 sylerm suan tahminn deyorm dedi. Saglikli olsunlar ama gonlmdn biri bari kiz olsn demyo degilm. Bakalm 15 gun sonra ne olucak :)
11 hafta cok erken bence canim
Tek gebelikte bile zor goruluyo o donemlerde cogul daha da zor
Bana 13 haftada 2 kiz 1 erkek demisti
17 haftada 3 erkek oldugu kesinleşti
Sagsalim dogsunlar da kiz erkek hic farketmez

Kizlar nerdesiniz?ucuz analari bu ne tembellik?:)niye kimse yazmiyo
Ben bu gece cok kötü bi rüya gördüm neyse anlatip da canınızı skmiyim
Inşallah bu sadece kabus olarak kalir Allahim gerçeğini hic kimseye yasatmasin
Hala etkisindeyim

Evet kimsecikleryazmiyoo valla :) kotu seylergetrme aklina canim bndeilk baslarda cok ruya gordm cok takiyodm sanirm kafama bide kendimce yormluyodum kotye ama artk yasakladm kendme.iyi dusunelm iyi olsn canimm :)

Evet kimsecikleryazmiyoo valla :) kotu seylergetrme aklina canim bndeilk baslarda cok ruya gordm cok takiyodm sanirm kafama bide kendimce yormluyodum kotye ama artk yasakladm kendme.iyi dusunelm iyi olsn canimm :)
Evet ustelik bebeklerle ilgili olunca rüyalar daha bi etkiledi beni
Neyse su kontrol zamanim gelse de bebislerimi görsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…