2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

benım 5. gun embrıosu ve 14. gun kan tahlılım 429 cıktı dusukmu yaaaa
Geçen gün bir gebelik kitabında okudum. hamileliğinizin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için bebeğinizin mükemmel puanlar almasına gerek yok diyordu. bende o andan itibaren bıraktım düşünmeyi. sende takma kafana :)

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

Benim 2 tane kondu canım dr ikiside tutmuş olabilir değerin çok güzel dedi 5. Gün embriyosu 10.
Gün bugün çok sağol tatlım tesekkurler

Benim 2 tane kondu canım dr ikiside tutmuş olabilir değerin çok güzel dedi 5. Gün embriyosu 10.
Gün bugün çok sağol tatlım tesekkurler

valla kızlar ınsan herseyı hesaplıyo falan allah kerkese nasıp etsın saglıkla kucagımıza almayı da

negatıf alan arkadaslarımız kardeslerımız ınanın rabbım emeklerınızı bosa cıkarmasın dılerım kendılıgınden kavusursunuz tedavısız falan ınanın duam sızlerede

bana da aynısını yaptılar transferden bir çıktıp bi tane eczacı çıkrağı elinde torba Dr ın dediği ilaçları koymuş gelmiş. Bunlar yazılmıyor mu dedim, yazılıyor dedi ne diye getiridiniz o zaman ben yazdırırım bunları dedim çekti gitti sonra da gittim yazdırdım. Resmen birlikte çalışıyolar çok sinir bozucu.

aynen çok sinir bozucu canım. ben bide 2 defa aldım düşün yani.

CANIM TEDAVIN HAYIRLI OLSUN NERDE YATIRDIN BENDE ONUMUZDEKI AY YAPTIRICAM KAC EMRIO KOYUYORLAR

Neyse eşim eve getirdi, annem geldi. KV.ler evde daha akşama alır getirirse artık. Aramadim da gorumcemle konuştuk sadece, o şehir dışında zaten. Annesi gibi de diil. Allahtan ben lafimi esirgemem, KV.de bilir. Öğleden sonra kendi aradı kuzu gibi. Zaten yine aynı konuşsa 10 gün sonra ara böyle yapacaksan derim.

İnşallah rahat bir transfer geçirirsin çok su içmene gerek yok kendini boşuna kasma derim.

Sukur canım rahattı. Bastan az göründü ekranda ictigim su. Biraz daha içtim. Sonra da oldu bitti.. Anlamadım kiii.. :)

Eh işte yaptık bi acemilik. Neyse şimdilik bi sorun yok sukur.

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .

Harika... Tebrik ederim, darısı başımıza inşallah. Benim de büyük gün 25 şubat.

kızlar 8 yumurtanın 7 tanesi döllenmiş. inş güzel güzel bölünürler.

Maşallah, transfere kadar eksilmedrn gitsinler inşallah.

canım nasıl geçti transferin.
Gayet iyi canım. Transferde birşey Anlamıyorsun. 5 dk da bebisle kavusuyorsun.

CANIM TEDAVIN HAYIRLI OLSUN NERDE YATIRDIN BENDE ONUMUZDEKI AY YAPTIRICAM KAC EMRIO KOYUYORLAR

İstanbul Florance Nightingale Prof Bülent Baysal canim. Tek emriyo yerleştirildi, 2 tane de donduruldu. Hayırlısı bakalım inşallah bu tutar da diğerleri de kardeş olur

Kızlar lekelenmem devam etti hemşire kan verip ona göre iğne yaptirmami söyledi . Şimdi kan verdim . 2 saate kadar çıkarmış bu nasıl acilse. Ne olur dua edin bebisler benimle olsun.

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .
Hayırlı olsun Can'ım Allah tamamına erdirsin.
Rabbimin vardır bir bildiği. Canını sıkma çok şükür ki seni bekleyen embriyoların var.
kızlar 8 yumurtanın 7 tanesi döllenmiş. inş güzel güzel bölünürler.
Maşallah Can'ım çok güzel bir sonuç. 5. Güne hepsi sağlıkla bölünürler inşallah.
cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasip etsin
Çok güzel bir değer Can'ım hiç stres yapma. Önemli olan iki gün sonra ikiye katlaması.

Kızlar lekelenmem devam etti hemşire kan verip ona göre iğne yaptirmami söyledi . Şimdi kan verdim . 2 saate kadar çıkarmış bu nasıl acilse. Ne olur dua edin bebisler benimle olsun.
Leke dediğin şey kahvedengi mi kana dönüştü mü Can'ım? Kahverengiyse doktorlar normal diyor benim ilk hamileliğimde sık sık olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…