2016 üçüz anneleri :)

BirTutamMutluluk20

azerinnn
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
29.255
37.329
Merhaba arkadaşlar.Allah nasip ederse 2016 üçüz annesi olucam.pek üçüz konulari olmadigi icin yeni konu açtım. Buyrun birlikte yazisalim.kimler var üçüz annesi olacak?
Allahim bize bebeklerimizin üçünü de sag salim kucagimiza aldigimiz günleri de gostersin inşallah AMİN

Üçüz olmak; hayata 3-0 önde başlamak…

Üçüz olmak; küçücük yerlere üç kişi sığılabileceğini ilk kalp atışından itibaren öğrenmek, öğretmek…

Üçüz olmak; doğduğundan itibaren sahip olduğun herşeyi üç eşit parçaya bölmeyi bilmek…

Üçüz olmak; küçük ya da büyük kardeş olmanın gerektirdiği fedakarlıklardan muaf olmak…

Üçüz olmak; abla-abi-küçük kardeş hiyerarşisinin sıkıntısı hiç bilmeden kalabalık bir kardeşliği yaşayabilmek…

Üçüz olmak; olur olmaz zamanlarda sokağa fırlayıp kapı kapı arkadaş aramak zorunda kalmamak…

Üçüz olmak; başka üyeye ihtiyaç duymadan çocuk çetesi kurabilmek…

Üçüz olmak; evde can sıkıntısı yaşamamak…

Üçüz olmak; babayla güreşirken onu devirebileceğinden emin olmak…

Üçüz olmak; ortak bir kıyafet koleksiyonuna sahip olabilmek…

Üçüz olmak; doğumgünlerini aile arasında olsa bile mini bir parti havasında kutlayabilmek…

Üçüz olmak; anne babaya muhalefette 2 yandaşa sahip olmak…

Üçüz olmak; ev halkı oylamalarında, anne babaya karşı çoğunluk oluşturup, çocuk egemenliği kurabilmek…

Üçüz olmak; “Korkma kardeşim, ben hep senin yanındayım” demek. Önünde ya da arkanda değil, tammmm yanında…
Üçüz annelerinin ilk hedefi 28.hafta- hadi inşallah
Ilk hedefi gecen azerinnn
Wilwarinb
Yesim81

Nevintt
Fatmasimsek
Sym24
Lady1234
Hhcm
Es_te_tik
ARSLAN-3
3arslan
seyyahhk

29 haftasinda ARSLAN-3 doğurdu

Darısı diğer arkadaşların başına
Ikinci hedef
30 hafta -hadi inşallah
Ikinci hedefi geçen
azerinnn
Wilwarinb

Nevintt
Fatmasimsek
Sym24
Lady1234
Hhcm
Es_te_tik
3arslan
seyyahhk

30 haftasinda
sym24
Doğurdu

31 haftasinda
wilwarinb

fatmasimsek
dogurdu

Üçüncü hedef 32 hafta-hadi inşallah

azerinnn
Fatmasimsek
Lady1234
Hhcm
Es_te_tik
3arslan
seyyahhk

32 haftasinda azerinnn doğurdu
33 haftasinda yesim81 doğurdu
33 haftasinda Nevintt doğurdu
33 haftasinda Es_te_tik doğurdu

Dorduncu hedef 34 hafta
Lady1234
Hhcm

Beşinci hedef 35 hafta
35 haftasinda
Lady1234
Hhcm
Doğurdu

Altinci hedef 36 hafta

Eklentiler

• 09.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 3.637
Son düzenleme:
azerinnnn üçüz mü... maşallahhhhhhhhhh sana... hamile olduğunu okumustum ama üçüz olduğunu bilmiyordum... sağlıkla kucaklaaaa hepsini...
Sağolasın balim:)evet Allahim bir huzun verdi ardindan 3 sevinc.insallah sonu güzel olur.darisi basina
İnanmıyorum ya 3 'üz
Hem çok korkunç hemde çok heyecanlı olmalısınız aynı anda 3 çocuk aman Allahım bu bı mucızeee
1 tane de kizim var bu arada birden bire 4 cocuk:)Allah hepsini bana bağışlasın inşallah

Merhaba arkadaşlar.Allah nasip ederse 2016 üçüz annesi olucam.pek üçüz konulari olmadigi icin yeni konu açtım. Buyrun birlikte yazisalim.kimler var üçüz annesi olacak?
Eki Görüntüle 1664240

Merhaba yazını görünce oh be dedim çünkü ben de seninle aynı durumdayım üçüzleri bekliyorum:)) ve bir kızım var benim ufaklıklar 11+3 haftalıklar ve bulantıdan ölüyorum.sen ne durumdasın?

Eki Görüntüle 1664240

Eki Görüntüle 1664240

hayırlı olsun RABBİM sağlıklı bişekilde doğurmayı nasip etsin. ALLAH yardımcın olsun. benimde 5 aylık bebişlerim var . kendinizi yormayın hareketlerinize dikkat edin.

Merhaba,

Bu siteye yeni katıldım. Allahım nasip ederse 2016 yılında ben de üçüz annesi olacağım Çok şükür, bulantım, hassasiyetim, ağrım yok. 8 haftamızın içindeyiz şükür. Bizi tam olarak neler bekliyor tecrübelerini paylaşacak olan varsa şimdiden teşekkür ederim Sevgiler

Merhaba yazını görünce oh be dedim çünkü ben de seninle aynı durumdayım üçüzleri bekliyorum:)) ve bir kızım var benim ufaklıklar 11+3 haftalıklar ve bulantıdan ölüyorum.sen ne durumdasın?
Ayy ne güzel ya:))
Benim kizim 5 yasinda.senin kuzu kac yaşında canim
Bulantı deme bana
15 haftama kadar öldüm bulantidan
Hala daha gun içinde 1-2 defa cikariyorum
hayırlı olsun RABBİM sağlıklı bişekilde doğurmayı nasip etsin. ALLAH yardımcın olsun. benimde 5 aylık bebişlerim var . kendinizi yormayın hareketlerinize dikkat edin.
Cok tesekkur ederim. Darisi basimiza inşallah. Allah bebeklerinize uzun ömürler versin.deneyimlerinden faydalanmak isterim canim lutfen ara sira ugra.kac haftada dogum yaptin?bebekler kuvoze girdi mi?hamileligin son günleri cok mu zor oluyor?
Hoşgeldin canim.hem siteye hem topige:)
En onde benim galiba simdilik:)
Ben serklaj oldum 14 haftamda
Onun disinda bacagimin ic kisimlarinda agrilarim oluyor yuruyemiyorum bazen

Bana kakao yağı kullan dediler bir de krem önerdiler çatlaklar için. Bacak iç kısımlarına ve karın yan bölgeleri için. Sizler bir şey kullanıyor musunuz?

Ne güzel sayımız çoğalıyor:))bulantın olmaması süper inşallah böyle devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…