2016 üçüz anneleri :)

Selam canım valla sandalye, duvar dert değil bizim ev zaten çingene çadırı gibi senelerdir alıştım artık ama çok hırçınlaştılar, hep mutsuzlar, kavgaları hiç bitmiyor, tutturmaları bitmiyor, ağlama krizleri bitmiyor yoksa isterse kapıları kemirsinler dert değil bana :)) bahçeli ev işi çok iyi olmuş arkadaşım güle güle oturun biz de bakındık ama çok arttı fiyatlar ama Allah'tan ümit kesilmez inşallah hayırlısıyla bize de nasip olur. Kaç yaşında senin kuzuların canım? Bizimkiler temmuzda 4 yaşında olacaklar inşallah ve konuşmaları çok geri hele biri bizi çok korkutuyor inşallah birden açılıp yüreğimizi hafifletirler.

Beni hatırladın mı bilmiyorum üçüzlerden 8 ay sonra sürpriz bebeği olan beş çocuk annesi ne. Üçüzler dört buçuk .kız üç yaşında. Abla onüçünde bi ergen. Ev tam bi curcuna. Zor zamanlardan geçtik tabii. Ama bu kısmı farklı zor. Aynı durum bende. Oyuncak deryası ev hepsine birer almaktan. Ama memnun değiller. Biraz iyiler. Sağlıklı olsunlar. Başka bişey istemiyorum. Hepinize sağlıklı günler

Arkadaşlar meraba baya zaman olmuş kimse yazmamış ama uumarım mesajımı görürsünüz tup bebekle 7 haftalık ucuz gebelik geçiriyorum. Daha doğru durust sevinemeden doktorlar şimdiden bi tanesini sonlandıralım diyorlar .Istanbuldayiz burda önerdiğiniz gerçekten vicdanlı iyi bi perinatolog önerir misiniz

Merhaba üçüz gebeliğiniz nasıl gidiyor bende bugun öğrendim çok şaşkınım

Evet duydum son kontrollerde ama korkuyorum Rabbim yardımcımız olsun
Korkmayın lütfen doktorlar beno de çok korkuttu o muayene masasında nerdeyse ağlayacaktım. Ama kalp atışlarını duyduktan sonra sonuna kadar gitmeye karar verdik. Rabbim verdiyse vardır bi bildiği ona teslim olduk.isterseniz sizi vatsap grubumuza alalım. Orda üçüz gebelik geçiren arkadaşlarımız var

Aa evet çok iyi olur mesaj atıyorum size özelden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…