2016 üçüz anneleri :)

Arkadaslar aranıza yeni katılıyorum transferinin 8. Günü ve 3 tane embriyo yerleştirildi bende ucuz olacakmış gibi hissediyorum inşallah olur kaç gündür yazılarınızı takip ediyorum ve bende çok hevesleniyorum bi yandan da çok korkuyorum ilk sayfaya yazdıklarını çok güzel çok hoşuma gitti inşallah bebeklerinizide kucağına almayi nasip eder Rabbim bende aranıza katılım ilerde insallah

Inşallah canim
E o zaman şimdiden hosgeldin diyelim:)
Bat ne zaman?

Hoşgeldin:))maşallah kuzulara.amin canım inşallah ben çok korkuyorum doğumdan erken olursa diye.birde karnım çabuk büyüdü sanki senin de öyle mi?

Bana geçen hafta baby shower yaptı arkadaşlarım, karnıma kimse inanamadı, bir de ne olur olmaz diye hiç fotoğraf paylaşmıyordum, uzun zamandır görmeyenler dumura uğradı. Hali hazırda 12 kg. aldım zaten ama doktorlarım bunun ideal olduğunu söylüyorlar.

Rabbim nazarlardan saklasın oldukça iyi durumdayız. Kızlar 324 gr. oldular, oğlan 297 gr. atrık progestana başladım 3 hafta sonra akciğerleri için bakılacak, senin bebişler ne alemde ?
Oyy maşallah
Ben bu ay daha gitmedim kontrole
Biraz0dan arayip randevu alicam inşallah
Bakalim buyumusmuyuz:)sen 21 haftalikmisin canim?
Ben de gecen aya kadar 5 kilo almistim her ay 2 kilo aliyorum ama ben hamilelikte pek kilo almıyorum.işin garibi karnim tek bebekde ucuzden daha büyükdü

Gunaydin herkese
Benim yine dun aksam agrilarim vardi
5 dakikda bir karnim sertlesip yumusamaya basladi
Sonra karnimin sol tarafindan bicak saplar gibi bi aci öldüm öldüm dirildim
Kontrolume az kaldi neyse ki doktora sorucam bu ne diye

Gunaydin canlar
Benim durumlar yine iyi degil
Hani gecen gun yazmisdim ya karnim sertlesip yumusuyo diye
Doktoru aradim bu haftalarda gun icinde 10 kez olmasi normal ama fazlaysa endiselenicek bi durum ola bilir dedi
Ben de sanırım fazla oluyo dedim ard arda bi de
1 saat icinde 5den fazla olmasi korkulucak bir durum dedi
Fitil soyledi 3 gün yap ve oyle oldugunda 1 litre su ic ard arda gecmezse hemen hastaneye gel dedi

Gecmis olsun canim. Kasilmalarin baslamis anlasilan. Magnezyum iciyor musun?

Evet sanirim kasilmalarim oluyo off daha cok erken
Su anda elevit ve demir ilaci alıyorum sadece

Hemen magnezyuma basla hemde gunde2 tane, sabah aksam 1 tane ic. İdrar tahlili yaptir idrar yolu enfeksiyonu da buna sebep olabiliyor. Bol su ve potasyumdan zengin muzu tuket maden suyu ic gunde. 2 tane. Ve doktorun neden magnezyumu soylemiyor bunu sorgula. Memnun musun doktorundan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…